dawid12304
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
A idź pan w ch*j, za przeproszeniem
8
Według mnie bramkę powinni uznać Suarezowi
0
"Od tego chyba mamy napastnika i to nie byle jakiego, by W TAKICH MOMENTACH strzelał." Nie pogrążaj się już, skonczylem z toba rozmawiac bye.
0
A tak z innej beczki, podrzuci ktos dobry link (najlepiej po angielsku) do stremu z dzisiejszego meczu Liverpool- Porto? :p
0
Czy ktoś coś takiego powiedział?;)
2
A w innych ważnych momentach nie strzelał? Ile razy ratował Barcelonie punkty? XD
4
Jakbyś jeszcze nie zauważył w Barcelonie KAŻDY może zdobyć gola, jak dla mnie Luis nie musi zdobywać goli (chociaż mam nadzieje ze sie przelamie i p o n o w n i e udowodni że JEST najlepsza 9 na swiecie i nie wiem co musi jeszcze zrobic zeby niektorzy zatwierdzili ten fakt xd) moze rownie dobrze posylac takie piekne pilki jak ta do Rafinhi w Meczu z Interem ;) Powtarzam: nie tylko on zdobywa gole w Barcelonie, ważne że ma wkład w prace drużyny i mysle ze dla niego liczy sie bardziej zwyciestwo niz to ze strzeli bramke to po prostu jego mentalnosc.
1
A i tak Suarez ma bardzo duzy wklad w LM, mimo ze nie strzela to posyla takie pilki innym ze glowa mała, a o pressingu i walecznosci juz nie wspomne bo to juz codziennosc w jego wykonaniu :p
0
Chciałbym przypomnieć mecz z Atletico w sezonie 2017/2018 na ich stadionie gdzie Suarez byl wygwizdywany a pozniej strzelil brameczke główką i pokazał gdzie ich miejsce
1
Szkoda, że większość z nich nie wie że to Evra prowokował całą sytuację i zmanipulował całą wypowiedź Luisa..Ale w sumie nawet jakby gwizdali, Zły Suarez = Zabójczy Suarez :p
2
A w tej bajce były smoki?
6
Jeśli wygramy z MU, Liverpool przejdzie Porto i spotkamy się z nim to będzie niesamowite widowisko. Myśle ze szczególnie dla Luisa bedzie to wazne, wrocic na Anfield i byc cieplo przywitanym przez kibicow Liverpoolu (a mysle ze na pewno tak bedzie) :).
12
Mecze ogląda się do samego końca pozdro
2
Jakoś nie żałuje, że nie trafił do Barcy..hm..ciekawe czemu
0
No przecież to oczywiste...
0
Nie wiedziałem, że jest coś takiego jak "gimnazjOm" ;). Chyba nie wiesz co mówisz, to jakie Suárez wykręca liczby od czasów Ajaxu poprzez Liverpool kończąc na Barcelonie jest niewyobrażalne xD To jeden z najlepszych jak nie najlepszy napastnik na świecie i nie trzeba być znawcą żeby to wiedzieć. Zjadać to może Suárez Griezmanna i to na podwieczorek. Nawet jak Luis nie strzela goli to robi inne rzeczy, które pomagają drużynie :). A przede wszystkim nie zawodzi w najważniejszych meczach - czego nie można powiedzieć o Griezmannie. Nie wspominając o tym, że Griezmann to zwykły pajac z wybujałym ego, który sam nie wie czego chce. Nie pozdrawiam.
0
Gościu weź się idź lecz xD
61
Pique na napastnika! :D
7
Z poczatku myslalem ze to bait, ale teraz wiem ze ty tak na serio...
To chore xD
0
Tylko nie to..:))
1
Gościu lecz sie
0
Yyy to w koncu sprzedajemy tego Suareza czy nie?;)
2
Asysta Luisa - cos pieknego..
2
Ale jak zgarnie (daj boże) tryplet to będzie wysławiany w niebiosa xD
5
Nienawidzę gdy ktoś godzine przed meczem już mówi że mecz bedzie do dupy bo jest taki i taki skład. Ludzie może najpierw niech mecz się zacznie i później dopiero komentujcie czy skład był dobry czy nie ?xD
1
Dobra teraz tylko jeszcze chce, żeby Suarez sobie strzelil gola i mecz bedzie bardzo udany :D
3
Luuuiiis ty dzikuuu
0
Podbijam, mysle ze to bedzie ciekawy mecz a na tvp sport nie transmituja
13
A mi jakoś nie. Dobra, jak był w Barcelonie to jakoś w miare się zachowywał, ale później to robił z siebie jedno wielkie pośmiewisko co pokazał na ostatnim mundialu. Ja tam wolę Dembele, niż Neymara który stroi fochy poza tym to on chciał od nas odejść więc teraz ma xD
1
Po prostu Requilon wyżej sra niż dupe ma za przeproszeniem;)