dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajnie by było :D
3
Iniesta miał depresje na początku Mistrzostw świata 2010 r, może Leo też ma depresję.
8
Klopp !!!!!
0
Powiedzcie mi jaki klub chciałby się pozbyć jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu ?
5
Kiedy Messi gra źle to od razu media piszą że jakiś klub chce go kupić, żałosne są te gazety.
1
Powiem tylko tyle hahahahahahahahahhahahaahahahaha
0
Wybacze to im jeżeli będą walczyć do końca i wygrają lige :)
0
jestem ciekawy czy w innych drużynach też zwalają wine na jednego piłkarza.
0
Nie rozumiem czemu cała wina spada na Leo jak Barcelona przegrywa skoro gra cała drużyna, sam meczu przecież nie wygra.
0
Danilo, Luiz\Hummels\Silva, i Klopp jako trener
1
Adriano może zostać jako zmiennik Alby i Alexis by mógł zostać i Song jest dobrym zmiennikiem Sergio.
2
szkoda ale ten styl się już wypalił i by wypadało coś zmienić a nie klepać co chwile i mieć minimum 70% posiadania piłki.
0
Klopp jako trener Barcelony było by idealnie.
0
Chciał bym widzieć Jurgena Klopp'a jako trenera Barcelony. On by ich rozszarpał za taką grę by się wydzierał a nie jak inni trenerzy stoją i się patrzą. By zapierdzielali po tym boisku bo by się go bali. :)
0
No i jeszcze w środę przegrają i w tydzień stracić szanse na 3 trofea, pięknie.
0
w środę następny mecz
0
fajnie gdy by powołał Bagnacka :)
0
To teraz tak na prawdę Barcelona nie ma ŚO bo Pique i Puyol kontuzja do tego jeszcze Bartra, no nie źle. ŚO będą tworzyć DPM.
1
Neymar już 1 i mam nadzieję że dzisiaj będą następne :)
4
fajnie jak by Neymar strzelił gola i był by to gol dający awans do półfinału :)
2
Tak samo jak Messi i Ronaldo, Messi widoczny i strzela dużo bramek a Ronald nie widoczny.
0
Fabregas
0
Pewnie 4 w pomocy i 2 w napadzie :)
0
Pierwsza i na pewno nie ostatnia :)
0
No i we wtorek mecz z Atletico w Lidze Mistrzów :)
0
Iniesta siedzi bo miał drobną kontuzję i Martino nie chce ryzykować zdrowia piłkarza przed najważniejszą częścią sezonu.
0
0
Iniesta = Miazga !!!
0
Helena mam zawał!!! :)
0
Mam nadzieję że Lio zagra dobry mecz i będzie decydującym piłkarzem meczu.