0

Też mi się podoba jak gra w Liverpoolu Sterling

0

Rooney o wiele lepszy. Gościu bardzo dobrze rozgrywa i jeszcze jaki on ma strzał z dystansu. Chciał bym aby on przyszedł do Barcelony zamiast Aguero ale jak Aguero przyjdzie to też będzie super :D

0

Przeceież nie zaczniesz negocjacji od 60 mln bo ostateczna cena mogła by wynosić 100 mln :D

1

Swięte słowa :D

1

to jest dopiero pierwsza cena czyli 38 mln City tego nie zaakceptuje i Barcelona daje to 50 mln

1

Wiem :D

7

Brzmi to trochę jak pożegnanie :D

0

może lepiej zaczynajmy od 60 tyle ile jest wart i podbijajmy aż przepłacimy o 20 mln

1

Messi jest na zgrupowaniu wiec może rozmawiał z Kunem o przenosinach do Barcelony, A Leo mógł dać jakiś znak zarządowi że Kun chciał by grać dla Barcelony i teraz próbują go kupić. Wszystko jest możliwe.

0

Jak przyjdzie do Barcelony to super. Mam nadzieję że Zubi przeprowadza transfery od bramki, teraz mam nadzieję że będzie transfer jakiś 2 ŚO .

0

Jak Luis będzie chciał dać pograć młodym to myślę że największe szanse mają Adama Traore i Dongou może Bagnack i Edgar Le.

0

Liczę że Luis będzie dawał pograć Rafinhi bo ma bardzo wielki talent :)

0

Ja nie rozumiem, po co MC go kupują jak dobrze pamiętam to muszą mieć w składzie 7 wychowanków...

6

Mam nadzieję że Neymar zrobi sobie jakiegoś fajnego fryza na mundial :D

2

Byli tak lepsi że Barcelona 2 razy z nimi wygrała a z Atleti porażka i remis w lidzę więc nie mów że byli lepsi...

0

Oj transfer Marquinhosa jest coraz bardziej prawdopodobny.

1

wymieniłeś, ale jak już wiemy Barcelona szuka wysokiego i już doświadczonego zawodnika i który mógł by się zgodzić na siedzenie na ławce i jak dobrze pamiętam to drewno też może być :D

0

Po pierwsze on jest młody i chciał by pewnie grać. Po drugie. Nie wiadomo czy on by się odnalazł w Barcelonie( wiadomo jak to czasem bywa, przechodzi z małego klubu do tak wielkiego klubu i czasem presja zjada piłkarzy .

0

to po co nam kolejny mały piłkarz. Bentek mogł by być ale wątpie czy by się sprawdził.

0

Jak wy chcecie wysokiego napastnika to większość jest drewniana. Powiedz mi jaki zawodnik nie jest drewniany który ma około 1,90 m. Na pewno są wyjątki ale to są pewnie nie do ściągniacia jak np Suarez .

0

A co Myślicie na temat Mario Gomeza ?. Ma 28 lat i 1,89 m wzrostu. W Bayernie grał bardzo dobrze a w Fiorentinie nie wiem, nie lubie oglądać ligi włoskiej i jakoś mało o nim słuchać. Wiem że to tylko filmik i najlepsze akcej ale zobaczcie to jest taki lis pola karnego, stoi na 7-11 metrze i tylko dostawia nogę.

0

Co się dzieje z Gomezem? On jeszcze gra w Fiorentinie? Chyba był by dobrym wzmocnieniem, taki jest mój tym.

1

Dopóki Barcelona nie kupi typowej 9 to Fabregas będzie dalej grał jako fałszywa 9, tak mi się wydaje.

0

Zgadzam się ale teraz większość piłkarzy leci na pieniądze, a jak dobrze wiemy w Barcelonie nie będzie miał takiej pensji jak np. w PSG.

0

Jak Hazard zagra dobre MŚ to będzie ciężko go kupić bo wartość podskoczy i szejki jakieś będą chcieli go kupić, a wtedy nie ma szans że przyjdzie do Barcelony.

5

Ale myślę że Hazard by się zgodził grać na prawym skrzydle.

1

Brać go jak najszybciej bo znowu jakieś szejki sprzątną go nam z przed nosa.

0

Mehdi Benatii jest z Maroka

8

Czekam tylko na to : Mehdi Benatii oficjalnie w FC Barcelonie :D

16

Alves w PSG będzie mógł wrzucać na Zlatana i Cavaniego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?