0

@Sensible oj muszę wykorzystać. Poradę od Krysztiano xd

1

@monsterrize stary najpierw w dziesięciu miejscach by się połamał

0

@Unikatowy ja ostatnio zalałem symbolicznie za 50 zł w tym tygodniu jadę kupić jak typowy Janusz z 700 litrów :)

1

@PatrychoO potem Gavi odbiera jemu piłkę

24

Dobra kimne się jak wstanę ma nie być Dembele w Barcelonie

1

@klopx Douglas z nim tryplet był xd

35

Na badaniach Andres Iniesta

0

@regatta52 tak i dla przykładu luzują najbardziej narażoną grupę zawodową z szczepień? Ludzie to czasami się nie zastanowią co napiszą.

0

@zodiak_10 kogo? Nie w temacie jestem

0

@FC1899Barca panie kiedyś to jeszcze teraz tak można było jak tyle samochodów nie było. Teraz to co któryś z wyciekami.

2

@Hubsao wilku z hemp gru

2

@Przemek2323 zrób to dla siostry zrób to dla brata :) tyle w temacie. Jak patrzę na ten cyrk. to śmiać nie się chce. Powinno być jeszcze zrób to dla przywilejów.

4

@MESSIah16 Ciekawe kiedy my się obudzimy? Polska to dziwny kraj wolą zakładać maski i się szczepić żeby nie latać po sądach i mieć przywileje w postaci wejść do restauracji, kin itd. Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka ale spora cześć społeczeństwa tak myśli.

1

@Emhyr united jeszcze

1

Ten agent Dembel myślał ze pogrywa z zarządem Bartomeu. :) pięknie jego tam rozgrywają. Może Leonardo z PSG zadzwoni xd

1

@Mixtape Ależ będę miał bekę jak ten Kopacz, te gwiazdy będzie wkręcał w ziemię jak wkrętarka.

1

@Kwiatek1899 mam tak samo mój idol z mundialu w USA

4

Mam przeczucie ze odpali Traore. Sporo z polskim komentarzem




0

@Mr8lack nie wszyscy palą to gówno

0

Ciekawe czy ten Mata leciał z płaczem do tatusia?

4

Jak spotifay będzie sponsorem Barcy wykupuje konto premium :)

31

Chciałbym żeby was taki Adama zgasił swoją grą. Gościu nie zagrał żadnego meczu jeszcze, a tutaj lament. Bartomeu was rozpieścił Griezmanem, Dembele, Coutinho, teraz zobaczcie ile na nich kasy poszło na transfery i pensje, wole takich dziesięciu Traore niż jednego Dembele.

1

@Kacper1305 od wykańczania akcji jest Luuk

2

@MesQueUnClub96 spanie w opakowaniu po imprezie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kluivert_P powód śmierci covid i niezaszczepieni

0

@Nano22 ja zawsze mówię ze zapomniałem maseczki już mi się nie chce tłumaczyć ze nie noszę

0

@KrystianR tak tez Libię ale do zimnego piwka :)
@ChessInfo haha stary ja jem
:)

2

Wasza ulubiona musztarda? Eh do pracy przez pomyłkę wziąłem sarepską ale pali nie da się zjeść.

0

@Naturopata napisał przecież nową definicję xd zaraz poleci rodzince pokaże i w pracy się spryciarz pochwali. Znam takich jak on, jeszcze jakbym delikatnie obraził to by mnie zgłosił po bana, jak już tego nie zrobił. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?