dawid12304
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HerKlos Aha, a Griezmann klaunem nie jest? XD z tych 3 wymienionych zawodników biorę w ciemno Neymara, A Coutinho w formie może dokonać naprawdę wielkich rzeczy, za to Griezmann wyróżnia się tym że lubi odstawiać szopki i pajacować (tak jak np. Rok temu xD )
0
Straciłem do niego jakikolwiek szacunek po tych szopkach, które odwalał i przez to jakim był narcyzem i jak bardzo chciał pokazać że jest równie dobry co Leo czy Cristiano xD osobiście wolałbym Neymara (który też swoje za uszami ma) i powrót MSN które rozwalało każdą defensywę;)
2
@Nati jaka konkurencja, skoro Griezmann to nie typowa 9 i nie nadaje sie na nią xD
1
A oprócz Luisa typowej 9 jak nie było tak nie ma xD
24
No to w końcu spełni się jego marzenie. Będzie jadł przy jednym stole z messim - na stołówce ;D
2
Niech Barcelona da sobie spokój z tym marnym aktorkiem xD i niech lepiej zaczną szukać następcy Suáreza
0
@Xavifcb6 Nawet nie chce mi się tracić czasu żeby rozwinąć ten komentarz jakoś bardziej, więc powiem tylko tyle: jedyne co tutaj jest śmieszne to ty, żegnam.
0
@Bogan Wcale tego nie kwestionuje.
6
@masik86 pomylił sie pierwszy raz od 2016 roku, wiec nie wiem co ty czlowieku piszesz
46
I wymarzony finał Urugwaj - Argentyna poszedł w piach..:/ Szkoda mi bardzo Luisa, co jak co ale żaden piłkarz nie chciałby być teraz na jego miejscu
6
@Xavifcb6 Nie żal mu go bo to prawdopodobnie jego ostatnia szansa na zdobycie tytułu z Reprezentacją i jakbyś miał odrobinę szacunku do niego jako człowieka, piłkarza COKOLWIEK, po ludzku byłoby ci go żal. Ale to już chyba leży w ludzkiej naturze, że jak coś idzie komuś dobrze to super ale jak się człowiek potknie to wieszają na nim psy. Wstyd.
2
Komentarz usunięty
0
@An_di1983 Aha no tak, czyli koleś grający x czasu na klasowym poziomie w piłkę nożną nie zna zasad gry ? xDDD
3
3 razy na nie, dziekuje :)
0
@Dominik15 To może nie czytaj powielanych bzdur tylko obejrz całą sytuację, a nie urwany kawałek? XD oglądałem mecz i nie dopatrzyłem się tam, że Suárez chciał odgwizdania karnego tylko rożnego xd Media robią z błachej sprawy gównoburze, a ludzie to łykają jak pelikany.
1
@olejtm Licze że dostaniesz bana :/
0
@Dominik15 gosciu on pokazywal ze to bramkarz dotknal ostatni pilki i ze powinien byc rozny dla Urugwaju a nie chodzilo mu o karny xDD nie robcie z niego debila, gra w pilke wiecej lat niz ktokolwiek tutaj i na pewno zna zasady gry XD
5
@an_di chodziło mu o to żeby odgwizdać rożnego a nie karnego, klaunie
3
Aha, to fajnie że informujesz papa
6
Śmiech na sali tyle powiem
0
@yoli Ale skad ty czlowieku wiesz ze Messi wybiera sklad XDDD SKĄD, czlowieku ogarnij sie - kazdy zawodnik czy to w Barcelonie czy w Reprezentacji Argentyny pytany o to czy Messi bierze udzial w wyborze skladu odpowiada ze nie i Leo zawsze mowi ze to trener wybiera sklad, wiec moze lepiej skoncz chrzanic glupoty
0
@dariooo a no tak bo ty wiesz jak było i jak teraz bedzie xd z tego co jest wiadome na 100% to to ze Alves chcial zostac a Barca sie go po prostu pozbyla.
0
dani kocha Barcelone i uważa ją za swój dom - do tego zawodnikiem jest świetnym, nie rozumiem dlaczego zarząd się go pozbył..niech do nas wraca :)
0
@yoli Gdyby nie Messi to Argentyna nawet na Mistrzostwa Świata by nie pojechała xD Więc mówienie że Messi sobie po boisku chodzi to, to jest jakiś żart.
0
@johny11 Czy ja gdziekolwiek napisałem, że mam pretensje do tego że odszedł? :) nie dopowiadaj sobie niczego. Chciał to odszedł, jeśli chce wrócić to nam to wyjdzie na pewno na plus bo piłkarzem jest świetnym. Za to jego wybryki poza boiskowe psują cały jego wizerunek xD Koleś głupimi imprezami, wyjazdami i swoim zachowaniem jest na dobrej drodze żeby zepsuć sobie kariere i nie trzeba być z nim na Ty żeby to zauważyć. Co mają pieniądze do tego? W Barcelonie mało nie zarabiał, ale ponoć poszedł do Psg żeby "wyjsc z cienia" Messiego i zdobywać tytuły xD no to rzeczywiście z Psg dużo ugrał.
0
@DamianPSV chcesz sprzedać zawodnika który ma +/- 20/30 bramek na sezon? To brawo dla ciebie xD
1
@Phatro przecież już go o to pytano wielokrotnie i odpowiadał na zarzuty xD wystarczy poszukać i poczytać
0
Nie ujmuje nic Neymarowi jako piłkarzowi, ale jako człowiek to on u mnie leży..fakt faktem u nas był "najnormalniejszy" i nie odwalał żadnych szopek :)
0
@ryba84 Tym komentarzem udowodniłeś jak słabo znasz Suáreza XD
3
@ryba84 Porównaj sobie Suareza z Liverpoolu a Suareza w Barcelonie - spokorniał i to o wiele. Tak samo z Vidalem, gdy był w innych klubach był przysłowiowym boiskowym chamem, a gdy przeszedł do Barcy spokorniał.