0

Co jak co ale pod koniec to mnie ten Mane zdenerwowal :>

0

Żałosny to mozesz być ty w tym momencie xd

2

LUIS JAK JA CIE KURWA KOCHAM

Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA WULGARYZMY ALE EMOCJE BIORĄ GÓRE! VAMOOOS!!

0

Oo tak Arturo w pierwszym, będzie sieczka :D

1

To jest wręcz nieprawdopodobne i niemożliwe :D

3

Więc cię zaskocze bo jestem z tych co pamiętają czasy Guardioli i myślę, że porównywanie Ernesto z Pepem to dla tego drugiego nie obraza :)

19

XDDDDD chyba sobie żarty robisz

11

Czy niektórzy nawet w tak pięknym dniu jak ten muszą marudzić? Bo co bo Malcom nie zagrał? Bo Cou zszedł? Bo było mało podań do Dembele? BO BARCELONA WYGRALA TYLKO JEDNĄ BRAMKĄ Z L E V A N T E? :O. Jesli macie zamiar tutaj marudzić, w dniu w którym Barca wygrała po raz 8 Lige w ciągu ostatnich 11 lat to może lepiej nic nie piszcie i dajcie innym w spokoju, nie denerwując się takimi debilami - swiętować. Brawo dla całej drużyny i sztabu szkoleniowego - idziemy po tryplet :) VAMOS !

0

Ale ze ty tak na serio? XD weź sie palnij w głowe moze to pomoże.

0

Nie wiem jak wy, ale ja chce żeby Vidal w Barcelonie został jak najdłużej :D

0

Czyli mam rozumieć, że wiecie lepiej niż trener i sam zawodnik tak?;) To ciekawe.

0

Tym bardziej nie powinniśmy się o to martwić. Gdyby źle się czuł to by nie wystąpił;)

2

Skończcie z tym, ze zajedzie Suáreza - Luis sam wie kiedy może grać a kiedy nie xD

9

No to Panowie - idziemy na wojne :p

0

Rok temu odpadliśmy bo to zawodnicy byli zbyt pewni siebie - to raczej nie jest wina trenera;) zaczeli sie ogarniac pod koniec meczu, jak bylo juz za pozno. Barcelona zawsze dominuje nad rywalem, w szelkich aspektach gry więc o czym my tu mówimy xd

2

Nie po prostu ludzie z roku na rok za dużo by chcieli.

14

Jakich zastrzeżeń? XD chłop taktycznie rozgrywa wszelkie mecze, ma ogromną szanse na tryplet a ty masz co do niego zastrzeżenia? Wasze zastrzezenia to albo: O NIE ON ZNOWU NIE WPUŚCIŁ MALCOMA HURRDURRR, lub O NIE ON WYSTAWIŁ MESSIEGO CHOCIAŻ NIE MUSIAŁ HUR DUUUR. Ogarnijcie się trochę i dajcie mu robić swoje, jest najlepszym co mogło nam się trafić.

5

Nie no, połowa użytkowników tutaj twierdzi że jest kijowym trenerem i by go na taczkach wywiozła;)

0

Osobiście myślę, że to formalność - Barcelona nie wypuści z rąk LM ;)

5

Vidal jak ja cię szanuje za to hamowanie zapędów zawodników :P

1

I to jest właśnie geniusz Suáreza

0

Co ty za bzdury wypisujesz xD to Suarez glownie kieruje calym pressingiem i to on daje znak do rozpoczecia go + nigdy nie odpuszcza i zawsze idzie do końca

0

Przecież Valverde bije taktycznie Kloppa na głowę...xD

6

No chyba nie mają bardziej zabójczych rzutów wolnych od Barcy....:p

12

A ja myślę, że Luis i Cou znając doskonale Liverpool, szybko ich zapędy zniwelują xD

4

Valverde to geniusz taktyczny, więc o to raczej bym się nie martwił.

0

Nie, nie zapomnialem po prostu mysle ze jego nie przywitaja tak serdecznie jak Luisa..;) Choć moge sie milo zaskoczyc i wcale tak nie bedzie :D

2

Pałam do Liverpoolu i Jurgena Kloppa jakas sympatia, nie wiedziec czemu. Tym bardziej ciesze sie, ze dane nam bedzie zobaczyc pojedynek dwoch znakomitych druzyn takich jak Liverpool i Barcelona. Oczywiscie jestem calym sercem za Barcelona i mam nadzieje ze zakoncza ten sezon z trypletem :p Aczkolwiek ten polfinal to bedzie jedno wielkie widowisko pilkarskie. Dodatkowo to, ze Suarez wroci na Anfield I cos czuje ze wlasnie w meczu z Liverpoolem sie przelamie i zdobedzie bramke :) W kazdym razie, Vamos Barca ! ????

0

Luisa powitają ciepło, tyle ile on zrobił dla Liverpoolu i ile bramek nastrzelał - kibice o tym na pewno nie zapomnieli.

4

Dalej lata i zajmuje sie tym pucharem, tenisem i kij wie czym jeszcze ale skonczyl z reprezentacja i to chyba glowny czynnik jego obecnej formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?