1

@Kgorecki2500 ekstraklasa jest wyzej niż liga Europy. Jak za chwile tam będzie grała słaba Barcelona xd

0

@takisobiektos może pensja mniejsza niż odszkodowanie ???? Śle pewnie znając Bartomeu ładny kontrakt dał

2

@FCB24 o tak byłaby bramka i śpiew jeszcze jedna jeszcze jedna

0

@matirix20 prawnie to ja bym odsunął jego na bok bez zrywania umowy i tak nic rudy nie robi oprócz narzekania i ściągania swoich pupilków

0

@NaFazieHitman to wiem ale czy musi zrywać umowę? Chyba wyraźnie napisałem, chyba że jeszcze w szoku jestem po meczu i nie wiem co pisze :)

0

Jak ktoś się orientuję może mi wytłumaczyć czy Barca musi rozwiązać umowę z trenerem żeby zatrudnić drugiego?

1

Wstaje rano a ten dalej trenerem masakra

0

@Xxxbarca4ever bał się lania. Mówiąc krótko zesral. Się

2

@barcelonaLM 1200 wieka mi plandemia

0

@FCB_dimiC coś czuje że to będzie łąkotka, ale lekarz będzie wiedział napewno co tobie dolega tylko chodź do sprawdzonych czytaj opinie. Mojemu koledze powiedział jeden ze wszystko ok, a okazało się ze podobna kontuzja do mojej. Jakbyś był z Warszawy lub okolic to mogę polecić dobrych fachowców.

0

@FCB_dimiC bez usg odrazu rezonans
Operacje miałem w Otwocku przez NFZ, na wizyty chodziłem prywatnie do Warszawy.

1

@Encore gavi, Pique, Dest, Ronaldinho, Koemnan czy Setien tutaj nikt, Coutinho, Messi, Navas

1

@LeoMessiah kurna marszczyć gubiona do zdjęć Leosi, przecież ona jest okropna bee

0

@FCB_dimiC rezonans magnetyczny

0

@l0Messini nie po to robiłem zabieg żeby odpuszczać. Ja się nie poddaje

1

@AllBundy oj tak nikomu nie życzę
Wiem jaka to ciężka droga do powrotu

2

@Pawel13sz jakoś walczę zacząłem od gry w tenisa potem siatkówka plażowa, ale piłka dzisiaj dała wycisk :) pod koniec to na dreptanego

4

@Pawel13sz Przy zerwaniu mocny potem przestało, ale jak wróciłem do domu i się położyłem to na łóżku nie mogłem wytrzymać.
Później przestało aż do operacji, po zabiegu 3 dni bólu, a potem ciężka praca na rehabilitacji. Jak wróciłem dzisiaj to grałem stylem Busqetsa

2

@Pawel13sz o panie zerwane więzadło krzyżowo przednie 3 stopień obydwie łąkotki w 3 stopniu
I naderwane więzadła boczne

9

Dwa lata po kontuzji pierwsza gierka
Chyba czułem się jak Ansu Fati :)

0

@Adi123456789 Haha na siłe śmieszny, czego to człowiek się dowie.

0

@Kwiatek67 a kto tu się nabija z starszego człowieka? Rany poyebalo do końca? Po prostu YouTube mi pokazał i zapytałem, ponieważ trochę mnie to rozśmieszyło. A pana Darka bardzo szanuję. Ile komentarzy tutaj było negatywnych o nim i pamiętam ze jego broniłem. Przyzwyczaiłem się jak komentował mecze reprezentacji.

2

Haha znacie takiego piłkarza jak Kimbappe?

1

Ale bramki siadają dzisiaj

0

Falcao to jest kot

9

Takiego karniaczka jak na Fatim sędzia Realowi, to bez wachania by odgwizdał

20

La Masia żyje Mingueza fajne wrzutki, Gavi cudowny przegląd pola, Nico z minuty na minutę coraz lepszy, Garcia solidny młody stoper, Fati co tu mówić?Jak kontuzje będą omijać będzie sprawiał nam radość, do tego Balde, Puig. Trzeba stawiać na szkółkę, a nie gwiazdy za worki pieniędzy i duże wynagrodzenie.

1

O pany wielka barca wraca :)

0

Są oklaski łysego

1

@Kapitan hawk wczoraj graliśmy
Leo kontuzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?