0

Kibice pewnie znowu przed Camp Nou będą stali i wyzywali.

2

Ten Alves już mi działa na nerwy, te wrzutki mogę tolerować ale czemu on się nie cofa do obrony. Ja nie wiem Martino jest ślepy, przecież Montoya bije na głowę Alvesa nie zdziwił bym się jak by Patrick z Barcelony B zagrał lepiej od Alvesa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Kurw... gdzie był Alves japierd.... to jest żenujące kolejna bramka przez Alvesa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Przychodzę z orlika, wchodzę na komputer i tu taka wiadomość. Szkoda :(

0

Martinez jak by przyszedł wniósł by coś nowego do drużyny i trzeba zaznaczyć że może grać też na obronie.

1

Jak Pedro odejdzie to się odblokuję i będzie strzelał regularnie bramki.

0

Transfer Ter Stegena jest już praktycznie przesądzony ale jak by się udało wyciągnąć chociaż 1 z zawodników wyżej wymienionych było by super.

0

Jak by przyszedł do Barcelony to by się dopiero kibice Realu wściekli :)

0

A moim takim małym marzeniem jest żeby Isco przyszedł do Barcelony.

1

Jak czytam komentarze to widzę że niektórym nie można dogodzić.

2

Ronaldo jak zagra to tylko zajmie miejsce komuś w składzie Realu, przecież po kontuzji nie będzie grał tak dobrze i jeszcze z tak dobrym rywalem.

6

Wczoraj nareszcie zobaczyłem uśmiechniętego Leo :)

0

Tata jakoś nie ma zaufania do Iniesty i to mnie wkurza.

0

Rafinha będzie lepszym grajkiem niż jego starszy brat :)

0

Tylko czy on by się zgodził być rezerwowym i grać pewnie tylko w pucharze króla.

0

nie chciał bym aby Cesc odchodził ale jak odejdzie to w wymianie za Rooneya i byśmy dopłacili jakieś 15 mln.

1

To po co Barcelona go kupowała skoro chce go sprzedać po 3 sezonach ...

0

Nie ma nic do roboty więc oglądam sobie meczyk.

0

Boże jaką Liverpool ma swobodę, czemu Barcelona nie ma takiej swobody.

1

No to Muniain strzeli dzisiaj gola bo gra na przeciwko Alvesa.

1

hahahahahahahhahah śmieszny jesteś

0

Jak Alves odejdzie to myślę że Montoya poradził by sobie w pierwszym składzie. Bo jak przyjdzie ktoś lepszy to Montoya znowu cały czas na ławie będzie siedział trzeba dać mu szanse a nie 1 mecz zagra dobrze czy źle to dalej na ławie siedzi.

0

Mój skład na sezon 2014\15

Bramkarz Ter Stegen\ Pepe Reina
Środkowi obrońcy Pique \ Bartra, Luiz\Hummels
Boczni obrońcy Danilo/Montoya, Alba\Adriano
Defensywni pomocnicy Busquets\ Mascherano
Pomocnicy Iniesta\ Rafinha, Xavi/ Fabregas
Napastnicy Neymar/ Deulofeu, Sanchez\ Pedro , Messi/ Gomez

0

Mascherano na defensywnego pomocnika a Songa sprzedać i kupić 2 obrońców 1 doświadczonego tupu Luiz\Silva\Hummels i 1 młodego obiecującego który by się uczył od najlepszych.

0

Oier Olazábal, Jonathan dos Santos, Isaac Cuenca oraz Ibrahim Afellaya, Cristian Tello można uzbierać nie złom sumę i kupić jakiegoś jednego i obiecującego piłkarza a nie trzymać 5 piłkarzy co w ogóle nie pasują do Barcelony.

12

Montoya musi grać po tym co ostatnio odwala Alves.

4

Zubi zjedz Snickers'a bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć :)

10

jak by odszedł to tylko do Liverpool'u bo rosną w siły i przydały by się im :)

0

Może być i tak :)

0

Miejmy nadzieję że powtórzy się i w tym przypadku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?