dawid12304
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie szło przez 10 minut a później wyswietlilo sie ze brak polaczenia z internetem i tyle poogladane.
4
Małe pytanko: czy tylko mi nie działa aplikacja nc+ go? :/ ma ktoś jeszcze taki problem?
2
Skład Vidal-Rakitic-Busi sie nie sprawdza, dlatego Valverde nie postawil na Vidala. Według mnie jest to dobra decyzja, mozna pozniej sciągnąć Roberto i postawic na jednego lub drugiego.
0
Chyba bezradnego Davida Luiza w straciu z Suarezem.
7
Ja wszystko rozumiem - wasz gniew, rozgoryczenie. Ale miejcie ludzie troche szacunku do tych zawodnikow ja pierdole XD jesteście z tymi komentarzami bardziej żałośni od turlającego się Neymara na MŚ XD
0
Od dawna mówiłem, że karne powinien wykonywać Suárez, a wolne Messi. Messi i karne sie nie łączą...
0
Ktokolwiek nie jest dobrym wyborem xD nie ma na ten moment trenera ktory moglby skutecznie poprowadzic Barcelone kiedy wy sie z tym pogodzicie. Dopoki Valverde ma wyniki to sie go nie pozbywajmy
0
Ja nie mam pytań. Co oni teraz zrobili
4
Po prostu na tej stronie wiekszosc to zwykli hipokryci i nic wiecej xD
0
No teraz to Suarez wystawil Messiemu a on na pale xD
0
Hmmm...Coś mówiłeś ?
0
Jeden mecz? XD Chyba nie mamy o czym rozmawiac. Suarez nawet jak nie strzela to ma wklad w gre druzyny xD U Suareza jest tak ze setki nie strzeli a w niemozliwej do wykorzystania sytuacji zdobedzie gola. Jak nie bylo Messiego to on bral na siebie odpowiedzialnosc i jakos dal rade I NIE BYL to tylko jeden mecz. A jestem pewien ze w nastepnych meczach zamknie ZNOWU wszystkim hejtujacym go jadaczke;) pozdro
1
I jest drugi w klasyfikacji strzelców no tak
1
No ty to akurat jestes wieczny hejter Suareza wiec dziwie sie ze twoje oczy jeszcze nie wypadly :/ Szczegolnie na El Clasico ;)
0
Ciągle pojawiają sie takie komentarze, radzę uważnie śledzić co tutaj dzieje. A mnie irytują komentarze takie jak twoje ups.
0
Zawsze tak jest. Suárez strzela - ooo super ale dobrze że go mamy!, Suárez nie strzela/ma słaby mecz - Buuuu, sprzedajmy go to już jest koniec. Nienawidzę takiej hipokryzji, a widać ją coraz częściej na tej stronie.
0
Człowieku wyjdź xD
2
Mnie ciekawi kogo osoby ktore chca tak bardzo wywalic Valverde, chcialyby zamiast niego. Obecnie na rynku nie ma odpowiedniego trenera dla Barcelony, a dopoki Valverde ma wyniki (a do tej pory ma) jest odpowiednia osoba na to stanowisko xD No chyba nie myslicie ze naglw z nieba spadnie taki Zidane xD i skonczcie wiecznie marudzic, nie ma meczu w ktorym nie byloby komentarza w ktorym komus cos sie nie podoba. Valverde nie rotuje - zle, Valverde rotuje - zle Ogarnijcie sie troche. Byl tu taki wspanialy komentarz, gdzie koles napisal ze Suarez gorszy niz Malcom chociaz Luis gral dopiero 2 minuty xD no prosze was
2
Co ty teraz gadasz xd
0
Bo myslal ze Lenglet przejmie xd
4
Glupia strata coutinho i gol fajnie
0
Za to na 20 juz umie podac idealnie
0
Czuje ze Luis w drugiej polowie wejdzie jak tak dalej pojdzie
17
Chłopie ten bramkarz czekal na ta pilke zamiast ja lapac xD pilka go nie dotknela bo Suarez kopnal ja pierwszy, a ten bramkarzyna spanikowal I tak Luis zahaczyl noga o jego reke ale to nie zmienia faktu ze interesowala go w tej sytuacji pilka i zdobycie gola;)
0
Gdzie on takie cos powiedzial? :) bo ja widze ze powiedzial "mamy nadzieje ze nic mu nie jest"
46
Ten przepis nie obowiązuje od kilku lat XD Luis byl pierwszy przy pilce, zdobyl bramke koniec tematu
2
Wtf jakie przesadzil, kazdy dobrze wie ze on walczy o kazda pile. A w tej sytuacji dotknal pilki pierwszy
2
Bramkarz wyciagnal rece, czekal na pilke ale pierwszy byl Suarez ups
0
I niby po co Neymar ma wracać do Barcelony? :D
0
Aaa chyba że tak, wybacz za dużo tych Suarezow w drużynie..:D