dawid12304
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jest jeszcze Pepe
1
Wynik był wysoki bo macie kijową obrone xD
4
Koleś celuje z łokcia prosto w twarz Messiego i mówi że to nieumyślnie xDD
14
I Reguilón tak samo jak Ramos nie umie chyba przegrywać z honorem. Chłop ma 22 lata i podskakuje do Messiego i Suareza, totalny brak szacunku - no ale jak sie jest szczeniakiem, który nie umie przegrywac to co ja sie dziwie
0
Chorągiewką mówimy won
1
Ramos dziś to była jedna wielka parodia
2
Ta, tylko że żaden zawodnik nie chce doprowadzać do operacji - szczególnie Suarez ktory ma 32 lata i nie bedzie grac wiecznie (niestety), a operacja wyrzucilaby go na wiele miesiecy
1
Lepiej żeby zbijał wagę, czy zeby miał całkowicie zajechane kolano?
45
Piękny był widok jak zdobywca Złotej Piłki próbował zatrzymać 5 piłkarza na świecie xD
0
Wole zeby byli skuteczni, niz zeby grali przez 1 polowe super zajebiscie jak Real a na druga nie mieli siły na nic, chyba dalej niektorzy nie zauwazaja - Barcelona w drugiej polowie jest po prostu lepsza i skuteczniejsza niz w pierwszej co sie potwierdzilo i dzis
0
Mnie nie zaskoczyl, Suarez pokazal ze chce zmiane a teraz potrzebny jest walczak taki jak Vidal.
0
Luis ewidentnie ma problem z tym kolanem...
0
Dobra wyjazd stad xD
0
Luisiiitooooo !!!!
1
Już wielokrotnie pisałem, że większość ludzi tutaj to hipokryci
2
Luis Suarez - z nim sie jest na dobre i na zle
0
Nie wiem czy wiesz, ale napastnik w Barcelonie to nie tylko strzelanie goli xD nara
0
Dlaczego? Czy rzeczywiscie ktos mysli ze on to pokazal naprawde do kibicow Atletico i nie bylo to skierowane do Juventusu? XD Serio? Simeone nie znacie? XD
2
Dokładnie - hipokrytom mówimy wyjazd XDD
1
Messi pewnie za niego też wykończył akcje co
1
Dobrze powiedziane - takiego piłkarza się po prostu nie odstawia zapamiętajcie.
0
I tak ma już rozwalone kolano
4
To może też niech się zabiorą za obrzydliwe zachowanie Simeone w meczu Atletico-Juve ? XD bo gosc odstawil taka pajacerke ze szok
0
Nooo bo Suárez na pewno nie wie, że ma teraz kiepską formę i na pewno nie ma do siebie o to pretensji i nie jest na siebie wściekły xD ludzie no, przecież on o tym doskonale wie wystarczy spojrzeć na jego reakcje gdy zmarnuje sytuacje. On też na pewno by nie chciał marnować sytuacji i strzelać gole.
0
Piątek by się nie sprawdził w Barcelonie xD tu trzeba mieć duże posiadanie piłki, rola napastnika w Barcelonie to nie tylko strzelanie goli ale także (badz co badz) rozgrywanie. Zobacz ile Suárez ma asyst w Barcelonie a jest napastnikiem. Poza tym Luis grał w PL, która jest dużo silniejsza niż Serie A a ty mowisz ze Suarez by sobie we Wloszech nie poradzil XD Luis dobrze gra tyłem do bramki, potrafi się zastawić. Poza tym kogo my w ogóle porównujemy. Piatek ma dopiero ppczatek kariery a Luis jest weteranem i mimo tego, że ma teraz słabą forme to i tak jest jednym z najlepszych napastników na świecie i jedynym piłkarzem w erze Messiego i Ronaldo który zdobył 2 razy złotego Buta - to o czymś świadczy.
0
A potem się obudziłeś
1
Nie mogłem ich słuchać, poziom dna i mułu
0
Być może to, że Dembele miał dopiero co kontuzje i Valverde chce go mieć w pełni zdrowego na następne w a ż n e spotkania.
0
Nie wiem czy mi sie wydawalo ALE przy ostatniej akcji Suareza on chcial uderzac na bramke ale chyba nabiegajacy Messi krzyknal mu zeby ja mu zostawil a sam nie zdazyl PRZYNAJMNIEJ TAK TO WYGLADALO bo Luis mial potem pretensje do Leo. Jak ktos bedzie miec powtorke tej akcji to moze podeslac linka :p
1
Nie wiedziałem panowie komentatorzy, że w Barcelonie gra jakiś Leo Suárez, to jakiś najnowszy transfer?