dawid15s
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aż się łezka w oczu kręci
0
Jak Suarez przyjdzie to będzie 3 znakomitych piłkarzy co wykonują rzuty wolne a mowa tu o : Leo, Neymar i Suarez :D a i tak pewnie wszystkie będzie wykonywał Lio.
0
A co z Mascherano znowu na obronę, on jest bardzo dobry jak gra na defensywnym pomocniku, a Songa myślę że powinni sprzedać, jest dobrym piłkarzem ale nie na Barcelonę.
0
I jest jeszcze Rafinha i Sergio Roberto, a to nie jest ich pozycja.
0
Jak byśmy grali taktyką 4-2-3-1 to 1 boczy obrońca, który się podłącza do akcji ofensywnych by wystarczył ,
0
Albo obrońce Aggera :D
0
na fanpage'u Goal.com Uk pisze Liverpool FC to stand firm on Luis Suarez terms as FC Barcelona officials fly in for transfer talks.
Liverpool FC to stand firm on Luis Suarez terms as FC Barcelona officials fly in for transfer talks
11
Ale te korki Adidasa są brzydkie w ogóle nie pasuje do stroju Barcelony.
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10393888_725563250835398_3942062630704328006_n.jpg
22
Ja bym miał zawał w każdym meczu jak bym widział tak grających bramkarzy w Barcelonie. :D
1
Rakitić umie też nieźle przywalić z dystansu :D
0
chyba się wydało że będzie nosił numer 4 :D
0
A Ronaldo,Bale i Kross nieźle umieją przywalić z dystansu.
0
Real chce sprzedać Di Marie który wygrał im Ligę Mistrzów i Puchar Króla, jednak ten zarząd też ma coś z głową ale i tak naszego nie przebije :D
0
Na prawe skrzydło jak by Alexis odszedł i Suarez by nie przyszedł :D
2
Jeszcze nie dostał.
9
Niech płacą a nie zawodników oddajemy za "grosze"
9
Żeby zrobił na złość i nie poszedł do Liverpoolu tylko gdzieś indziej.
0
Jak by był te 3-4 lata młodszy.
0
Pamiętam jak w sezonie 2012\13 prawie każdy chciał aby Bartra odszedł bo musiał grać przeciw Bayernowi i zagrał fatalnie, cały sezon 2012\13 miał zły ale gdy dostał szansę w sezonie 2013\14 to wykorzystał ją w 100 % i myślę że Sergio też powinien dostać jeszcze jedną szansę.
0
To jest logika zarządu kupić 30 latka gorszego i sprzedać młodszego o rok i lepszego i pewnie za jakąś śmieszną sumkę. Pewnie kupią Mathieu za 25 mln a sprzedadzą Adriano za 12-15 mln.
0
Prezentacja Rakitića jest dzisiaj ?
0
Edgar Le (chyba tak to sie piszę) :D
0
Ja zamiast Niego wolał bym dać szansę jakiemuś obrońcy z Barcelony B
0
Tak naprawdę to nie pamiętam jak Sergio grał w poprzednim sezonie,bo jak wchodził na ostatnie 5 min to za dużo to on nie mógł pokazać .
3
No to trzymamy kciuki żeby pozostał na Camp Nou.
0
Tylko czy wszyscy gracze z Argentyny nie biegają? czy tylko Messi nie biega ? bo mi się wydaje że wszyscy biegają nawet Messi ale troszkę mniej.
7
Messi ich upokorzy jak dojdą do półfinału.
3
Fajnie jak by Argentyna się spotkała w półfinale z Holandią i jak by Messi ich upokorzył .
9
Jak ja nie cierpię Robbena !!!!!!!
0
Ale też mieliśmy trio Villa-Messi-Pedro które też było bardzo dobre.