dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak by odszedł to bym chciał żeby kupili Luiza Gustavo .
0
Mogłeś też napisać Barcelona dzisiaj i Barcelona np. w sezonie 2011\12 to już nie ta sama drużyna, nie gra już tak widowiskowej piłki jak kiedyś.
0
Nie winię piłkarzy za tą przegraną a zarząd przez to że nie widzą że jest coś nie tak i nie dokonują transferów.
0
Ronaldo się chowa przy Pinto :)
0
I dobrze że nie odszedł jak by Thiago nie odszedł też by odnosił takie sukcesy jak Xavi :)
0
Alves z Levante pauzuje za kartki ;)
0
Myślę żę powinien jeszcze nie grać całego meczy, gdzieś 65=70 min :)
0
Messi jak zawsze będzie się wyróżniał :)
0
Też jestem bardzo ciekawy jaki będzie miał garnitur :) myślę że biały, nikt jeszcze nie miał białego.
0
Kibice Realu by nie wytrzymali jak by Messi wygrał :)
0
transmisja na Youtube http://lag10.net/channel16
0
Messi na deskorolce :) http://instagram.com/p/jExNhlAqSq/#
0
Racja
0
Messi i Neymar zaczynają na ławce
0
Czyli przy złym wyniku wejdą dwa Asy Neymar i Messi :)
0
Na pewno, głosowanie już było.
0
Jak Pedro i Alexis mają formę to wcale Messi nie musi grać od początku meczu z Atletico, może wejść na 15-20 min no chyba że by był niekorzystny wynik to by wszedł prędzej :)
0
0
Cudna :)
0
Lepiej żeby wystawił Barcelone B
0
jest u siebie w domu więc może chodzić nawet bez ubrań
0
Na kilka minut , czemu nie :)
0
Alves też bardzo dobrze gra :)
0
Tak samo jak Celtlic chcą zagrać jak w zeszłym sezonie :)