dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gejzer ?
0
A Atletico kupiło dzisiaj obrące z Granady, więc może to prawda
13
Mam nadzieję że nie będzie podrywał innych piłkarzy :D
0
Też tak myślę że przegrają.
3
I to już z Brazylią :D
7
No to teraz będzie trzebało oglądać mecze Chorwacji i przyglądać się grze Rakitića :D
1
To samo chciałem napisać :D
0
A jest on też wysokim zawodnikiem który ma 184cm wzrostu to o 14 cm więcej niż mają Xavi i Iniesta.
0
Nie mogę wyobrazić sobie Cesca w koszulce Chelsea
0
Mam taką nadzieję :D
11
Mam nadzieję że nie będzie robił zmian w 89 min jak "Tata"
0
184m więc nie jest taki mały. Xavi i Iniesta mają po 170m. 14 cm różnicy.
7
taka mała statystyka :D
Cesc brał udział przy 60 bramkach (28 goli i 32 asysty) - najwięcej z wszystkich pomocników La Liga w ciągu ostatnich 3 lat.
0
kolejna bzdura.COPE: Rakitić będzie piłkarzem FC Barcelony!
7
No właśnie, przecież by się nie śmiali rozmawiając o transferze .
1
jeden sezon grał źle jak narazie. 2012\13 w lidze miał ponad 40 bramek i to dzięki jego bramkom Barcelona wygrała ligę.
1
Też mu się nie dziwię. Najpierw akcja z podatkami wtedy kontuzja i pod koniec sezonu słaba forma. To wszystko zostaje w głowie.
0
Już się boję jak Barcelona w sezonie 2014\15 będzie grała słabo i Leo będzie źle grał to ciężko będzie go zatrzymać.
1
Kurcze a miałem nadzieję że przejdzie do Barcelony i nie będzie trzeba było szukać klasycznej "9".
0
Barcelona przygotowuje 69 milionów euro na wykupienie Sergio Agüero z Manchesteru City- podaje "Daily Mail".
16
Nie bądź śmieszny.
0
http://lag10.net/extra13
0
Lepszy on niż Mathieu :D
0
1
Na twitterze zobaczyłem. 2. Barcelona powiedziała Cescowi, że musi sobie znaleźć klub - kwota odstępnego 35 milionów euro; Arsenal nie chce kupować Cesca. 3. Aktualnie to Cesc jest wypychany z klubu, a nie sam chce odejść
0
Bayernowi się opłaca ten transfer bo Garay jest dobrym obrącoą.
0
Argentyńskie media poinformowały, że Ezequiel Garay będzie nowym piłkarzem Bayernu Monachium. Stoper Benfiki Lizbona dołączy do bawarskiej drużyny za 15 milionów Euro.
0
Racja :)
0
Tello jest bardzo utalentowany ale nie ma miejsca dla niego w Barcelonie. On jest bardzo szybki i to jest dobra cecha żeby się przeniusł gdzieś gdzie taktyka będzie się opierała na kontrach.
0
ma ktoś transmisję do meczu Hiszpania-Bolivia ?