0

Jak by odszedł to bym chciał żeby kupili Luiza Gustavo .

0

Mogłeś też napisać Barcelona dzisiaj i Barcelona np. w sezonie 2011\12 to już nie ta sama drużyna, nie gra już tak widowiskowej piłki jak kiedyś.

0

Nie winię piłkarzy za tą przegraną a zarząd przez to że nie widzą że jest coś nie tak i nie dokonują transferów.

0

Ronaldo się chowa przy Pinto :)

0

I dobrze że nie odszedł jak by Thiago nie odszedł też by odnosił takie sukcesy jak Xavi :)

0

Alves z Levante pauzuje za kartki ;)

0

Myślę żę powinien jeszcze nie grać całego meczy, gdzieś 65=70 min :)

0

Messi jak zawsze będzie się wyróżniał :)

0

Też jestem bardzo ciekawy jaki będzie miał garnitur :) myślę że biały, nikt jeszcze nie miał białego.

0

Kibice Realu by nie wytrzymali jak by Messi wygrał :)

0

transmisja na Youtube http://lag10.net/channel16

0

Messi na deskorolce :) http://instagram.com/p/jExNhlAqSq/#

0

Racja

0

Messi i Neymar zaczynają na ławce

0

Czyli przy złym wyniku wejdą dwa Asy Neymar i Messi :)

0

Na pewno, głosowanie już było.

0

Jak Pedro i Alexis mają formę to wcale Messi nie musi grać od początku meczu z Atletico, może wejść na 15-20 min no chyba że by był niekorzystny wynik to by wszedł prędzej :)

0

0

Cudna :)

0

Lepiej żeby wystawił Barcelone B

0

jest u siebie w domu więc może chodzić nawet bez ubrań

0

Na kilka minut , czemu nie :)

0

Alves też bardzo dobrze gra :)

0

Tak samo jak Celtlic chcą zagrać jak w zeszłym sezonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?