0

Barcelona jutro nie musi grać dobrze ważne są 3 pkt

0

Ronaldo 25, Benzema 15, Bale 10 a w Barcelonie Messi 18, Sanchez 17, Neymar 7 i Pedro i Fabregas mają kolejno 14 i 8 więc też mamy bardzo dobrą ofensywę.

0

Messi zagra z drużyną której najwięcej goli strzela :)

0

w pierwszym meczu Lewy nie zagra.

0

serio ?

0

Trzymam za słowo :)

0

W meczu z Realem nie jest ważne jak Barcelona zagra, dobrze czy źle ważne są 3 pkt.

0

Jak Alves odejdzie to Neymar nie będzie miał z kim tańczyć po strzelonej bramce :)

0

Też jest ważne żeby nie kupowali małych obrońców.

0

wolał bym Gundogana bo Reus jest skrzydłowym a w Barcelonie jest dużo skrzydłowych.

0

Stoper i jakiś szybki i wysoki prawy obronca. Niech już nie kupują małych zawodników.

0

jak zarząd nie zrobi przynajmniej 3 transferów (odliczając od tego bramkarza) to nic w naszej grze się nie zmieni. I niech nie kupują młodych co o nich świat piłkarski jeszcze nie słyszał, tylko już takich co grają w najlepszych klubach .

0

Czy tylko mi się wydaje to boisko małe.

0

Oj ciężko będzie go zastąpić.

0

Rok temu Abidal teraz Puyol niedługo Xavi :(

0

Ilkay Gundogana fajnie jak by kupili.

0

0

dostał czerwoną kartkę w przerwie

0

0

Iniesta na miejscu Neymara zagra a w pomocy Xavi z Fabregasem pewnie, skład podobny do meczu z Realem.

0

Ch*j w du**pe tym co skreślili Barcelone po porażce z Valencją

0

Messi i Fabregas wspaniale grają, jak Fabregas nie wyjdzie w podstawowym z City to nie wiem jak dobrze jeszcze będzie musiał grać.

0

Co za dzień Złote medale Stocha i Bródki i do tego dobra gra Barcelony :)

0

Z jednej strony się nie mogę doczekać meczu z City a z drugiej trochę się boję jak Barcelona z nimi zagra

0

Ach te Neymar :)

0

Obrąca musi być kupiony pomocnika nie wiem po co kupować napastnik by się przydał jakiś o dobrych warunkach fizycznych ale myślę że napastnik nie jest priorytetem

0

tak żeby zagrali z City jak 2 połowę z Sevillą

0

Zgadzam się z tobą Iniesta zagrał ładnie całe spotkanie a Messi 2 połowę .

0

Nareście Messi walczy o piłkę

0

Myślę że Tello powinien wejść bo Sevilla nie robi autobusu i Messi by mugł grać takie piłki jak w meczu z Levante

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?