0

@HavertzKai Asysta też wpadła, nadal go sprzedajemy?;)

0

Suarez i Vidal>>>> Wszystko inne :D

2

Suárez strzela ale też asystuje i dlatego jest najlepszym napastnikiem na świecie pozdro

1

@SonBarcaGoku Na wyjazdach to cała Barcelona raczej nie gra jakoś zajebiście super, sam Suárez sobie bramki nie wyczaruje (chociaż takie mecze też się zdarzały, powtarzam: z d a r z a ł y).

3

@Lea xDDDD Suárez>>>Lewandowski i żadne statystyki tego nie zmienią;D dziękuje dobranoc.

2

@lapa1173 Taka, że gole kosmity Messiego są nie z tej Ziemi, dziękuje dobranoc.

1

El Pistolero w mieście kochani

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lucassito no to jedyne co moge dodać to xD

5

Podsumowując mecz, widowiskowo bardzo dobry, Barcelona pokazała wreszcie ten pazur (albo chociaż jego cień). Leo, Luis znowu zrobili swoją robotę (pstryczek dla tych którzy co mecz sprzedają Luisa, a potem on strzela bramke lub asystuje;D). Powtarzam to kolejny raz napastnik w Barcelonie jest nie tylko od zdobywania goli. Do końca spotkania towarzyszyły mi emocje, których już dawno nie było. Mam nadzieję, że Pique nic poważnego się nie stało i będzie mógł zagrać z Realem - Bo El Clasico bez Pique to nie El Clasico, piąteczka musi być pokazana :D

2

@jacek905 I niech ci sprzedający znajdą lepszy duet niż Leo-Luis, powodzenia w poszukiwaniach;D

3

Pompowanie balonika czas start

0

Ma ktoś może jakiś fajny link do meczu?:)

42

Messi jak zwykle poprowadził Argentynę do zwycięstwa, ale zaraz za nim najlepszy na boisku Lautaro Martinez, szczerze to chętnie bym tego chłopaka zobaczył w Barcelonie.

1

@goldenboy xd a kto ma niby tam zagrać? Griezmann? Xd

0

Jakiś fajny link do transmisji? :)

0

@Miro020188 Dziękuje dobry człowieku :P

0

Ma ktoś może jakiś fajny link do transmisji?
:)

18

Jakim cudem znalazł się tam Benzema to ja nie wiem xD Idąc tym tropem to dlaczego Suáreza nie nominowali xd

0

@Marclu23 xd a w tej bajce były smoki?

1

podeśle ktoś jakiś dobry link?

11

Bardzo mądry człowiek i też mądre słowa. szczerze go podziwiam, że mimo swojego stanu zdrowia (i wieku) nadal ma siłe by prowadzić reprezentacje :)

20

Takiego dzika Barcelonie było trzeba ;)

0

@Matix90 Jak na razie to strzela co mecz XDDD

14

Ogólnie uważam, że za takie coś sędzia powinien zostać zwolniony elo xD może hiszpańscy sędziowie by sie czegoś nauczyli.

4

Nawet mi sie nie chce komentować tego co odwalił pod koniec ten żałosny arbiter

13

@ja8215 Leo chyba nie jedzie na reprezentacje bo ma zawieszenie.

1

@Meskalina Tak będę chciał go zostawić bo zdaję sobie sprawę jaką on ma wartość dla drużyny xd Niesamowite jest to jak niektórzy kibice są ślepi.

0

@dawka86 Suárez>>>>Lewy xDDD

0

@szpildinio Co jeszcze masz do powiedzenia - teraz po meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?