0

@goryl-16 Nom tak jak mówisz, Luis gra padake:( xd

3

No dobra to kto chciał sprzedawać Suáreza? XD

1

Co to za zespół przyjechał na mecz z Granadą, ktoś wie?

2

@espinoza no niektórzy by go chcieli sprzedać póki dają xDDD

0

@lioners18 I tak widziałem, jak już wspomniałem w presezonie gdzie prezentował się b.dobrze xD

0

@lioners18 coś mówiłeś? XD

0

@lioners18 jakoś przed wakacjami poddał się operacji i na presezon wrócił jako totalny kot, więc o czym ty człowieku mówisz

0

@martin86 Wcale nie uratował nam dupy w tamtym sezonie wiele razy xD

10

I wy chcieliście żeby ktoś taki wrócił do Barcelony xD. Wstyd

6

Najbardziej zadowolony jestem z tego, że dzisiaj cała drużyna pracowała na taki wynik - brawo.

1

Ulalaaa ale pięknie

0

Komentarz usunięty

1

Aha to fajnie xd

4

Jak teraz zagrał Rafinha to czapki z głów

0

Toż to jakieś fatum

2

Nie ma co, Wspaniała wiadomość na rozpoczęcie sezonu;D !

2

Jaka brama, szkoda że nie nasza XD

0

Matko jak tutaj brakuje Suáreza i Messiego to hit

0

No i masz ci los kurła

20

To mnie teraz Ernesto zaimponował :D

1

@Marinix W przypadku gola Griezmanna nie było spalonego

5

Teraz to ten Manolas może sobie wsadzić te trzy palce xD Karma wraca

0

@Dari0G Oh doskonale wiem, nie musisz sie o to martwić, dziękuje xD

0

@Tomek54321 Powrócą jak bumerang xD Ale nie ma się czym przejmować bo to zwykli hipokryci

2

Na problemy - Luis Suárez ;D

0

@l0Messini ale presezon zawsze jest ciężki i intensywny żeby być dobrze przygotowanym do sezonu xd

0

@damiani75 Mhmm, to znajdź teraz na rynku trenera który jest w stanie udźwignąć ciężar jakim jest prowadzenie Hiszpańskiego Giganta xD Obecnie nie ma.

0

@imxwiko Czego nie rozumiesz w tym, że Griezmann nie jest dziewiątką? Valverde na pewno nie posadzi Luisa na ławce, który ogarnia role 9 i odczytuje grę Messiego jak z nut, robi mu miejsce i biega w pressingu, na rzecz Antka, który w Atletico miał taką samą rolę jak Messi i bliżej mu do niego niż do Luisa.

0

@Coutinho007 Różnica taka, że Luis był potrzebny Barcelonie, a Griezmann tutaj ni z gruchy ni z pietruchy ;)

0

@barteq Ale nie jest on typową 9. Na lewej stronie (bądź też prawej) mamy Dembele, który jest młody i naprawdę perspektywiczny, jak nie ma kontuzji to trudno go zatrzymać (co już pokazywał w minionym sezonie). Ciekawe jak Valverde to poukłada :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?