dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ekstraklasa jest wyzej niż liga Europy. Jak za chwile tam będzie grała słaba Barcelona xd
0
@takisobiektos może pensja mniejsza niż odszkodowanie ???? Śle pewnie znając Bartomeu ładny kontrakt dał
2
@FCB24 o tak byłaby bramka i śpiew jeszcze jedna jeszcze jedna
0
@matirix20 prawnie to ja bym odsunął jego na bok bez zrywania umowy i tak nic rudy nie robi oprócz narzekania i ściągania swoich pupilków
0
@NaFazieHitman to wiem ale czy musi zrywać umowę? Chyba wyraźnie napisałem, chyba że jeszcze w szoku jestem po meczu i nie wiem co pisze :)
0
Jak ktoś się orientuję może mi wytłumaczyć czy Barca musi rozwiązać umowę z trenerem żeby zatrudnić drugiego?
1
Wstaje rano a ten dalej trenerem masakra
0
@Xxxbarca4ever bał się lania. Mówiąc krótko zesral. Się
2
@barcelonaLM 1200 wieka mi plandemia
0
@FCB_dimiC coś czuje że to będzie łąkotka, ale lekarz będzie wiedział napewno co tobie dolega tylko chodź do sprawdzonych czytaj opinie. Mojemu koledze powiedział jeden ze wszystko ok, a okazało się ze podobna kontuzja do mojej. Jakbyś był z Warszawy lub okolic to mogę polecić dobrych fachowców.
0
@FCB_dimiC bez usg odrazu rezonans
Operacje miałem w Otwocku przez NFZ, na wizyty chodziłem prywatnie do Warszawy.
1
@Encore gavi, Pique, Dest, Ronaldinho, Koemnan czy Setien tutaj nikt, Coutinho, Messi, Navas
1
@LeoMessiah kurna marszczyć gubiona do zdjęć Leosi, przecież ona jest okropna bee
0
@FCB_dimiC rezonans magnetyczny
0
@l0Messini nie po to robiłem zabieg żeby odpuszczać. Ja się nie poddaje
1
@AllBundy oj tak nikomu nie życzę
Wiem jaka to ciężka droga do powrotu
2
@Pawel13sz jakoś walczę zacząłem od gry w tenisa potem siatkówka plażowa, ale piłka dzisiaj dała wycisk :) pod koniec to na dreptanego
4
@Pawel13sz Przy zerwaniu mocny potem przestało, ale jak wróciłem do domu i się położyłem to na łóżku nie mogłem wytrzymać.
Później przestało aż do operacji, po zabiegu 3 dni bólu, a potem ciężka praca na rehabilitacji. Jak wróciłem dzisiaj to grałem stylem Busqetsa
2
@Pawel13sz o panie zerwane więzadło krzyżowo przednie 3 stopień obydwie łąkotki w 3 stopniu
I naderwane więzadła boczne
9
Dwa lata po kontuzji pierwsza gierka
Chyba czułem się jak Ansu Fati :)
0
@Adi123456789 Haha na siłe śmieszny, czego to człowiek się dowie.
0
@Kwiatek67 a kto tu się nabija z starszego człowieka? Rany poyebalo do końca? Po prostu YouTube mi pokazał i zapytałem, ponieważ trochę mnie to rozśmieszyło. A pana Darka bardzo szanuję. Ile komentarzy tutaj było negatywnych o nim i pamiętam ze jego broniłem. Przyzwyczaiłem się jak komentował mecze reprezentacji.
2
Haha znacie takiego piłkarza jak Kimbappe?
1
Ale bramki siadają dzisiaj
0
Falcao to jest kot
9
Takiego karniaczka jak na Fatim sędzia Realowi, to bez wachania by odgwizdał
20
La Masia żyje Mingueza fajne wrzutki, Gavi cudowny przegląd pola, Nico z minuty na minutę coraz lepszy, Garcia solidny młody stoper, Fati co tu mówić?Jak kontuzje będą omijać będzie sprawiał nam radość, do tego Balde, Puig. Trzeba stawiać na szkółkę, a nie gwiazdy za worki pieniędzy i duże wynagrodzenie.
1
O pany wielka barca wraca :)
0
Są oklaski łysego
1
@Kapitan hawk wczoraj graliśmy
Leo kontuzja