3

No by mogli zrobić osobny artykuł o Mistrzostwach gdzie by było można pisać co się dzieje na Brazylijskich boiskach i wyrażać swoją opinie na temat jakiegoś meczu :D

0

Ja tak samo :D

1

Zobaczcie na te zdjęcia, Lio jest na każdym z nich uśmiechnięty, widać że jest w dobrej formie psychicznej. Uwielbiam kiedy On jest uśmiechnięty. :D https://x.com/LeoMessifanclub/status/477973946428846080/photo/1

0

Szkoda że Navas nie będzie u nasz bronił wolę Jego niż Bravo.

1

On nie da sobie dmuchać w kasze :D

1

Jak by Pedro sprzedać to by było bardzo dobre wzmocnienie do ofensywy ale nie na obronę.
PS.Zauważyliście że to jest taki walczak jak Alexis ?

3

Jeżeli ty jesteś kibicem Barcelony i mówisz że Messi jest słaby to jest mi wstyd za takich kibiców.

2

Obrona reprezentacji Hiszpanii to tragedia, brakuje pewnego zawodnika w obronie reprezentacji jak i w Barcelonie, a jest to... CARLES PUYOL !!!

2

Też jak by Arsenal złożył ofertę to by przeszedł do Arsenalu ale nie złożył więc to było jedyne wyjście i niektórzy tego nie rozumieją

3

Ach ten nasz Leoś :D

0

Jak zagra pierwszy słabszy sezon to nie powinniśmy go od razu skreślać bo może odpalić jak Modrić dopiero w drugim sezonie.

0

Podobno są jakieś chłodzące kamizelki które będą ubierać w czasie przerwy.

5

Życzę wszystkim powodzenia i niech wygra najlepszy 'typer' :D

0

Jak by przyszedł to każdy by Zubiego po nogach całował :D

2

Może to Sociedad ma głowe do interesów a nie że wszystko na zarząd spinacie, Ilaramendi 38 i Bravo 12

3

Zazdroszczę mu piękny widok i ciepło można sobie pomarzyć

0

właśnie nie wiem, na twitterze pisało.

0

Jordi Alba doznał urazu tuż przed rozpoczęciem Mundialu. Żeby tylko wyzdrowiał.

0

Niedługo się pożegnają bo Cesc odchodzi .

0

Sprzedadzą go za marne 25 mln i wtedy Pedro i Tello będą walczyć kto będzie grał w podstawowym składzie...

1

Ja tylko podaje przykład :D

0

Czyli obrąca nie przyjdzie i Alves zostanie pewnie na kolejny rok w Barcelonie. SUPER!!!

5

Kurde Bayern kupuje sobie Garaya za śmieszne 15 mln a Barcelona szuka obrąców za 30-40 mln i jeszcze nie kupią żadnego.

3

To będzie błąd jak Barcelona kupi Cuadrado, wystarczy że Alba podłącza się do ofensywy. Lepiej żeby kupili Marquinhosa i on grał na prawej obronie.

0

0

Widać że Messi w coraz to lepszej formie :D

1

Super transmisja z najlepszym komentatorem Argentyna-Słowenia.

0

Ciekawe czy Messi po zakączeniu kariery doczeka się swojego pomnika przed Camp Nou.

6

Rakitić ma 184 cm wzrostu czyli zarząd Barcelony wyciągną wnioski i już nie kupują zawodników którzy mają po 170 cm wzrostu ;D

13

Teraz to trochę przesadziłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?