0

U mnie szło przez 10 minut a później wyswietlilo sie ze brak polaczenia z internetem i tyle poogladane.

4

Małe pytanko: czy tylko mi nie działa aplikacja nc+ go? :/ ma ktoś jeszcze taki problem?

2

Skład Vidal-Rakitic-Busi sie nie sprawdza, dlatego Valverde nie postawil na Vidala. Według mnie jest to dobra decyzja, mozna pozniej sciągnąć Roberto i postawic na jednego lub drugiego.

0

Chyba bezradnego Davida Luiza w straciu z Suarezem.

7

Ja wszystko rozumiem - wasz gniew, rozgoryczenie. Ale miejcie ludzie troche szacunku do tych zawodnikow ja pierdole XD jesteście z tymi komentarzami bardziej żałośni od turlającego się Neymara na MŚ XD

0

Od dawna mówiłem, że karne powinien wykonywać Suárez, a wolne Messi. Messi i karne sie nie łączą...

0

Ktokolwiek nie jest dobrym wyborem xD nie ma na ten moment trenera ktory moglby skutecznie poprowadzic Barcelone kiedy wy sie z tym pogodzicie. Dopoki Valverde ma wyniki to sie go nie pozbywajmy

0

Ja nie mam pytań. Co oni teraz zrobili

4

Po prostu na tej stronie wiekszosc to zwykli hipokryci i nic wiecej xD

0

No teraz to Suarez wystawil Messiemu a on na pale xD

0

Hmmm...Coś mówiłeś ?

0

Jeden mecz? XD Chyba nie mamy o czym rozmawiac. Suarez nawet jak nie strzela to ma wklad w gre druzyny xD U Suareza jest tak ze setki nie strzeli a w niemozliwej do wykorzystania sytuacji zdobedzie gola. Jak nie bylo Messiego to on bral na siebie odpowiedzialnosc i jakos dal rade I NIE BYL to tylko jeden mecz. A jestem pewien ze w nastepnych meczach zamknie ZNOWU wszystkim hejtujacym go jadaczke;) pozdro

1

I jest drugi w klasyfikacji strzelców no tak

1

No ty to akurat jestes wieczny hejter Suareza wiec dziwie sie ze twoje oczy jeszcze nie wypadly :/ Szczegolnie na El Clasico ;)

0

Ciągle pojawiają sie takie komentarze, radzę uważnie śledzić co tutaj dzieje. A mnie irytują komentarze takie jak twoje ups.

0

Zawsze tak jest. Suárez strzela - ooo super ale dobrze że go mamy!, Suárez nie strzela/ma słaby mecz - Buuuu, sprzedajmy go to już jest koniec. Nienawidzę takiej hipokryzji, a widać ją coraz częściej na tej stronie.

0

Człowieku wyjdź xD

2

Mnie ciekawi kogo osoby ktore chca tak bardzo wywalic Valverde, chcialyby zamiast niego. Obecnie na rynku nie ma odpowiedniego trenera dla Barcelony, a dopoki Valverde ma wyniki (a do tej pory ma) jest odpowiednia osoba na to stanowisko xD No chyba nie myslicie ze naglw z nieba spadnie taki Zidane xD i skonczcie wiecznie marudzic, nie ma meczu w ktorym nie byloby komentarza w ktorym komus cos sie nie podoba. Valverde nie rotuje - zle, Valverde rotuje - zle Ogarnijcie sie troche. Byl tu taki wspanialy komentarz, gdzie koles napisal ze Suarez gorszy niz Malcom chociaz Luis gral dopiero 2 minuty xD no prosze was

2

Co ty teraz gadasz xd

0

Bo myslal ze Lenglet przejmie xd

4

Glupia strata coutinho i gol fajnie

0

Za to na 20 juz umie podac idealnie

0

Czuje ze Luis w drugiej polowie wejdzie jak tak dalej pojdzie

17

Chłopie ten bramkarz czekal na ta pilke zamiast ja lapac xD pilka go nie dotknela bo Suarez kopnal ja pierwszy, a ten bramkarzyna spanikowal I tak Luis zahaczyl noga o jego reke ale to nie zmienia faktu ze interesowala go w tej sytuacji pilka i zdobycie gola;)

0

Gdzie on takie cos powiedzial? :) bo ja widze ze powiedzial "mamy nadzieje ze nic mu nie jest"

46

Ten przepis nie obowiązuje od kilku lat XD Luis byl pierwszy przy pilce, zdobyl bramke koniec tematu

2

Wtf jakie przesadzil, kazdy dobrze wie ze on walczy o kazda pile. A w tej sytuacji dotknal pilki pierwszy

2

Bramkarz wyciagnal rece, czekal na pilke ale pierwszy byl Suarez ups

0

I niby po co Neymar ma wracać do Barcelony? :D

0

Aaa chyba że tak, wybacz za dużo tych Suarezow w drużynie..:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?