11

@Abominacja a według mnie Ocampos wykorzystał złe ustawienie Minguezy i wpadł w niego. Karny to wystarczająca kara, Lucas nie strzelił i mogą mieć pretensje do siebie.

1

@AmigoBlancos w tam junior Ocampos tez dobry cwaniak wpadł w Mingueze

4

Co jak co ale Bartomeu sprowadził nam prawdziwego Ronaldo

2

@Rothan1 hahaha ale z el Jarkiem damy radę

1

Kurna jakby za to był karny to langlet by chyba samobójstwo popełnił

0

Nazario de Lima

1

@horang mogła by powstać z tego solidna drużyna.

1

@MasnyTed właśnie sezon 15/16 dostawali najłatwiejszego rywala trudno żeby w półfinale dostali jakieś Bate Borysov

9

@Thomas99PL był taki sezon ze ogórków dostawał i zawsze rewanż na santiago
Z Psg Wałek z juve wałek karny w ostatniej minucie nieprawidłowy, Bayern dwa razy okradziony,Karny na Lewym czerwona kartka dla Casemiro dalej już mi się nie chce przypominać wystarczy tego.

1

@batoosz na youtube

0

@takisobiektos a ile Real? Hazard 120 mln albo lepiej Bale itd

12

@Dembouz1899 trzy ligi mistrzów Haha jak sobie przypominam te przekręty i najłatwiejsze drużyny w losowaniu brali udział byli piłkarze Realu Mcmanaman Carlos I jeszcze inni to aż mi się nóż w kieszeni otwiera.

6

Oglądam sobie trening piłkarze oddają strzały a Busi na piłce siędzie. Chyba boi się że nie doleci albo poda do Messiego.

1

@LeoMessi1994 brajtłajt ich zjada

0

@mkord chciałbym zobaczyć koszulkę przypominającą herb. Dodać wstawki Kataloni Eh jechał bym po nią na same camp nou

0

@Cobra303 meczu nie oglądałem i zgaduje pewnie jeszcze faulował Casemiro?

0

@dzagos a paragon nie wystarczy? Do reklamacji

0

Co to za grajek Mika Marmol?

3

@lucas/catalan Gabbie Carter
Dobra lecę do lazienki pod prysznic xd

1

@Leooo z wiewiórem balujesz?

2

@Yosemite dobrze ze nie grają w lidze mistrzów bo by nam wstydu narobili

3

@Bartas7VeB to karny był typa piłka nie interesowała

5

Pozytywy tego sezonu oglądanie młodych

0

@xSZYMONOx przecież to nasza najlepsza 9 niczym Ronaldo Nazario de lima

5

Eh czekam na wywiad z żyłą jak zdobędzie mistrzostwo. Dla takich chwil warto żyć rano Iga teraz Żyła Barca wygrywa piękny dzien

1

Przełamie się ten Suarez w końcu w lidze mistrzów?

2

Jejku ależ bym zobaczył takiego Fabregasa na fałszywej dziewiątce zamiast Antułana

0

Jesice już się w głowie gotuje

1

Kolejna kompromitacja

0

@Kondziubarca oj mi ciężko wybrać pomiędzy manitą z Realem i 0:4 na Santiago, Eh wcisnął bym gdzieś któryś finał z united.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?