dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona jutro nie musi grać dobrze ważne są 3 pkt
0
Ronaldo 25, Benzema 15, Bale 10 a w Barcelonie Messi 18, Sanchez 17, Neymar 7 i Pedro i Fabregas mają kolejno 14 i 8 więc też mamy bardzo dobrą ofensywę.
0
Messi zagra z drużyną której najwięcej goli strzela :)
0
w pierwszym meczu Lewy nie zagra.
0
serio ?
0
Trzymam za słowo :)
0
W meczu z Realem nie jest ważne jak Barcelona zagra, dobrze czy źle ważne są 3 pkt.
0
Jak Alves odejdzie to Neymar nie będzie miał z kim tańczyć po strzelonej bramce :)
0
Też jest ważne żeby nie kupowali małych obrońców.
0
wolał bym Gundogana bo Reus jest skrzydłowym a w Barcelonie jest dużo skrzydłowych.
0
Stoper i jakiś szybki i wysoki prawy obronca. Niech już nie kupują małych zawodników.
0
jak zarząd nie zrobi przynajmniej 3 transferów (odliczając od tego bramkarza) to nic w naszej grze się nie zmieni. I niech nie kupują młodych co o nich świat piłkarski jeszcze nie słyszał, tylko już takich co grają w najlepszych klubach .
0
Czy tylko mi się wydaje to boisko małe.
0
Oj ciężko będzie go zastąpić.
0
Rok temu Abidal teraz Puyol niedługo Xavi :(
0
Ilkay Gundogana fajnie jak by kupili.
0
0
dostał czerwoną kartkę w przerwie
0
0
Iniesta na miejscu Neymara zagra a w pomocy Xavi z Fabregasem pewnie, skład podobny do meczu z Realem.
0
Ch*j w du**pe tym co skreślili Barcelone po porażce z Valencją
0
Messi i Fabregas wspaniale grają, jak Fabregas nie wyjdzie w podstawowym z City to nie wiem jak dobrze jeszcze będzie musiał grać.
0
Co za dzień Złote medale Stocha i Bródki i do tego dobra gra Barcelony :)
0
Z jednej strony się nie mogę doczekać meczu z City a z drugiej trochę się boję jak Barcelona z nimi zagra
0
Ach te Neymar :)
0
Obrąca musi być kupiony pomocnika nie wiem po co kupować napastnik by się przydał jakiś o dobrych warunkach fizycznych ale myślę że napastnik nie jest priorytetem
0
tak żeby zagrali z City jak 2 połowę z Sevillą
0
Zgadzam się z tobą Iniesta zagrał ładnie całe spotkanie a Messi 2 połowę .
0
Nareście Messi walczy o piłkę
0
Myślę że Tello powinien wejść bo Sevilla nie robi autobusu i Messi by mugł grać takie piłki jak w meczu z Levante