13

Nawet lepszy niż brat :D

6

Luis na swojej pierwszej konferencji mówił że będzie ofensywny futbol więc ma jakiś plan co do Cuadrado.

0

Ja też go lubię, pozytywny i cały czas uśmiechnięty no i ten jego ubiór. W Arsenalu bardzo dobrze grał ale Barcelona to jest wyższy poziom.

0

Może w Evertonie jest jakiś młody obiecujący grajek, a najlepiej prawy obrońca.

6

Też można powiedzieć że jest dużo wyników 2-1

2

Teraz w Barcelonie będą grały takie " panienki " bo boją się ryknąć na kolegę, w klubie powinny być z 2 lub 3 osoby takie jak Puyol bo on najlepiej motywował piłkarzy krzycząc na nich.

3

Barcelona chciała kupić Aguero ale nie dawno sam zawodnik się wypowiedział że zostaje w MC. Reus nie przejdzie bo Borussia na to nie pozwoli, a w przypadku Suareza będzie tak samo, albo Liverpool zablokuje transfer albo Suarez nie będzie chciał odchodzić z Liverpoolu.

1

Fajnie jak by do nas przyszedł ale gdzie on by grał ???

5

Hiszpanii jak i Barcelonie brakuje CARLESA PUYOLA !!!!!

0

Messi już chciał odejść w tym roku ale po rozmowie z Tito zmienił zdanie.

0

Ja się nie zdziwie jak za rok odejdzie Iniesta.

0

Kurde, jak zerwie kontrakt to Xavi powinien jakąś karę zapłacić a nie że Barcelona mu jeszcze zapłaci, co to ma być ...

4

Kurcze, zrozumcie że on nie jest kupowany po to by być zmiennikiem Ter Stegena, będzie grał ten kto jest w lepszej formie.

3

A kto powiedział że on musi być 2 bramkarzem ???

1

Przepraszam za spamowanie ale wszedłem na stronę Sport.pl i jeden kibic napisał tak "Myślę że Ronaldo powinien zmienić obywatelstwo na jakieś z mocną drużyną żeby się spełnić jako sportowiec."

2

Myślę że u Luisa będzie grał ten, co ma lepszą formę.

2

Ter Stegen będzie musiał się sporo napracować żeby wygrać walkę z Bravo o to kto będzie pierwszym bramkarzem.

4

Jak przeczytałem tytuł to myślałem że On zajmie miejsce Zubiego .

1

Chelsea go kupi i to będzie drugi Torres, który "zapomni jak się gra w piłkę"

1

ja obstawiam 2-0 dla Chorwacji :D

10

Costa to taki zawodnik jednego sezonu.

0

A On może grać również na prawym...

0

Koke w Atletico gra często na skrzydle więc jak by przeszedł do Barcelony to by miejsce było wolne.

0

Dać Atletico Pedro i dopłacić 20-25 mln

0

Jestem ciekawy za jaką sumę odejdzie Xavi.

2

Wolę K.Navasa z Levante !!!

0

Chyba se też taką zrobię, tylko nie będę sobie malował :D

2

No raczej, nie inaczej ;D

0

Dokładnie. Jak wczoraj czytałem komentarze to co niektórzy chcieli kupić Jamesa Rodrigueza za Xaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?