dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Nawet lepszy niż brat :D
6
Luis na swojej pierwszej konferencji mówił że będzie ofensywny futbol więc ma jakiś plan co do Cuadrado.
0
Ja też go lubię, pozytywny i cały czas uśmiechnięty no i ten jego ubiór. W Arsenalu bardzo dobrze grał ale Barcelona to jest wyższy poziom.
0
Może w Evertonie jest jakiś młody obiecujący grajek, a najlepiej prawy obrońca.
6
Też można powiedzieć że jest dużo wyników 2-1
2
Teraz w Barcelonie będą grały takie " panienki " bo boją się ryknąć na kolegę, w klubie powinny być z 2 lub 3 osoby takie jak Puyol bo on najlepiej motywował piłkarzy krzycząc na nich.
3
Barcelona chciała kupić Aguero ale nie dawno sam zawodnik się wypowiedział że zostaje w MC. Reus nie przejdzie bo Borussia na to nie pozwoli, a w przypadku Suareza będzie tak samo, albo Liverpool zablokuje transfer albo Suarez nie będzie chciał odchodzić z Liverpoolu.
1
Fajnie jak by do nas przyszedł ale gdzie on by grał ???
5
Hiszpanii jak i Barcelonie brakuje CARLESA PUYOLA !!!!!
0
Messi już chciał odejść w tym roku ale po rozmowie z Tito zmienił zdanie.
0
Ja się nie zdziwie jak za rok odejdzie Iniesta.
0
Kurde, jak zerwie kontrakt to Xavi powinien jakąś karę zapłacić a nie że Barcelona mu jeszcze zapłaci, co to ma być ...
4
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10419000_524850080976927_2494664470670953357_n.jpg
hahahahahha
4
Kurcze, zrozumcie że on nie jest kupowany po to by być zmiennikiem Ter Stegena, będzie grał ten kto jest w lepszej formie.
3
A kto powiedział że on musi być 2 bramkarzem ???
1
Przepraszam za spamowanie ale wszedłem na stronę Sport.pl i jeden kibic napisał tak "Myślę że Ronaldo powinien zmienić obywatelstwo na jakieś z mocną drużyną żeby się spełnić jako sportowiec."
2
Myślę że u Luisa będzie grał ten, co ma lepszą formę.
2
Ter Stegen będzie musiał się sporo napracować żeby wygrać walkę z Bravo o to kto będzie pierwszym bramkarzem.
4
Jak przeczytałem tytuł to myślałem że On zajmie miejsce Zubiego .
1
Chelsea go kupi i to będzie drugi Torres, który "zapomni jak się gra w piłkę"
1
ja obstawiam 2-0 dla Chorwacji :D
10
Costa to taki zawodnik jednego sezonu.
0
A On może grać również na prawym...
0
Koke w Atletico gra często na skrzydle więc jak by przeszedł do Barcelony to by miejsce było wolne.
0
Dać Atletico Pedro i dopłacić 20-25 mln
0
Jestem ciekawy za jaką sumę odejdzie Xavi.
2
Wolę K.Navasa z Levante !!!
0
Chyba se też taką zrobię, tylko nie będę sobie malował :D
2
No raczej, nie inaczej ;D
0
Dokładnie. Jak wczoraj czytałem komentarze to co niektórzy chcieli kupić Jamesa Rodrigueza za Xaviego.