0

Jakbym ja miał rozwalone kolano i rozegral tyle co on to tez bym mial lekko dosc xD

0

Wcale bym się nie zdziwił znając jego charakter :p

1

Eh nie powinniśmy Luisa przemęczać, szczególnie gdy wynik jest na naszą korzyść

2

Luis dziś dzik :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś jeszcze sie dziwi Waldkowi ze nie stawia na mlodziez? XD

1

A może przestańmy gdybać i skupmy się na tym co jest? ;)

0

A może ty odejdziesz z tej strony i nigdy nie wrócisz? Myśle, że wszystkim wyszłoby to na dobre..:/

7

A wiekszosc osob tutaj i tak bedzie go krytykowac bo np. Za pozno kogos zmienil:) No po prostu tragedia :o

2

Vidal, Rakitic i Suarez do sprzedania? xd wiesz gosciu co ty piszesz? Suarez ma wazny kontrakt i chyba kazdy fan Barcy chcialby zeby zostal do konca XD Bo tyle ile on dal dla klubu to:) Trzeba sie najpierw zastanowic nad jego nastepca i powoli go wprowadzac, a nie od razu sprzedawac Suareza co to w ogole za "genialny" pomysl wtf. Wlasnie Suarez ma 32 lata a jest drugi w klasyfikacji strzelcow, bierze udzial przewaznie w kazdej akcji wiec lepiej juz zamilcz i sie nie pograzaj. Nie wspomne juz o wkladzie Rakitica i Vidala w mecze xD. Jak dobrze, ze Barcelona ma swoj wlasny rozum i wie ile znacza dla nich ci pilkarze;)

4

Lub ty jesteś nieświadomy tego jak ważny Suarez potrafi być nawet gdy nie strzela, no cóż

1

Sezon się jeszcze nie skończył a on jest drugi w klasyfikacji strzelców w lidze XD

3

Najlepiej zrzucić wszystko na Valverde no tak

4

Rada dla ciebie: wyjdź xD

1

A nie ma? XD jakby nie miał to by nie zdobywał tylu bramek gosciu xD

2

Najgorsza wiadomość jaka moglismy uslyszec to taka ze on chce zostac moj boze

0

A no tak jak moglbym zapomniec XD zenada. Nie pozdrawiam

2

Jest przecietniakiem i gra tyle lat w Barcelonie hmm...

1

Mówiłem i niech ktos teraz skrytykuje Suareza XD

12

Dobra zamknijcie sie juz z tym Suarezem bo jestescie tak irytujacy ze to hit. Luis ma dzis chrapke na zdobycie gola i mam nadzieje ze tak sie stanie. Zawsze go krytykujecie ale jak strzeli gola to nagle wszyscy go wychwalaja - hipokryci

0

Nazywanie Suáreza emerytem, no to nieźle musisz mieć w kepie;) W takim razie chce na emeryturze być Luisem Suárezem i być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie xD

0

Zastanów sie człowieku co ty gadasz xD

0

Jedno wielkie XD

3

Zgadzam się w 100%. Luis robi niewyobrażalną różnicę na boisku, zawsze tak było. Jest typem piłkarza, który coś schrzani a za moment poleci na koniec boiska, wywalczy piłe i zdobędzie gola :D

0

Kiedy ostatnio Suarez mial spalonego XD Zdarza mu sie to juz coraz rzadziej, so

1

Nadal jest ktos kto sie dziwi czemu tak gral w ostatnim meczu ? Jesli gral z kontuzja?

1

Ciekawe czy gadales tak gdy Leo mial kontuzje i Suarez wzial caly ciezar gry na siebie XD

0

Komentarz usunięty

5

Messi ma dzis padake

0

Uwaga: Busi najlepszy na boisku a obok niego Vidal;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?