dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nie za takie pieniądze !!!!
3
Barcelona codziennie niskie ceny :D
0
Koke był by idealny ale po 1.Przekonać Atletico. 2.Cena. 3. Zarząd Barcelony który nie umie robić transferów.
0
Jak zarząd sprzeda Fabregasa to jestem ciekawy kogo kupią w jego miejsce ?
0
Nareszcie jest ten wywiad, nie mogłem się doczekać teraz jeszcze wywiad z Ter Stegenem :D
1
Jak za Luiza dali tak dużo to i za Pedro dadzą.
0
lub co się dzieje na rynku transferowym :D (nie koniecznie Barcelony )
0
Mogą też o Mś pisać
0
Czemu tak mało artykułów jest dodawane ?
0
Myślę że on by się sprawdził na pozycji Iniesty.
1
Mam dokładnie takie same zdanie na temat Ronaldo.
0
a to nie wiedziałem że oficjalnie :D
0
Luiz jest już praktycznie w PSG więc nie ma miejsca w obronie dla Marquinhosa .
2
Jak by ten transfer doszedł do skutku to wielkie brawa dla zarządu że kupują zawodników i co najważniejsze nie na ostatnią chwilę :D
0
Według RAC1, Marquinhos właśnie jest w Barcelonie wraz ze swoim agentem. Transfer jeszcze dziś?
0
Jak Barcelona kupi jakiegoś napastnika typu: Llorente, Mandzukić to Cesc nie będzie grywał na fałszywej 9, tak mi się wydaję.
0
Tylko zobacz jaką sumę za niego o 20 mln przepłacili, a powiedz mi kto bogatemu zabroni. Barcelona jak by chciała go kupić to by było ciężko bo Chelsea za mniejsze pieniądze by go nie sprzedała a Barcelona nie ma szejków jak PSG.
2
Gdy by Ter Stegen był złym bramkarzem to nie grał by teraz w Barcelonie, więc nie narzekajcie że Courtois był by lepszy.
0
No to włączaj fifę i sprzedaj Leo bo w realnym świecie to się nigdy nie wydarzy :D
1
Ale nie daj Boże była kontuzja Ter Stegena to musiał by bronić jeszcze w lidze i jeszcze nie wiadomo w jak ważnych spotkaniach by to było, więc bym nie ryzykował.
0
Brawa dla zarządu za ten transfer. Ale to jest dopiero początek okienka i może się przydażyć wpadka (Oby nie) :D
0
A wiadomo jakie będę wyjazdowe i jakie treningowe? domowe są super bo mi przypominają te z sezonu 2010\11 :D
1
„4-3-3, 3-5-2, 3-4-3. Jak przyjdzie jeszcze jakiś dobry defensywny pomocnik (np.Yaya Ture czy Javi Martinez) to jeszcze 4-4-2 będzie dobre.
3
hehe ja tak samo co 5 min sprawdzałem czy już się pojawił :D
0
To już bym wolał oddać Pedro i dopłacić to około 10 mln za Llorente
0
Miejmy nadzieje że przejżą. Trzeba jeszcze kupić PO, 2 ŚO , i jakiegoś napastnika typową 9 a do pomocy by się przydał taki Martinez albo Yaya Ture .:)
0
A wiesz jaki jest nasz zarząd :)
0
No dobrze ale kogo kupić jak wszyscy lepsi gracze co pasują do Barcelony to albo zawodnik domaga się kosmicznej ceny albo klub nie chcę sprzedawać bo jest filarem zespołu i nie chcą się osłabiać.
0
Barcelona też się interesuje podobno Hazardem a on ma też tylko 170 cm wzrostu nie jest olbrzymem.
0
A ty myślisz że Juve sprzeda Pogbe albo Bayern Martineza przecież to są filary swoich drużyn.A Veratti mógł by ale nie musi, bardzo go lubię i chciał bym go widzieć w Barcelonie, takie jest moje zdanie, ty możesz mieć inne zdanie na ten temat. :)