0

Sevilla nie postawiła autobusu a Barcelona i tak nie może strzelić gola...

0

Nie pogardził bym tą jedną bramką :)

0

Czyli dziś w meczu z Sevillą para Pique - Bartra :)

0

Zawodnik Barcy B wchodzi Joan Roman :)

0

Teraz jak City straciło formę to niech Barcelona odzyska formę

0

Jestem na telefonie ...

0

Wie ktoś ile Vidić ma lat ?

0

Zgadzam się ze wszystkimi jego słowami.

0

Nie wiem po co szukają takich zawodników co pasują do stylu Barcelony, lepiej by kupili jakiegoś co umie rozgrywać ale i takiego co próbuje grać długi piłki i wniesie coś nowego do gry a nie co chwile klepanie od obrońców.

0

Fajnie by było jak by doszło do tego transferu :)

0

ja bym dał 1-3-4-3
w obronie Pique, Mascherano i kupić jakiegoś dobrego obrońce w pomocy Busquets, Fabregas, Iniestai Xavi a w ataku Messi, Neymar i typowego, dużego napastnika kupić

0

jak chcą kupowac zawodników to wysokich

0

Grają na niego bo wiedzą co może zrobić z piłką.

0

Ja tego nie rozumiem kibice mówią gdy Barcelona zagra dobry mecze wszyscy ją chwalą i mówią że wygra potrójną korona ale jak przegrywa to od razu Barcelona nie wygra żadnego trofeum

0

Teraz Valencja się otworzyła i jest więcej miejsca, trzeba to wykorzystać

0

ale jak on wyskoczy Alves większy od niego i co.

0

Niech kupują więcej takich małych zawodników wtedy na pewno będziemy wygrywali !!!

0

grają pod Messiego bo wiedzą co może zrobić z piłką, może jednym podaniem otworzyć drogę do bramki .

0

Iniesta wrócił i on będzie rozgrywał Leo nie będzie musiał się cofać po piłkę.

0

Ronaldo robi te przewrotki bo chce jak Ibrahimovic strzelić i żeby ten gol został najładniejszym golem roku. Tak myślę.

0

Ciekawe o czym z nim rozmawiał

0

Jak ja bym chciał żeby on w Barcelonie grał

0

ja bym nie chciał żeby napastnika ściągali wolał bym ŚO ale jakiegoś rosłego i PO też większego i żeby nie kupowali żadnych małych zawodników.

0

Rafinha to będzie bardzo dobry grajek, mam nadzieje że od następnego sezonu będzie grał w Barcelonie a nie na wypożyczeniu.

0

ale nie następnym małym zawodnikiem tylko silnego i rosłego trzeba kupić.

0

Transmisja na Youtube :) http://live9.net/channel16.htm

0

Grał 4 mecze z rzędu po 90 min więc należy mu się odpoczynek.

0

z Celtą przecież graliśmy na wyjeździe...

0

Może to trochę ryzykownę z Malagą ale chciał bym zobaczyć Dongou od początku

0

jeżeli będzie tak bronił w Barcelonie zostanie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?