dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No by mogli zrobić osobny artykuł o Mistrzostwach gdzie by było można pisać co się dzieje na Brazylijskich boiskach i wyrażać swoją opinie na temat jakiegoś meczu :D
0
Ja tak samo :D
1
Zobaczcie na te zdjęcia, Lio jest na każdym z nich uśmiechnięty, widać że jest w dobrej formie psychicznej. Uwielbiam kiedy On jest uśmiechnięty. :D https://x.com/LeoMessifanclub/status/477973946428846080/photo/1
0
Szkoda że Navas nie będzie u nasz bronił wolę Jego niż Bravo.
1
On nie da sobie dmuchać w kasze :D
1
Jak by Pedro sprzedać to by było bardzo dobre wzmocnienie do ofensywy ale nie na obronę.
PS.Zauważyliście że to jest taki walczak jak Alexis ?
3
Jeżeli ty jesteś kibicem Barcelony i mówisz że Messi jest słaby to jest mi wstyd za takich kibiców.
2
Obrona reprezentacji Hiszpanii to tragedia, brakuje pewnego zawodnika w obronie reprezentacji jak i w Barcelonie, a jest to... CARLES PUYOL !!!
2
Też jak by Arsenal złożył ofertę to by przeszedł do Arsenalu ale nie złożył więc to było jedyne wyjście i niektórzy tego nie rozumieją
3
Ach ten nasz Leoś :D
0
Jak zagra pierwszy słabszy sezon to nie powinniśmy go od razu skreślać bo może odpalić jak Modrić dopiero w drugim sezonie.
0
Podobno są jakieś chłodzące kamizelki które będą ubierać w czasie przerwy.
5
Życzę wszystkim powodzenia i niech wygra najlepszy 'typer' :D
0
Jak by przyszedł to każdy by Zubiego po nogach całował :D
2
Może to Sociedad ma głowe do interesów a nie że wszystko na zarząd spinacie, Ilaramendi 38 i Bravo 12
3
Zazdroszczę mu piękny widok i ciepło można sobie pomarzyć
0
właśnie nie wiem, na twitterze pisało.
0
Jordi Alba doznał urazu tuż przed rozpoczęciem Mundialu. Żeby tylko wyzdrowiał.
0
Niedługo się pożegnają bo Cesc odchodzi .
0
Sprzedadzą go za marne 25 mln i wtedy Pedro i Tello będą walczyć kto będzie grał w podstawowym składzie...
1
Ja tylko podaje przykład :D
0
Czyli obrąca nie przyjdzie i Alves zostanie pewnie na kolejny rok w Barcelonie. SUPER!!!
5
Kurde Bayern kupuje sobie Garaya za śmieszne 15 mln a Barcelona szuka obrąców za 30-40 mln i jeszcze nie kupią żadnego.
3
To będzie błąd jak Barcelona kupi Cuadrado, wystarczy że Alba podłącza się do ofensywy. Lepiej żeby kupili Marquinhosa i on grał na prawej obronie.
0
http://lag10.net/channel37
0
Widać że Messi w coraz to lepszej formie :D
1
Super transmisja z najlepszym komentatorem Argentyna-Słowenia.
0
Ciekawe czy Messi po zakączeniu kariery doczeka się swojego pomnika przed Camp Nou.
6
Rakitić ma 184 cm wzrostu czyli zarząd Barcelony wyciągną wnioski i już nie kupują zawodników którzy mają po 170 cm wzrostu ;D
13
Teraz to trochę przesadziłeś.