dawid12304
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbym ja miał rozwalone kolano i rozegral tyle co on to tez bym mial lekko dosc xD
0
Wcale bym się nie zdziwił znając jego charakter :p
1
Eh nie powinniśmy Luisa przemęczać, szczególnie gdy wynik jest na naszą korzyść
2
Luis dziś dzik :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś jeszcze sie dziwi Waldkowi ze nie stawia na mlodziez? XD
1
A może przestańmy gdybać i skupmy się na tym co jest? ;)
0
A może ty odejdziesz z tej strony i nigdy nie wrócisz? Myśle, że wszystkim wyszłoby to na dobre..:/
7
A wiekszosc osob tutaj i tak bedzie go krytykowac bo np. Za pozno kogos zmienil:) No po prostu tragedia :o
2
Vidal, Rakitic i Suarez do sprzedania? xd wiesz gosciu co ty piszesz? Suarez ma wazny kontrakt i chyba kazdy fan Barcy chcialby zeby zostal do konca XD Bo tyle ile on dal dla klubu to:) Trzeba sie najpierw zastanowic nad jego nastepca i powoli go wprowadzac, a nie od razu sprzedawac Suareza co to w ogole za "genialny" pomysl wtf. Wlasnie Suarez ma 32 lata a jest drugi w klasyfikacji strzelcow, bierze udzial przewaznie w kazdej akcji wiec lepiej juz zamilcz i sie nie pograzaj. Nie wspomne juz o wkladzie Rakitica i Vidala w mecze xD. Jak dobrze, ze Barcelona ma swoj wlasny rozum i wie ile znacza dla nich ci pilkarze;)
4
Lub ty jesteś nieświadomy tego jak ważny Suarez potrafi być nawet gdy nie strzela, no cóż
1
Sezon się jeszcze nie skończył a on jest drugi w klasyfikacji strzelców w lidze XD
3
Najlepiej zrzucić wszystko na Valverde no tak
4
Rada dla ciebie: wyjdź xD
1
A nie ma? XD jakby nie miał to by nie zdobywał tylu bramek gosciu xD
2
Najgorsza wiadomość jaka moglismy uslyszec to taka ze on chce zostac moj boze
0
A no tak jak moglbym zapomniec XD zenada. Nie pozdrawiam
2
Jest przecietniakiem i gra tyle lat w Barcelonie hmm...
1
Mówiłem i niech ktos teraz skrytykuje Suareza XD
12
Dobra zamknijcie sie juz z tym Suarezem bo jestescie tak irytujacy ze to hit. Luis ma dzis chrapke na zdobycie gola i mam nadzieje ze tak sie stanie. Zawsze go krytykujecie ale jak strzeli gola to nagle wszyscy go wychwalaja - hipokryci
0
Nazywanie Suáreza emerytem, no to nieźle musisz mieć w kepie;) W takim razie chce na emeryturze być Luisem Suárezem i być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie xD
0
Zastanów sie człowieku co ty gadasz xD
0
Jedno wielkie XD
3
Zgadzam się w 100%. Luis robi niewyobrażalną różnicę na boisku, zawsze tak było. Jest typem piłkarza, który coś schrzani a za moment poleci na koniec boiska, wywalczy piłe i zdobędzie gola :D
0
Kiedy ostatnio Suarez mial spalonego XD Zdarza mu sie to juz coraz rzadziej, so
1
Nadal jest ktos kto sie dziwi czemu tak gral w ostatnim meczu ? Jesli gral z kontuzja?
1
Ciekawe czy gadales tak gdy Leo mial kontuzje i Suarez wzial caly ciezar gry na siebie XD
0
Komentarz usunięty
5
Messi ma dzis padake
0
Uwaga: Busi najlepszy na boisku a obok niego Vidal;)