13

Ten Cuardado ma piłkarskie ADHD :D

1

Niesamowicie ciekawie się zapowiada Copa America 2015.

1

No tak, ale jak by nie wyszło z Suarezem to Barcelona daje Bayernowi Alexisa i X mln a do Barcelony idzie Kroos. :D

0

Może nie cienki, ale ma już też swój wiek.

2

Ja bym się nie zdziwił jak Barca by dała Sancheza i by jeszcze do tego dopłaciła. To by był dopiero śmiech na sali.

0

Przecież jak by poszedł do Bayernu to ktoś z trójki Alexis-Robben-Ribery musiał by usiąść na ławce.

1

To teraz miejmy nadzieję, że Luis go troszkę pogoni do biegania :D

2

Bo w Barcelonie ma :P

4

Leo biega tylko wtedy kiedy ma piłkę przy nodze :D

1

Fajnie jak by Suarezowi kara się skończyła przed meczem z Realem, to tak jak by spuścić wściekłego psa na nich :D

1

Ta cena jest śmieszna. To tak jak by wpłacić klauzule za Suareza i oddać im za darmo Sancheza...

0

Ale widać gołym okiem że Messi już nie ma tej szybkości co jeszcze 2-3 sezony temu.

0

Jeżeli już taki tekst jest w internecie to przepraszam ale ja jeszcze go nie widziałem :D

0

Nie kopiuje :D nie znam takiej strony nawet :D

0

Luis Suarez ROZGRYZŁ przeciwnika.

7

Nie wiem czy wiesz, ale stoper to obrońca :D

22

Kurcze co wy chcecie od Zubiego, letnie okienko się otwiera 01.07.2014 r a my już mamy 3 transfery przeprowadzone. JEST JESZCZE SPORO CZASU NA TRANSFERY !!!

0

Za rok on by mógł przyjść do nas za darmo jak Lewandowski do Bayernu, tylko by trzeba było się ugadać z zawodnikiem .

0

Jeden drugiego by wziął na barana i b była gitara :D

1

O, może być i tak :)

1

Najlepiej obrońców :D

1

Jakie wy macie problemy, Jezu... Napisałem " z kąd " i się podkreśliło na czerwono że jest błąd a nie byłem pewny jak to się pisze :D Ps. Edytowanie jest chyba po to, co nie

3

Na pewno Thiago ale fajnie jak by miał drugie dziecko :D

0

A z kąd wiesz ? :D

0

Czyżby Lio się doczekał drugiego dziecka, może teraz dziewczynka. :D

0

a Bale na arenie międzynarodowej niby niegrał z Totenhamem ale jak przyszedł do Realu to wystrzelił jak z rakiety...

3

Już wolę zamiast kupować zawodników w okolicach 30 to dać pograć zawodnikom z Barcelony B, bo jest w czym wybierać.

3

ale czy to się opłaca kupować 30 letniego zawodnika za 20-25 mln ?

0

Federico Fazio jest z Sevilli. Jak by naciskali na Romę to by kupili Mehdiego Benatie a nie że odpuszczają.

3

już wolę Marquinhosa bo jest młody i może być jeszcze z niego pożytek a "rudy z Valencji" jest za stary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?