dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Abominacja a według mnie Ocampos wykorzystał złe ustawienie Minguezy i wpadł w niego. Karny to wystarczająca kara, Lucas nie strzelił i mogą mieć pretensje do siebie.
1
@AmigoBlancos w tam junior Ocampos tez dobry cwaniak wpadł w Mingueze
4
Co jak co ale Bartomeu sprowadził nam prawdziwego Ronaldo
2
@Rothan1 hahaha ale z el Jarkiem damy radę
1
Kurna jakby za to był karny to langlet by chyba samobójstwo popełnił
0
Nazario de Lima
1
@horang mogła by powstać z tego solidna drużyna.
1
@MasnyTed właśnie sezon 15/16 dostawali najłatwiejszego rywala trudno żeby w półfinale dostali jakieś Bate Borysov
9
@Thomas99PL był taki sezon ze ogórków dostawał i zawsze rewanż na santiago
Z Psg Wałek z juve wałek karny w ostatniej minucie nieprawidłowy, Bayern dwa razy okradziony,Karny na Lewym czerwona kartka dla Casemiro dalej już mi się nie chce przypominać wystarczy tego.
1
@batoosz na youtube
0
@takisobiektos a ile Real? Hazard 120 mln albo lepiej Bale itd
12
@Dembouz1899 trzy ligi mistrzów Haha jak sobie przypominam te przekręty i najłatwiejsze drużyny w losowaniu brali udział byli piłkarze Realu Mcmanaman Carlos I jeszcze inni to aż mi się nóż w kieszeni otwiera.
6
Oglądam sobie trening piłkarze oddają strzały a Busi na piłce siędzie. Chyba boi się że nie doleci albo poda do Messiego.
1
@LeoMessi1994 brajtłajt ich zjada
0
@mkord chciałbym zobaczyć koszulkę przypominającą herb. Dodać wstawki Kataloni Eh jechał bym po nią na same camp nou
0
@Cobra303 meczu nie oglądałem i zgaduje pewnie jeszcze faulował Casemiro?
0
@dzagos a paragon nie wystarczy? Do reklamacji
0
Co to za grajek Mika Marmol?
3
@lucas/catalan Gabbie Carter
Dobra lecę do lazienki pod prysznic xd
1
@Leooo z wiewiórem balujesz?
2
@Yosemite dobrze ze nie grają w lidze mistrzów bo by nam wstydu narobili
3
@Bartas7VeB to karny był typa piłka nie interesowała
5
Pozytywy tego sezonu oglądanie młodych
0
@xSZYMONOx przecież to nasza najlepsza 9 niczym Ronaldo Nazario de lima
5
Eh czekam na wywiad z żyłą jak zdobędzie mistrzostwo. Dla takich chwil warto żyć rano Iga teraz Żyła Barca wygrywa piękny dzien
1
Przełamie się ten Suarez w końcu w lidze mistrzów?
2
Jejku ależ bym zobaczył takiego Fabregasa na fałszywej dziewiątce zamiast Antułana
0
Jesice już się w głowie gotuje
1
Kolejna kompromitacja
0
@Kondziubarca oj mi ciężko wybrać pomiędzy manitą z Realem i 0:4 na Santiago, Eh wcisnął bym gdzieś któryś finał z united.