0

Już kiedyś tutaj wspominałem o tym co powiedział niegdyś Ibrahimović. Powiedział, że w Barcelonie jest tylko Messi, to on jest najważniejszą postacią i to do niego zawsze kieruje się piłkę, dlatego to był jeden z głównych powodów dlaczego Ibra odszedł ( co innego już zamieszanie z Pepem Guardiolą :D )

45

Gościu weź wyjdź XD

29

Ile dzieci - tyle bramek

1

To gdzie hejterzy Suáreza?

6

Jak dla mnie Luis powinien zawsze wykonywać karne

7

Ludzie zamiast ciągle biadolić to cieszcie sie że barca wygrała. Ciągle tylko widze na tym forum pretensje. Przed meczem narzekaliscie na Rafinhe - jaki to on jest slaby. Tym samym narzekajac na to co robi Valverde i kogo wstawia do skladu. Rafinha strzela bramke i rozgrywa naprawde dobre spotkanie - chwalicie go i Valverde za to ze go wystawil. Moze przestancie wpieprzac sie do pracy trenera ? Troche wiecej optymizmu. To nie wy widzicie co sie dzieje na treningach Barcy, kto jakie bledy popelnia. Licza sie wyniki, a za kadencji Valverde - one sa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A niektórzy i tak powiedzą, że nic nie wnosi do drużyny

3

Kiedy w koncu zrozumiecie ze Suarez ma masywna budowe ciala :) poza tym dochodzi fskt ze musi walczyc z obroncami wiec nie moze byc chucherkiem jak np. Taki Munir.

0

Ktos tutaj chyba meczu nie oglada;)

0

Moze wreszcie przejrza na oczy :) to nie ten poziom

4

Munir to jedna wielka pomylka

0

Gdyby kladl sie przy kazdym kontakcie to nie byloby 2 bramki dla barcy????

0

Xd wcale nie faul

0

Suarez robi robote zeby ktorykolwiek z przeciwnikow dostal kartke lub zeby wywalczyc rzut wolny - na pewno ogladamy ten sam mecz?

0

Widać wlasnie

0

Ronaldo i Messi a ten gosc..już wcześniej odstawiał pajacerke a co dopiero teraz :)

3

Gdy przeszedł do Barcelony też długo trwało zanim się "przebudził" i praktycznie wszyscy zastanawiali się czy Barcelona zrobiła dobry transfer, a później Luis udowodnił wszystkim że jest jednym z najlepszych, poza tym ma taki charakter, który nie pozwoli żeby ktoś kwestionował jego umiejętności i licze na to że się szybko ogarnie i wróci do formy

3

Dokładnie, jednak osobiście uważam że mecz przerwy dobrze by mu zrobił. Valverde wystawiając go w każdym meczu i nie zmieniając ani razu zajedzie go fizycznie - tak samo w przypadku Leo. A gdyby Luis zobaczył, że ma jakiegoś konkurenta w drużynie to miałby motywacje żeby wrócić do dawnej (lub podobnej) formy. Poza tym mam wrażenie, że niektórzy w ogóle nie wiedzą co Suárez zamierza w danej chwili zrobić (oprócz Leo bo z nim to akurat nie ma problemu), krótki przykład z dzisiejszego meczu - Suárez rozpoczyna akcje, podaje do zawodnika i biegnie do przodu oczekując szybkiego odegrania, a zamiast tego jest zatrzymanie akcji i dalej klepanie bez sensu.

0

Nawet Ibra o tym wspominał, gdy grał w Barcelonie :) Gra jest kreowana właśnie pod Messiego i to on ma być zawsze w centrum

0

No niektórym by sie przydało lekkie ogarnięcie:D

2

Nie żeby coś ale Suárez przy próbie przewrotki nawet nie dotknął piłki tylko ta odbiła się od głowy zawodnika, a spalonego nie było. Tragiczne sędziowanie zresztą nie pierwszy raz

5

Dokładnie, ale jak widać dla niektórych to za mało co jest zwyczajnie przykre

0

Statystyki go raczej bronia, koleżko.

0

Zgadzam się w 100 % :)

0

Suárez rozegrał słaby mecz i od razu wszyscy "łuuu koniec Suáreza", "łuuu trzeba go sprzedać bo do niczego sie nie nadaje" a gdy tylko strzela gole lub asystuje to od razu "jaki świetny gracz!" Hipokryzja okropna

0

Pozdrawiam wszystkich "specjalistów" i januszy ktorzy juz widzieli koniec kariery Suáreza;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?