0

@matix19(2) Śmieje sie w twarz bo zrobił istną szopkę, wodząc za nos wszystkich po kolei?:)

0

To cię zaskocze, bo po kontuzji widac ze Luis wziął się za siebie i mocno schudł:) można to zobaczyć w ostatnim meczu Urugwaju przeciko Panamie.

0

@konkwistadore może dlatego że Griezmann sie nie nadaje na typowa 9? :) On pelnil role w Atletico taką jaką Messi ma u nas, nie wiem gdzie oni chcą go wcisnąć xd A skrzydła mamy u nas obstawione, więc tym bardziej.

1

Jak dla mnie Urugwaj pozamiata ;)

0

Brameczka Suáreza palce lizać

0

@CZAJUN_119 a skad wiesz ile on by chcial? :)

0

@T^L a widziałeś ile razy uratował dupe psg czy juve ? Xd poza tym ten facet jest za darmo, ma niesamowity charakter a nam jest ktos taki potrzebny. Poza tym mysle ze nie bedzie robil problemow z tego ze bedzie jako zmiennik.

1

Biercie Buffona

1

@Barca1922 A ty byś nie reprezentował swojego kraju? XD

3

@Avatarr Gdzie ty widzisz ze on jest gruby xd 

0

@Trepol17Veb jak dla mnie to Urugwaj zgarnie puchar

1

Vidal ty dziku :>

2

Myślę, że dlatego że on jest od typowego wykończenia akcji a Barcelonie zależy żeby był też dobry w grze kombinacyjnej - weźmy przykład z naszego Luisa, dasz go na środek albo i na skrzydło i sobie poradzi (rozegra akcje, zaliczy asyste albo wykończy). A Jović tylko wykańcza i nie bierze udziału w rozegraniu akcji. Ciężko będzie Barcelonie znaleźć gracza podobnego stylem do Luisa..:/

5

Po pierwsze - nie ma dla niego miejsca. Po drugie - to jest pajac taki sam jak Neymar. Po trzecie - chce zdecydowanie za dużo zarabiać xD. Po czwarte - jeśli go sprowadzą to będzie ewidentny sygnał dla młodych zawodników Barcelony, że klub ma ich w dupie i nie stawia na wychowanków. Po piąte - to co odwalił rok temu to jakiś istny teatrzyk i widać że jest po prostu fałszywy i ma gdzieś klub w którym jest. Po szóste - potrzebujemy typowej, młodej dziewiątki żeby uczyła się od Luisa i w przyszłości została jego następcą.

1

Ale Griezmann to nie jest typowa dziewiątka, w Atletico mial taka role jak Messi u nas czego wy ludzie nie rozumiecie? Nie widze go u nas w ogole xD zarzad powinien sie skupic na znalezieniu dobrego, mlodego zmiennika za Suareza - ktory bedzie sie od niego uczyc i w przyszlosci zostanie jego nastepca.

0

Nie, nie przyda nam się bo w Atletico mial tala sama role jak Messi u nas XD

43

Powiem tylko tyle, że Vidal to nasz najlepszy transfer, dziękuje.

5

Tobie już podziękujemy - jeśli nie widziałeś ile do tej pory Suarez zrobil dobrego w Lidze Mistrzow to jestes po prostu slepy i nie, nie chodzi mi tutaj o gole.

4

Gorzej już być chyba nie mogło.. Zdrowiej nam Luis jak najszybciej bo jesteś nam potrzebny

0

Ale ci gosciu wspolczuje.. :/ Barcelona sfrajerzyla i co w zwiazku z tym?

0

Chyba raczej chodziło mu bardziej o rozgrywanie

0

Dobra koniec tego dobrego - zapierdalać panowie xD

1

A ja to bym chciał żeby Luis wpakował sobie brameczke i uciszył trybuny raz na zawsze :D

4

Co poniektórzy chyba inny mecz oglądają, to jak Busi wychodzi spod pressingu to cud miód i orzeszki - poprawic obrone i jazda.

0

Może mi ktoś wyjaśnić czemu oni gwiżdżą na Ter Stegena? :)

1

Już przestaliście płakać czy jeszcze nie? P.s - kibice Live chyba zapomnieli ile Luis im dawał gdy dla nich grał xd

9

3 razy na nie na Griezmanna, neext.

1

Raczej niestety. To jest taki sam pajac jak Neymar

0

Ale po co nam Hazard w Barcelonie skoro ma podobny styl do Messiego :) zupełnie do nas nie pasuje

0

Ale, że niby po co nam Hazard?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?