dawid12304
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już kiedyś tutaj wspominałem o tym co powiedział niegdyś Ibrahimović. Powiedział, że w Barcelonie jest tylko Messi, to on jest najważniejszą postacią i to do niego zawsze kieruje się piłkę, dlatego to był jeden z głównych powodów dlaczego Ibra odszedł ( co innego już zamieszanie z Pepem Guardiolą :D )
45
Gościu weź wyjdź XD
29
Ile dzieci - tyle bramek
1
To gdzie hejterzy Suáreza?
6
Jak dla mnie Luis powinien zawsze wykonywać karne
7
Ludzie zamiast ciągle biadolić to cieszcie sie że barca wygrała. Ciągle tylko widze na tym forum pretensje. Przed meczem narzekaliscie na Rafinhe - jaki to on jest slaby. Tym samym narzekajac na to co robi Valverde i kogo wstawia do skladu. Rafinha strzela bramke i rozgrywa naprawde dobre spotkanie - chwalicie go i Valverde za to ze go wystawil. Moze przestancie wpieprzac sie do pracy trenera ? Troche wiecej optymizmu. To nie wy widzicie co sie dzieje na treningach Barcy, kto jakie bledy popelnia. Licza sie wyniki, a za kadencji Valverde - one sa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A niektórzy i tak powiedzą, że nic nie wnosi do drużyny
3
Kiedy w koncu zrozumiecie ze Suarez ma masywna budowe ciala :) poza tym dochodzi fskt ze musi walczyc z obroncami wiec nie moze byc chucherkiem jak np. Taki Munir.
0
Ktos tutaj chyba meczu nie oglada;)
0
Moze wreszcie przejrza na oczy :) to nie ten poziom
4
Munir to jedna wielka pomylka
0
Gdyby kladl sie przy kazdym kontakcie to nie byloby 2 bramki dla barcy????
0
Xd wcale nie faul
0
Suarez robi robote zeby ktorykolwiek z przeciwnikow dostal kartke lub zeby wywalczyc rzut wolny - na pewno ogladamy ten sam mecz?
0
Widać wlasnie
0
Ronaldo i Messi a ten gosc..już wcześniej odstawiał pajacerke a co dopiero teraz :)
3
Gdy przeszedł do Barcelony też długo trwało zanim się "przebudził" i praktycznie wszyscy zastanawiali się czy Barcelona zrobiła dobry transfer, a później Luis udowodnił wszystkim że jest jednym z najlepszych, poza tym ma taki charakter, który nie pozwoli żeby ktoś kwestionował jego umiejętności i licze na to że się szybko ogarnie i wróci do formy
3
Dokładnie, jednak osobiście uważam że mecz przerwy dobrze by mu zrobił. Valverde wystawiając go w każdym meczu i nie zmieniając ani razu zajedzie go fizycznie - tak samo w przypadku Leo. A gdyby Luis zobaczył, że ma jakiegoś konkurenta w drużynie to miałby motywacje żeby wrócić do dawnej (lub podobnej) formy. Poza tym mam wrażenie, że niektórzy w ogóle nie wiedzą co Suárez zamierza w danej chwili zrobić (oprócz Leo bo z nim to akurat nie ma problemu), krótki przykład z dzisiejszego meczu - Suárez rozpoczyna akcje, podaje do zawodnika i biegnie do przodu oczekując szybkiego odegrania, a zamiast tego jest zatrzymanie akcji i dalej klepanie bez sensu.
0
Nawet Ibra o tym wspominał, gdy grał w Barcelonie :) Gra jest kreowana właśnie pod Messiego i to on ma być zawsze w centrum
0
No niektórym by sie przydało lekkie ogarnięcie:D
2
Nie żeby coś ale Suárez przy próbie przewrotki nawet nie dotknął piłki tylko ta odbiła się od głowy zawodnika, a spalonego nie było. Tragiczne sędziowanie zresztą nie pierwszy raz
5
Dokładnie, ale jak widać dla niektórych to za mało co jest zwyczajnie przykre
0
Statystyki go raczej bronia, koleżko.
0
Zgadzam się w 100 % :)
0
Suárez rozegrał słaby mecz i od razu wszyscy "łuuu koniec Suáreza", "łuuu trzeba go sprzedać bo do niczego sie nie nadaje" a gdy tylko strzela gole lub asystuje to od razu "jaki świetny gracz!" Hipokryzja okropna
0
Pozdrawiam wszystkich "specjalistów" i januszy ktorzy juz widzieli koniec kariery Suáreza;)