0

Gejzer ?

0

A Atletico kupiło dzisiaj obrące z Granady, więc może to prawda

13

Mam nadzieję że nie będzie podrywał innych piłkarzy :D

0

Też tak myślę że przegrają.

3

I to już z Brazylią :D

7

No to teraz będzie trzebało oglądać mecze Chorwacji i przyglądać się grze Rakitića :D

1

To samo chciałem napisać :D

0

A jest on też wysokim zawodnikiem który ma 184cm wzrostu to o 14 cm więcej niż mają Xavi i Iniesta.

0

Nie mogę wyobrazić sobie Cesca w koszulce Chelsea

0

Mam taką nadzieję :D

11

Mam nadzieję że nie będzie robił zmian w 89 min jak "Tata"

0

184m więc nie jest taki mały. Xavi i Iniesta mają po 170m. 14 cm różnicy.

7

taka mała statystyka :D
Cesc brał udział przy 60 bramkach (28 goli i 32 asysty) - najwięcej z wszystkich pomocników La Liga w ciągu ostatnich 3 lat.

0

kolejna bzdura.COPE: Rakitić będzie piłkarzem FC Barcelony!

7

No właśnie, przecież by się nie śmiali rozmawiając o transferze .

1

jeden sezon grał źle jak narazie. 2012\13 w lidze miał ponad 40 bramek i to dzięki jego bramkom Barcelona wygrała ligę.

1

Też mu się nie dziwię. Najpierw akcja z podatkami wtedy kontuzja i pod koniec sezonu słaba forma. To wszystko zostaje w głowie.

0

Już się boję jak Barcelona w sezonie 2014\15 będzie grała słabo i Leo będzie źle grał to ciężko będzie go zatrzymać.

1

Kurcze a miałem nadzieję że przejdzie do Barcelony i nie będzie trzeba było szukać klasycznej "9".

0

Barcelona przygotowuje 69 milionów euro na wykupienie Sergio Agüero z Manchesteru City- podaje "Daily Mail".

16

Nie bądź śmieszny.

0

0

Lepszy on niż Mathieu :D

0


1

Na twitterze zobaczyłem. 2. Barcelona powiedziała Cescowi, że musi sobie znaleźć klub - kwota odstępnego 35 milionów euro; Arsenal nie chce kupować Cesca. 3. Aktualnie to Cesc jest wypychany z klubu, a nie sam chce odejść

0

Bayernowi się opłaca ten transfer bo Garay jest dobrym obrącoą.

0

Argentyńskie media poinformowały, że Ezequiel Garay będzie nowym piłkarzem Bayernu Monachium. Stoper Benfiki Lizbona dołączy do bawarskiej drużyny za 15 milionów Euro.

0

Racja :)

0

Tello jest bardzo utalentowany ale nie ma miejsca dla niego w Barcelonie. On jest bardzo szybki i to jest dobra cecha żeby się przeniusł gdzieś gdzie taktyka będzie się opierała na kontrach.

0

ma ktoś transmisję do meczu Hiszpania-Bolivia ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?