dawid12304
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jak co ale pod koniec to mnie ten Mane zdenerwowal :>
0
Żałosny to mozesz być ty w tym momencie xd
2
LUIS JAK JA CIE KURWA KOCHAM
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA WULGARYZMY ALE EMOCJE BIORĄ GÓRE! VAMOOOS!!
0
Oo tak Arturo w pierwszym, będzie sieczka :D
1
To jest wręcz nieprawdopodobne i niemożliwe :D
3
Więc cię zaskocze bo jestem z tych co pamiętają czasy Guardioli i myślę, że porównywanie Ernesto z Pepem to dla tego drugiego nie obraza :)
19
XDDDDD chyba sobie żarty robisz
11
Czy niektórzy nawet w tak pięknym dniu jak ten muszą marudzić? Bo co bo Malcom nie zagrał? Bo Cou zszedł? Bo było mało podań do Dembele? BO BARCELONA WYGRALA TYLKO JEDNĄ BRAMKĄ Z L E V A N T E? :O. Jesli macie zamiar tutaj marudzić, w dniu w którym Barca wygrała po raz 8 Lige w ciągu ostatnich 11 lat to może lepiej nic nie piszcie i dajcie innym w spokoju, nie denerwując się takimi debilami - swiętować. Brawo dla całej drużyny i sztabu szkoleniowego - idziemy po tryplet :) VAMOS !
0
Ale ze ty tak na serio? XD weź sie palnij w głowe moze to pomoże.
0
Nie wiem jak wy, ale ja chce żeby Vidal w Barcelonie został jak najdłużej :D
0
Czyli mam rozumieć, że wiecie lepiej niż trener i sam zawodnik tak?;) To ciekawe.
0
Tym bardziej nie powinniśmy się o to martwić. Gdyby źle się czuł to by nie wystąpił;)
2
Skończcie z tym, ze zajedzie Suáreza - Luis sam wie kiedy może grać a kiedy nie xD
9
No to Panowie - idziemy na wojne :p
0
Rok temu odpadliśmy bo to zawodnicy byli zbyt pewni siebie - to raczej nie jest wina trenera;) zaczeli sie ogarniac pod koniec meczu, jak bylo juz za pozno. Barcelona zawsze dominuje nad rywalem, w szelkich aspektach gry więc o czym my tu mówimy xd
2
Nie po prostu ludzie z roku na rok za dużo by chcieli.
14
Jakich zastrzeżeń? XD chłop taktycznie rozgrywa wszelkie mecze, ma ogromną szanse na tryplet a ty masz co do niego zastrzeżenia? Wasze zastrzezenia to albo: O NIE ON ZNOWU NIE WPUŚCIŁ MALCOMA HURRDURRR, lub O NIE ON WYSTAWIŁ MESSIEGO CHOCIAŻ NIE MUSIAŁ HUR DUUUR. Ogarnijcie się trochę i dajcie mu robić swoje, jest najlepszym co mogło nam się trafić.
5
Nie no, połowa użytkowników tutaj twierdzi że jest kijowym trenerem i by go na taczkach wywiozła;)
0
Osobiście myślę, że to formalność - Barcelona nie wypuści z rąk LM ;)
5
Vidal jak ja cię szanuje za to hamowanie zapędów zawodników :P
1
I to jest właśnie geniusz Suáreza
0
Co ty za bzdury wypisujesz xD to Suarez glownie kieruje calym pressingiem i to on daje znak do rozpoczecia go + nigdy nie odpuszcza i zawsze idzie do końca
0
Przecież Valverde bije taktycznie Kloppa na głowę...xD
6
No chyba nie mają bardziej zabójczych rzutów wolnych od Barcy....:p
12
A ja myślę, że Luis i Cou znając doskonale Liverpool, szybko ich zapędy zniwelują xD
4
Valverde to geniusz taktyczny, więc o to raczej bym się nie martwił.
0
Nie, nie zapomnialem po prostu mysle ze jego nie przywitaja tak serdecznie jak Luisa..;) Choć moge sie milo zaskoczyc i wcale tak nie bedzie :D
2
Pałam do Liverpoolu i Jurgena Kloppa jakas sympatia, nie wiedziec czemu. Tym bardziej ciesze sie, ze dane nam bedzie zobaczyc pojedynek dwoch znakomitych druzyn takich jak Liverpool i Barcelona. Oczywiscie jestem calym sercem za Barcelona i mam nadzieje ze zakoncza ten sezon z trypletem :p Aczkolwiek ten polfinal to bedzie jedno wielkie widowisko pilkarskie. Dodatkowo to, ze Suarez wroci na Anfield I cos czuje ze wlasnie w meczu z Liverpoolem sie przelamie i zdobedzie bramke :) W kazdym razie, Vamos Barca ! ????
0
Luisa powitają ciepło, tyle ile on zrobił dla Liverpoolu i ile bramek nastrzelał - kibice o tym na pewno nie zapomnieli.
4
Dalej lata i zajmuje sie tym pucharem, tenisem i kij wie czym jeszcze ale skonczyl z reprezentacja i to chyba glowny czynnik jego obecnej formy