dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sensible oj muszę wykorzystać. Poradę od Krysztiano xd
1
@monsterrize stary najpierw w dziesięciu miejscach by się połamał
0
@Unikatowy ja ostatnio zalałem symbolicznie za 50 zł w tym tygodniu jadę kupić jak typowy Janusz z 700 litrów :)
1
@PatrychoO potem Gavi odbiera jemu piłkę
24
Dobra kimne się jak wstanę ma nie być Dembele w Barcelonie
1
@klopx Douglas z nim tryplet był xd
35
Na badaniach Andres Iniesta
0
@regatta52 tak i dla przykładu luzują najbardziej narażoną grupę zawodową z szczepień? Ludzie to czasami się nie zastanowią co napiszą.
0
@zodiak_10 kogo? Nie w temacie jestem
0
@FC1899Barca panie kiedyś to jeszcze teraz tak można było jak tyle samochodów nie było. Teraz to co któryś z wyciekami.
2
@Hubsao wilku z hemp gru
2
@Przemek2323 zrób to dla siostry zrób to dla brata :) tyle w temacie. Jak patrzę na ten cyrk. to śmiać nie się chce. Powinno być jeszcze zrób to dla przywilejów.
4
@MESSIah16 Ciekawe kiedy my się obudzimy? Polska to dziwny kraj wolą zakładać maski i się szczepić żeby nie latać po sądach i mieć przywileje w postaci wejść do restauracji, kin itd. Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka ale spora cześć społeczeństwa tak myśli.
1
@Emhyr united jeszcze
1
Ten agent Dembel myślał ze pogrywa z zarządem Bartomeu. :) pięknie jego tam rozgrywają. Może Leonardo z PSG zadzwoni xd
1
@Mixtape Ależ będę miał bekę jak ten Kopacz, te gwiazdy będzie wkręcał w ziemię jak wkrętarka.
1
@Kwiatek1899 mam tak samo mój idol z mundialu w USA
4
Mam przeczucie ze odpali Traore. Sporo z polskim komentarzem
0
@Mr8lack nie wszyscy palą to gówno
0
Ciekawe czy ten Mata leciał z płaczem do tatusia?
4
Jak spotifay będzie sponsorem Barcy wykupuje konto premium :)
31
Chciałbym żeby was taki Adama zgasił swoją grą. Gościu nie zagrał żadnego meczu jeszcze, a tutaj lament. Bartomeu was rozpieścił Griezmanem, Dembele, Coutinho, teraz zobaczcie ile na nich kasy poszło na transfery i pensje, wole takich dziesięciu Traore niż jednego Dembele.
1
@Kacper1305 od wykańczania akcji jest Luuk
2
@MesQueUnClub96 spanie w opakowaniu po imprezie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kluivert_P powód śmierci covid i niezaszczepieni
0
@Nano22 ja zawsze mówię ze zapomniałem maseczki już mi się nie chce tłumaczyć ze nie noszę
0
@KrystianR tak tez Libię ale do zimnego piwka :)
@ChessInfo haha stary ja jem
:)
2
Wasza ulubiona musztarda? Eh do pracy przez pomyłkę wziąłem sarepską ale pali nie da się zjeść.
0
@Naturopata napisał przecież nową definicję xd zaraz poleci rodzince pokaże i w pracy się spryciarz pochwali. Znam takich jak on, jeszcze jakbym delikatnie obraził to by mnie zgłosił po bana, jak już tego nie zrobił. :)