dawid12304
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matix19(2) Śmieje sie w twarz bo zrobił istną szopkę, wodząc za nos wszystkich po kolei?:)
0
To cię zaskocze, bo po kontuzji widac ze Luis wziął się za siebie i mocno schudł:) można to zobaczyć w ostatnim meczu Urugwaju przeciko Panamie.
0
@konkwistadore może dlatego że Griezmann sie nie nadaje na typowa 9? :) On pelnil role w Atletico taką jaką Messi ma u nas, nie wiem gdzie oni chcą go wcisnąć xd A skrzydła mamy u nas obstawione, więc tym bardziej.
1
Jak dla mnie Urugwaj pozamiata ;)
0
Brameczka Suáreza palce lizać
0
@CZAJUN_119 a skad wiesz ile on by chcial? :)
0
@T^L a widziałeś ile razy uratował dupe psg czy juve ? Xd poza tym ten facet jest za darmo, ma niesamowity charakter a nam jest ktos taki potrzebny. Poza tym mysle ze nie bedzie robil problemow z tego ze bedzie jako zmiennik.
1
Biercie Buffona
1
@Barca1922 A ty byś nie reprezentował swojego kraju? XD
3
@Avatarr Gdzie ty widzisz ze on jest gruby xd
0
@Trepol17Veb jak dla mnie to Urugwaj zgarnie puchar
1
Vidal ty dziku :>
2
Myślę, że dlatego że on jest od typowego wykończenia akcji a Barcelonie zależy żeby był też dobry w grze kombinacyjnej - weźmy przykład z naszego Luisa, dasz go na środek albo i na skrzydło i sobie poradzi (rozegra akcje, zaliczy asyste albo wykończy). A Jović tylko wykańcza i nie bierze udziału w rozegraniu akcji. Ciężko będzie Barcelonie znaleźć gracza podobnego stylem do Luisa..:/
5
Po pierwsze - nie ma dla niego miejsca. Po drugie - to jest pajac taki sam jak Neymar. Po trzecie - chce zdecydowanie za dużo zarabiać xD. Po czwarte - jeśli go sprowadzą to będzie ewidentny sygnał dla młodych zawodników Barcelony, że klub ma ich w dupie i nie stawia na wychowanków. Po piąte - to co odwalił rok temu to jakiś istny teatrzyk i widać że jest po prostu fałszywy i ma gdzieś klub w którym jest. Po szóste - potrzebujemy typowej, młodej dziewiątki żeby uczyła się od Luisa i w przyszłości została jego następcą.
1
Ale Griezmann to nie jest typowa dziewiątka, w Atletico mial taka role jak Messi u nas czego wy ludzie nie rozumiecie? Nie widze go u nas w ogole xD zarzad powinien sie skupic na znalezieniu dobrego, mlodego zmiennika za Suareza - ktory bedzie sie od niego uczyc i w przyszlosci zostanie jego nastepca.
0
Nie, nie przyda nam się bo w Atletico mial tala sama role jak Messi u nas XD
43
Powiem tylko tyle, że Vidal to nasz najlepszy transfer, dziękuje.
5
Tobie już podziękujemy - jeśli nie widziałeś ile do tej pory Suarez zrobil dobrego w Lidze Mistrzow to jestes po prostu slepy i nie, nie chodzi mi tutaj o gole.
4
Gorzej już być chyba nie mogło.. Zdrowiej nam Luis jak najszybciej bo jesteś nam potrzebny
0
Ale ci gosciu wspolczuje.. :/ Barcelona sfrajerzyla i co w zwiazku z tym?
0
Chyba raczej chodziło mu bardziej o rozgrywanie
0
Dobra koniec tego dobrego - zapierdalać panowie xD
1
A ja to bym chciał żeby Luis wpakował sobie brameczke i uciszył trybuny raz na zawsze :D
4
Co poniektórzy chyba inny mecz oglądają, to jak Busi wychodzi spod pressingu to cud miód i orzeszki - poprawic obrone i jazda.
0
Może mi ktoś wyjaśnić czemu oni gwiżdżą na Ter Stegena? :)
1
Już przestaliście płakać czy jeszcze nie? P.s - kibice Live chyba zapomnieli ile Luis im dawał gdy dla nich grał xd
9
3 razy na nie na Griezmanna, neext.
1
Raczej niestety. To jest taki sam pajac jak Neymar
0
Ale po co nam Hazard w Barcelonie skoro ma podobny styl do Messiego :) zupełnie do nas nie pasuje
0
Ale, że niby po co nam Hazard?