1

Fajnie by było :D

3

Iniesta miał depresje na początku Mistrzostw świata 2010 r, może Leo też ma depresję.

8

Klopp !!!!!

0

Powiedzcie mi jaki klub chciałby się pozbyć jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu ?

5

Kiedy Messi gra źle to od razu media piszą że jakiś klub chce go kupić, żałosne są te gazety.

1

Powiem tylko tyle hahahahahahahahahhahahaahahahaha

0

Wybacze to im jeżeli będą walczyć do końca i wygrają lige :)

0

jestem ciekawy czy w innych drużynach też zwalają wine na jednego piłkarza.

0

Nie rozumiem czemu cała wina spada na Leo jak Barcelona przegrywa skoro gra cała drużyna, sam meczu przecież nie wygra.

0

Danilo, Luiz\Hummels\Silva, i Klopp jako trener

1

Adriano może zostać jako zmiennik Alby i Alexis by mógł zostać i Song jest dobrym zmiennikiem Sergio.

2

szkoda ale ten styl się już wypalił i by wypadało coś zmienić a nie klepać co chwile i mieć minimum 70% posiadania piłki.

0

Klopp jako trener Barcelony było by idealnie.

0

Chciał bym widzieć Jurgena Klopp'a jako trenera Barcelony. On by ich rozszarpał za taką grę by się wydzierał a nie jak inni trenerzy stoją i się patrzą. By zapierdzielali po tym boisku bo by się go bali. :)

0

No i jeszcze w środę przegrają i w tydzień stracić szanse na 3 trofea, pięknie.

0

w środę następny mecz

0

fajnie gdy by powołał Bagnacka :)

0

To teraz tak na prawdę Barcelona nie ma ŚO bo Pique i Puyol kontuzja do tego jeszcze Bartra, no nie źle. ŚO będą tworzyć DPM.

1

Neymar już 1 i mam nadzieję że dzisiaj będą następne :)

4

fajnie jak by Neymar strzelił gola i był by to gol dający awans do półfinału :)

2

Tak samo jak Messi i Ronaldo, Messi widoczny i strzela dużo bramek a Ronald nie widoczny.

0

Fabregas

0

Pewnie 4 w pomocy i 2 w napadzie :)

0

Pierwsza i na pewno nie ostatnia :)

0

No i we wtorek mecz z Atletico w Lidze Mistrzów :)

0

Iniesta siedzi bo miał drobną kontuzję i Martino nie chce ryzykować zdrowia piłkarza przed najważniejszą częścią sezonu.

0

0

Iniesta = Miazga !!!

0

Helena mam zawał!!! :)

0

Mam nadzieję że Lio zagra dobry mecz i będzie decydującym piłkarzem meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?