0

tylko że Veratti nie musi grać na DM geniuszu :)

0

w razie jak by Xavi odszedł z klubu to myślę że Veratti by zastąpił Xaviego

0

chciał bym wymianę Pedro na Verattiego

0

jeszcze żeby spodenki były bordowe bo granatowe mi się nie podobają i też żeby nazwiska na plecach były pisane inną czcionką i będzie super wyglądać :)

0

w pierwszej części sezonu, jeszcze przed doznaniem kontuzji Leo grał normalnie i biegał.

0

Jako plan B to jest dobre rozwiązanie ale musiał by się pogodzić z rolą rezerwowego i nie w zamian za Sancheza !!!!!!!

0

o jednak dobrze pamiętam :)

0

jak dobrze pamiętam to Martino miał też 5 wyzwań i był taki artykuł.

8

Myślę że powinien zostać i grać na DP a w razie dużej ilości kontuzji obrońców to może zagrać jako obrąca.

0

nie oszukujmy się, Barcelona już nie strzeli. Bardzo bym chciał żeby wygrali ten mecze ale mało czasu i ten autobus.

1

kolejny mecz z Atletico nie wygrany i kolejny remis.

2

Zapomnij, Alves przecież jest taki dobry i te jego wspaniałe wrzutki a o obronie już nie wspomnę bo chłop zapierdziela w obronie jak nikt inny :)

0

1

2

Widzieliście jak szybko Alves się cofał do obrony ? Smiechu warte hahahah

2

Oby. A wiesz jak to bywa z graczami Realu którzy co chwilę się wywracają w polu karnym :)

0

Jak Neuer przechodził do Bayernu myśleliście że będzie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, pewnie nie.

1

Podobno dobrze broni karne. Zobaczycie jak będzie bronił karne Ronaldo.

1

No to obstawiamy ile wrzutek Alves zrobi i ile goli samobójczych z tego wpadnie :)

0

Może nie całkiem rezerwowy ale dać pograć Montoyi, Roberto, Tello.

0

Jak Montoya nie zagra to on jest w tej drużynie żeby grać w pierwszej fazie Pucharu Króla z trzecio albo czwarto ligowcem.

0

Tak samo jak by Sancheza się przesunęło do obrony

0

Nam potrzebny obrońca a nie skrzydłowy !!!!!!!!!

5

Zobaczycie jak Ter Stegen będzie grał w Barcelonie to się rozwinie i będzie jednym z najlepszych, teraz nie ma o nim tak słychać bo gra w mniejszym klubie. Wydaje mi się że nie jest dużo słabszy od Courtoisa .

0

W ostatnim meczu to zauważyłem że Leo próbował z prawej strony schodzić do środka.

0

Racja :) Nie trawie tego gościa Pepe gra ostro ale jak się go sfauluje to od razu jak by mu nogę urwało

0

Ej stary zobacz to jest dopiero koniec Kwietnie trochę za szybko na mówienie kto może wygrać i są jeszcze Mistrzostwa Świata.

0

I po co tyle dymu z tym transferem było ??????????

2

Szkoda że Abi nie gra dalej w Barcelonie, idealnie by pasował na obronę i ta jego waleczność :)

30

Teraz w Lidze Mistrzów powinno pisać NO TO RACISM i logiem będzie banan :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?