32

A idź pan w ch*j, za przeproszeniem

8

Według mnie bramkę powinni uznać Suarezowi

0

"Od tego chyba mamy napastnika i to nie byle jakiego, by W TAKICH MOMENTACH strzelał." Nie pogrążaj się już, skonczylem z toba rozmawiac bye.

0

A tak z innej beczki, podrzuci ktos dobry link (najlepiej po angielsku) do stremu z dzisiejszego meczu Liverpool- Porto? :p

0

Czy ktoś coś takiego powiedział?;)

2

A w innych ważnych momentach nie strzelał? Ile razy ratował Barcelonie punkty? XD

4

Jakbyś jeszcze nie zauważył w Barcelonie KAŻDY może zdobyć gola, jak dla mnie Luis nie musi zdobywać goli (chociaż mam nadzieje ze sie przelamie i p o n o w n i e udowodni że JEST najlepsza 9 na swiecie i nie wiem co musi jeszcze zrobic zeby niektorzy zatwierdzili ten fakt xd) moze rownie dobrze posylac takie piekne pilki jak ta do Rafinhi w Meczu z Interem ;) Powtarzam: nie tylko on zdobywa gole w Barcelonie, ważne że ma wkład w prace drużyny i mysle ze dla niego liczy sie bardziej zwyciestwo niz to ze strzeli bramke to po prostu jego mentalnosc.

1

A i tak Suarez ma bardzo duzy wklad w LM, mimo ze nie strzela to posyla takie pilki innym ze glowa mała, a o pressingu i walecznosci juz nie wspomne bo to juz codziennosc w jego wykonaniu :p

0

Chciałbym przypomnieć mecz z Atletico w sezonie 2017/2018 na ich stadionie gdzie Suarez byl wygwizdywany a pozniej strzelil brameczke główką i pokazał gdzie ich miejsce

1

Szkoda, że większość z nich nie wie że to Evra prowokował całą sytuację i zmanipulował całą wypowiedź Luisa..Ale w sumie nawet jakby gwizdali, Zły Suarez = Zabójczy Suarez :p

2

A w tej bajce były smoki?

6

Jeśli wygramy z MU, Liverpool przejdzie Porto i spotkamy się z nim to będzie niesamowite widowisko. Myśle ze szczególnie dla Luisa bedzie to wazne, wrocic na Anfield i byc cieplo przywitanym przez kibicow Liverpoolu (a mysle ze na pewno tak bedzie) :).

12

Mecze ogląda się do samego końca pozdro

2

Jakoś nie żałuje, że nie trafił do Barcy..hm..ciekawe czemu

0

No przecież to oczywiste...

0

Nie wiedziałem, że jest coś takiego jak "gimnazjOm" ;). Chyba nie wiesz co mówisz, to jakie Suárez wykręca liczby od czasów Ajaxu poprzez Liverpool kończąc na Barcelonie jest niewyobrażalne xD To jeden z najlepszych jak nie najlepszy napastnik na świecie i nie trzeba być znawcą żeby to wiedzieć. Zjadać to może Suárez Griezmanna i to na podwieczorek. Nawet jak Luis nie strzela goli to robi inne rzeczy, które pomagają drużynie :). A przede wszystkim nie zawodzi w najważniejszych meczach - czego nie można powiedzieć o Griezmannie. Nie wspominając o tym, że Griezmann to zwykły pajac z wybujałym ego, który sam nie wie czego chce. Nie pozdrawiam.

0

Gościu weź się idź lecz xD

61

Pique na napastnika! :D

7

Z poczatku myslalem ze to bait, ale teraz wiem ze ty tak na serio...
To chore xD

0

Tylko nie to..:))

1

Gościu lecz sie

0

Yyy to w koncu sprzedajemy tego Suareza czy nie?;)

2

Asysta Luisa - cos pieknego..

2

Ale jak zgarnie (daj boże) tryplet to będzie wysławiany w niebiosa xD

5

Nienawidzę gdy ktoś godzine przed meczem już mówi że mecz bedzie do dupy bo jest taki i taki skład. Ludzie może najpierw niech mecz się zacznie i później dopiero komentujcie czy skład był dobry czy nie ?xD

1

Dobra teraz tylko jeszcze chce, żeby Suarez sobie strzelil gola i mecz bedzie bardzo udany :D

3

Luuuiiis ty dzikuuu

0

Podbijam, mysle ze to bedzie ciekawy mecz a na tvp sport nie transmituja

13

A mi jakoś nie. Dobra, jak był w Barcelonie to jakoś w miare się zachowywał, ale później to robił z siebie jedno wielkie pośmiewisko co pokazał na ostatnim mundialu. Ja tam wolę Dembele, niż Neymara który stroi fochy poza tym to on chciał od nas odejść więc teraz ma xD

1

Po prostu Requilon wyżej sra niż dupe ma za przeproszeniem;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?