dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla nie postawiła autobusu a Barcelona i tak nie może strzelić gola...
0
Nie pogardził bym tą jedną bramką :)
0
Czyli dziś w meczu z Sevillą para Pique - Bartra :)
0
Zawodnik Barcy B wchodzi Joan Roman :)
0
Teraz jak City straciło formę to niech Barcelona odzyska formę
0
Jestem na telefonie ...
0
Wie ktoś ile Vidić ma lat ?
0
Zgadzam się ze wszystkimi jego słowami.
0
Nie wiem po co szukają takich zawodników co pasują do stylu Barcelony, lepiej by kupili jakiegoś co umie rozgrywać ale i takiego co próbuje grać długi piłki i wniesie coś nowego do gry a nie co chwile klepanie od obrońców.
0
Fajnie by było jak by doszło do tego transferu :)
0
ja bym dał 1-3-4-3
w obronie Pique, Mascherano i kupić jakiegoś dobrego obrońce w pomocy Busquets, Fabregas, Iniestai Xavi a w ataku Messi, Neymar i typowego, dużego napastnika kupić
0
jak chcą kupowac zawodników to wysokich
0
Grają na niego bo wiedzą co może zrobić z piłką.
0
Ja tego nie rozumiem kibice mówią gdy Barcelona zagra dobry mecze wszyscy ją chwalą i mówią że wygra potrójną korona ale jak przegrywa to od razu Barcelona nie wygra żadnego trofeum
0
Teraz Valencja się otworzyła i jest więcej miejsca, trzeba to wykorzystać
0
ale jak on wyskoczy Alves większy od niego i co.
0
Niech kupują więcej takich małych zawodników wtedy na pewno będziemy wygrywali !!!
0
grają pod Messiego bo wiedzą co może zrobić z piłką, może jednym podaniem otworzyć drogę do bramki .
0
Iniesta wrócił i on będzie rozgrywał Leo nie będzie musiał się cofać po piłkę.
0
Ronaldo robi te przewrotki bo chce jak Ibrahimovic strzelić i żeby ten gol został najładniejszym golem roku. Tak myślę.
0
Ciekawe o czym z nim rozmawiał
0
Jak ja bym chciał żeby on w Barcelonie grał
0
ja bym nie chciał żeby napastnika ściągali wolał bym ŚO ale jakiegoś rosłego i PO też większego i żeby nie kupowali żadnych małych zawodników.
0
Rafinha to będzie bardzo dobry grajek, mam nadzieje że od następnego sezonu będzie grał w Barcelonie a nie na wypożyczeniu.
0
ale nie następnym małym zawodnikiem tylko silnego i rosłego trzeba kupić.
0
Transmisja na Youtube :) http://live9.net/channel16.htm
0
Grał 4 mecze z rzędu po 90 min więc należy mu się odpoczynek.
0
z Celtą przecież graliśmy na wyjeździe...
0
Może to trochę ryzykownę z Malagą ale chciał bym zobaczyć Dongou od początku
0
jeżeli będzie tak bronił w Barcelonie zostanie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie