0

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że jednak jest xd ;) po tym co przeszedł w całym swoim życiu, po tym jak się w młodości ogarnął. Przecież w młodości on (tak samo praktycznie co Dembele) przestał uczęszczać na treningi, zaczął zadawać się z jakimiś ciemnymi typami i o mały włos a dziś być może nie zobaczylibyśmy Luisa ani w Barcelonie ani w Liverpoolu ani nawet w Ajaxie. Wylądowałby tam co jego bracia. Koleś osiągnął niewyobrażalny sukces, jest jednym z najlepszych na świecie a charakter też ma zajebisty (z tego co zauważyłem i czytałem wypowiedzi jego bliskich którzy go znają:) ). Na boisku zamienia się w prawdziwego kocura, walczy o każdą piłkę, a to że wymachuje sobie rękami to naprawdę n i c ( np. Taki Ronaldo też wymachuje rękoma ale nikt do niego o to nie ma żadnych pretensji i nie mowi ze przez to nie jest wzorem do nasladowania bo to normalne że zawsze zawodnikowi nie bedzie cos pasowac xd ). Inna sprawa to taka, że po prostu Luis zawsze chce aby jego drużyna za wszelką cenę wygrała, więc robi wszystko co może żeby tak się stało - nawet wymachuje rękoma czy strzela hattricka;) pozdrawiam.

0

Gdy nie masz nic ważnego do powiedzenia, wiec zaczynasz sie czepiac bledow w zdaniu xD wez czlowieku idz sie przewietrz a nie czepiasz sie rzeczy, ktore nie maja znaczenia;) bynajmniej nie na forum dotyczacego klubu pilkarskiego;)

1

Mój boże...tylko nie to

0

Moze niech to wszyscy ogarna??

0

A ty sie nigdy nie klociles po meczu z kims z druzyny ? XD Przynajmniej Pique i Suarez zyja pilka nozna i sie nie spozniaja na wszystko co mozliwe;)

1

Juz nic nie dodawaj bo sie jeszcze bardziej osmieszysz.

0

No i porobieni :D

0

Tylko ze ja nie wspomnialem ze chodzi mi akurat o wczorajszy* mecz, patrze calosciowo ;))

1

A gdy Dembele ma 4 zawodnikow obok siebie, Suarez jest sam lub Coutinho to ten woli sie pobawic w kotka i myszke i sie cisnac na chama zamiast podac do niepilnowanego kolegi. Jesli w meczu widzisz ze koles traci kilkanascie pilek to juz potem nie masz ochoty mu podawac proste.

0

Gdyby nie ten Suarez bez techniki to gowno za przeproszeniem bysmy mieli w ostatnim czasie wiec shhh ;)

2

To niestety też prawda, hipokryzja level hard

0

Dlatego w wiekszosci nie odpowiadalem na te durne komentarze tylko sobie w myslach mowilem "ok, ok zobaczymy pozniej" no i..widac efekt :D

1

Karma wraca, w 80 ktorejs minucie go obrazali z trybun a w 90 strzela gola na wage zwyciestwa i pokazuje kto rzadzi :D

13

Suárez ty dziku nasz

1

Osobiscie uwazam ze Coutinho jest swietnym pilkarzem i ma olbrzymi potencjal, ale jak wspomnialem ostatnio go na boisku nie widac. Pokazuje sie na chwile a pozniej znika

1

No ostatnio na meczach tak jakby go nie bylo no sory. W El Clasico strzelil bramke a pozniej wyparowal, w dzisiejszym meczu to samo. Pisze to co widze xD

3

Gdyby nie Suárez to nie mielibysmy zadnego lidera ktory moglby poprowadzic druzyne do zwyciestwa bez Messiego - niestety jak widac na Coutinho nie mozna liczyc a szkoda

1

Luis ufam tobie..

8

Ja tylko prosze o jedno - niech odesla wreszcie tego Munira gdzies do Turcji gdzie bedzie sie nadawac i kupia porzadnego zmiennika dla Suareza.

1

Nie no powiem wam fajny ten Munir taki...nie za mocny :D A tak na powaznie to nie wiem ktory juz raz to powtarzam ale on jest beznadziejny i kompletnie sie nie odnajduje w barcelonie

2

1

Tak dokładniej to był z jakimiś szejkami i robił sobie z nimi zdjecie i nagle ktos zawolal "Suarez" i sie go spytal o niego no i Perez wtedy powiedzial to wlasnie zdanie :D to bylo w 2014

2

W takim razie poprosze o wiecej takich "przypadkow" :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdy Suárez podchodzi do przeciwnika i go przeprasza, to znaczy że to było przypadkowe zagranie w innym przypadku albo by sie kłocił z sędzią albo...by sie klocil z sedzia :D

0

Fakt jest też taki, że nie ma godnego zmiennika za Suáreza. No nie oszukujmy się, Munir jest o 20 klas niżej od Luisa i to nie jest bezpodstawny wniosek tylko dostawał już tyle szans a żadnej nie wykorzystał w pełni. Jedyny wariant jaki widze to Messi na falszywej 9 i Malcom, Dembele/Cou na skrzydlach wtedy Luis moglby odpoczac.

4

Gdyby nie jego gra i umiejetnosc poruszania sie po boisku to byc moze nie mielibysmy wygranych kilku meczow ciolku, ale nadal go obrazajcie ze nic nie robi - wlasnie widac jak ogladacie uwaznie mecze xd to on sciaga obroncow na siebie zeby inni mieli miejsce do strzalu i to on dowodzi calym pressingiem w druzynie wiec w koncu zamknijcie te usta i dajcie w spokoju mu wykonywac swoja prace bo gosc robi niesamowita roznice na boisku xD napastnik to nie tylko strzelanie goli, a na pewno nie w takiej druzynie jak Barca.

0

Nie, nie mylisz sie

0

No i Suárez ugryzł :D

0

Dlatego nie warto w ogóle zwracać uwagi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?