dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko że Veratti nie musi grać na DM geniuszu :)
0
w razie jak by Xavi odszedł z klubu to myślę że Veratti by zastąpił Xaviego
0
chciał bym wymianę Pedro na Verattiego
0
jeszcze żeby spodenki były bordowe bo granatowe mi się nie podobają i też żeby nazwiska na plecach były pisane inną czcionką i będzie super wyglądać :)
0
w pierwszej części sezonu, jeszcze przed doznaniem kontuzji Leo grał normalnie i biegał.
0
Jako plan B to jest dobre rozwiązanie ale musiał by się pogodzić z rolą rezerwowego i nie w zamian za Sancheza !!!!!!!
0
o jednak dobrze pamiętam :)
0
jak dobrze pamiętam to Martino miał też 5 wyzwań i był taki artykuł.
8
Myślę że powinien zostać i grać na DP a w razie dużej ilości kontuzji obrońców to może zagrać jako obrąca.
0
nie oszukujmy się, Barcelona już nie strzeli. Bardzo bym chciał żeby wygrali ten mecze ale mało czasu i ten autobus.
1
kolejny mecz z Atletico nie wygrany i kolejny remis.
2
Zapomnij, Alves przecież jest taki dobry i te jego wspaniałe wrzutki a o obronie już nie wspomnę bo chłop zapierdziela w obronie jak nikt inny :)
0
1
2
Widzieliście jak szybko Alves się cofał do obrony ? Smiechu warte hahahah
2
Oby. A wiesz jak to bywa z graczami Realu którzy co chwilę się wywracają w polu karnym :)
0
Jak Neuer przechodził do Bayernu myśleliście że będzie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, pewnie nie.
1
Podobno dobrze broni karne. Zobaczycie jak będzie bronił karne Ronaldo.
1
No to obstawiamy ile wrzutek Alves zrobi i ile goli samobójczych z tego wpadnie :)
0
Może nie całkiem rezerwowy ale dać pograć Montoyi, Roberto, Tello.
0
Jak Montoya nie zagra to on jest w tej drużynie żeby grać w pierwszej fazie Pucharu Króla z trzecio albo czwarto ligowcem.
0
Tak samo jak by Sancheza się przesunęło do obrony
0
Nam potrzebny obrońca a nie skrzydłowy !!!!!!!!!
5
Zobaczycie jak Ter Stegen będzie grał w Barcelonie to się rozwinie i będzie jednym z najlepszych, teraz nie ma o nim tak słychać bo gra w mniejszym klubie. Wydaje mi się że nie jest dużo słabszy od Courtoisa .
0
W ostatnim meczu to zauważyłem że Leo próbował z prawej strony schodzić do środka.
0
Racja :) Nie trawie tego gościa Pepe gra ostro ale jak się go sfauluje to od razu jak by mu nogę urwało
0
Ej stary zobacz to jest dopiero koniec Kwietnie trochę za szybko na mówienie kto może wygrać i są jeszcze Mistrzostwa Świata.
0
I po co tyle dymu z tym transferem było ??????????
2
Szkoda że Abi nie gra dalej w Barcelonie, idealnie by pasował na obronę i ta jego waleczność :)
30
Teraz w Lidze Mistrzów powinno pisać NO TO RACISM i logiem będzie banan :)