dawid12304
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HavertzKai Asysta też wpadła, nadal go sprzedajemy?;)
0
Suarez i Vidal>>>> Wszystko inne :D
2
Suárez strzela ale też asystuje i dlatego jest najlepszym napastnikiem na świecie pozdro
1
@SonBarcaGoku Na wyjazdach to cała Barcelona raczej nie gra jakoś zajebiście super, sam Suárez sobie bramki nie wyczaruje (chociaż takie mecze też się zdarzały, powtarzam: z d a r z a ł y).
3
@Lea xDDDD Suárez>>>Lewandowski i żadne statystyki tego nie zmienią;D dziękuje dobranoc.
2
@lapa1173 Taka, że gole kosmity Messiego są nie z tej Ziemi, dziękuje dobranoc.
1
El Pistolero w mieście kochani
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lucassito no to jedyne co moge dodać to xD
5
Podsumowując mecz, widowiskowo bardzo dobry, Barcelona pokazała wreszcie ten pazur (albo chociaż jego cień). Leo, Luis znowu zrobili swoją robotę (pstryczek dla tych którzy co mecz sprzedają Luisa, a potem on strzela bramke lub asystuje;D). Powtarzam to kolejny raz napastnik w Barcelonie jest nie tylko od zdobywania goli. Do końca spotkania towarzyszyły mi emocje, których już dawno nie było. Mam nadzieję, że Pique nic poważnego się nie stało i będzie mógł zagrać z Realem - Bo El Clasico bez Pique to nie El Clasico, piąteczka musi być pokazana :D
2
@jacek905 I niech ci sprzedający znajdą lepszy duet niż Leo-Luis, powodzenia w poszukiwaniach;D
3
Pompowanie balonika czas start
0
Ma ktoś może jakiś fajny link do meczu?:)
42
Messi jak zwykle poprowadził Argentynę do zwycięstwa, ale zaraz za nim najlepszy na boisku Lautaro Martinez, szczerze to chętnie bym tego chłopaka zobaczył w Barcelonie.
1
@goldenboy xd a kto ma niby tam zagrać? Griezmann? Xd
0
Jakiś fajny link do transmisji? :)
0
@Miro020188 Dziękuje dobry człowieku :P
0
Ma ktoś może jakiś fajny link do transmisji?
:)
18
Jakim cudem znalazł się tam Benzema to ja nie wiem xD Idąc tym tropem to dlaczego Suáreza nie nominowali xd
0
@Marclu23 xd a w tej bajce były smoki?
1
podeśle ktoś jakiś dobry link?
11
Bardzo mądry człowiek i też mądre słowa. szczerze go podziwiam, że mimo swojego stanu zdrowia (i wieku) nadal ma siłe by prowadzić reprezentacje :)
20
Takiego dzika Barcelonie było trzeba ;)
0
@Matix90 Jak na razie to strzela co mecz XDDD
14
Ogólnie uważam, że za takie coś sędzia powinien zostać zwolniony elo xD może hiszpańscy sędziowie by sie czegoś nauczyli.
4
Nawet mi sie nie chce komentować tego co odwalił pod koniec ten żałosny arbiter
13
@ja8215 Leo chyba nie jedzie na reprezentacje bo ma zawieszenie.
1
@Meskalina Tak będę chciał go zostawić bo zdaję sobie sprawę jaką on ma wartość dla drużyny xd Niesamowite jest to jak niektórzy kibice są ślepi.
0
@dawka86 Suárez>>>>Lewy xDDD
0
@szpildinio Co jeszcze masz do powiedzenia - teraz po meczu?