dawid12304
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@goryl-16 Nom tak jak mówisz, Luis gra padake:( xd
3
No dobra to kto chciał sprzedawać Suáreza? XD
1
Co to za zespół przyjechał na mecz z Granadą, ktoś wie?
2
@espinoza no niektórzy by go chcieli sprzedać póki dają xDDD
0
@lioners18 I tak widziałem, jak już wspomniałem w presezonie gdzie prezentował się b.dobrze xD
0
@lioners18 coś mówiłeś? XD
0
@lioners18 jakoś przed wakacjami poddał się operacji i na presezon wrócił jako totalny kot, więc o czym ty człowieku mówisz
0
@martin86 Wcale nie uratował nam dupy w tamtym sezonie wiele razy xD
10
I wy chcieliście żeby ktoś taki wrócił do Barcelony xD. Wstyd
6
Najbardziej zadowolony jestem z tego, że dzisiaj cała drużyna pracowała na taki wynik - brawo.
1
Ulalaaa ale pięknie
0
Komentarz usunięty
1
Aha to fajnie xd
4
Jak teraz zagrał Rafinha to czapki z głów
0
Toż to jakieś fatum
2
Nie ma co, Wspaniała wiadomość na rozpoczęcie sezonu;D !
2
Jaka brama, szkoda że nie nasza XD
0
Matko jak tutaj brakuje Suáreza i Messiego to hit
0
No i masz ci los kurła
20
To mnie teraz Ernesto zaimponował :D
1
@Marinix W przypadku gola Griezmanna nie było spalonego
5
Teraz to ten Manolas może sobie wsadzić te trzy palce xD Karma wraca
0
@Dari0G Oh doskonale wiem, nie musisz sie o to martwić, dziękuje xD
0
@Tomek54321 Powrócą jak bumerang xD Ale nie ma się czym przejmować bo to zwykli hipokryci
2
Na problemy - Luis Suárez ;D
0
@l0Messini ale presezon zawsze jest ciężki i intensywny żeby być dobrze przygotowanym do sezonu xd
0
@damiani75 Mhmm, to znajdź teraz na rynku trenera który jest w stanie udźwignąć ciężar jakim jest prowadzenie Hiszpańskiego Giganta xD Obecnie nie ma.
0
@imxwiko Czego nie rozumiesz w tym, że Griezmann nie jest dziewiątką? Valverde na pewno nie posadzi Luisa na ławce, który ogarnia role 9 i odczytuje grę Messiego jak z nut, robi mu miejsce i biega w pressingu, na rzecz Antka, który w Atletico miał taką samą rolę jak Messi i bliżej mu do niego niż do Luisa.
0
@Coutinho007 Różnica taka, że Luis był potrzebny Barcelonie, a Griezmann tutaj ni z gruchy ni z pietruchy ;)
0
@barteq Ale nie jest on typową 9. Na lewej stronie (bądź też prawej) mamy Dembele, który jest młody i naprawdę perspektywiczny, jak nie ma kontuzji to trudno go zatrzymać (co już pokazywał w minionym sezonie). Ciekawe jak Valverde to poukłada :)