dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ten Cuardado ma piłkarskie ADHD :D
1
Niesamowicie ciekawie się zapowiada Copa America 2015.
1
No tak, ale jak by nie wyszło z Suarezem to Barcelona daje Bayernowi Alexisa i X mln a do Barcelony idzie Kroos. :D
0
Może nie cienki, ale ma już też swój wiek.
2
Ja bym się nie zdziwił jak Barca by dała Sancheza i by jeszcze do tego dopłaciła. To by był dopiero śmiech na sali.
0
Przecież jak by poszedł do Bayernu to ktoś z trójki Alexis-Robben-Ribery musiał by usiąść na ławce.
1
To teraz miejmy nadzieję, że Luis go troszkę pogoni do biegania :D
2
Bo w Barcelonie ma :P
4
Leo biega tylko wtedy kiedy ma piłkę przy nodze :D
1
Fajnie jak by Suarezowi kara się skończyła przed meczem z Realem, to tak jak by spuścić wściekłego psa na nich :D
1
Ta cena jest śmieszna. To tak jak by wpłacić klauzule za Suareza i oddać im za darmo Sancheza...
0
Ale widać gołym okiem że Messi już nie ma tej szybkości co jeszcze 2-3 sezony temu.
0
Jeżeli już taki tekst jest w internecie to przepraszam ale ja jeszcze go nie widziałem :D
0
Nie kopiuje :D nie znam takiej strony nawet :D
0
Luis Suarez ROZGRYZŁ przeciwnika.
7
Nie wiem czy wiesz, ale stoper to obrońca :D
22
Kurcze co wy chcecie od Zubiego, letnie okienko się otwiera 01.07.2014 r a my już mamy 3 transfery przeprowadzone. JEST JESZCZE SPORO CZASU NA TRANSFERY !!!
0
Za rok on by mógł przyjść do nas za darmo jak Lewandowski do Bayernu, tylko by trzeba było się ugadać z zawodnikiem .
0
Jeden drugiego by wziął na barana i b była gitara :D
1
O, może być i tak :)
1
Najlepiej obrońców :D
1
Jakie wy macie problemy, Jezu... Napisałem " z kąd " i się podkreśliło na czerwono że jest błąd a nie byłem pewny jak to się pisze :D Ps. Edytowanie jest chyba po to, co nie
3
Na pewno Thiago ale fajnie jak by miał drugie dziecko :D
0
A z kąd wiesz ? :D
0
Czyżby Lio się doczekał drugiego dziecka, może teraz dziewczynka. :D
0
a Bale na arenie międzynarodowej niby niegrał z Totenhamem ale jak przyszedł do Realu to wystrzelił jak z rakiety...
3
Już wolę zamiast kupować zawodników w okolicach 30 to dać pograć zawodnikom z Barcelony B, bo jest w czym wybierać.
3
ale czy to się opłaca kupować 30 letniego zawodnika za 20-25 mln ?
0
Federico Fazio jest z Sevilli. Jak by naciskali na Romę to by kupili Mehdiego Benatie a nie że odpuszczają.
3
już wolę Marquinhosa bo jest młody i może być jeszcze z niego pożytek a "rudy z Valencji" jest za stary.