1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co za dzień żona rozbiła auto. Najważniejsze nic się nie stało i udało się wszytsko załatwić więc już wracam do domu i zdążę na mecz. Linia pomocy odważna. VISCA el BARCA. Pozdro i piona dla całej la rambli

1

@Pawel1985 inna klasa zawodnikow ale moze dembele kiedys dorowna albo nawet przebije neymara

0

@Koors Ja z checia zagram

0

@Rogalson dembele tez zjadl bundeslige ......

12

@MensculinVeB polowa z tej strony bedzie szczesliwa. A jak Neymar tam odpali to bedzie placz i narzekanie na zarzad

1

@culesjasiules wchodze w to :) busquets na lawce to podstawa. Najslabszy zawodnik poprzedniego sezonu jak dla mnie a zaraz za nim Suarez ktory powinnien grzac lawe po powrocie Messiego.

0

@JurnyGerwazy każdy ma swoje zdanie na temat Neymara i tyle. Ja chcę żeby wrócił bo ona da to coś szybkość i wiatr na skrzydle. Dembele większość meczy to średnie występy grizman na skrzydle ciężko to widzę. Będzie wolno plus słaby Suarez. A Messiemu lata uciekają.

0

@Witekk10 a była taka oferta ?

0

@Vxb93 nie lepiej oddac go do bayernu na wypozyczenie. Rozumie jakas dobra oferte.

8

Mam nadzieje ze Cou zostanie jak nie dojdzie do transferu Neymara.

9

@SeeleyBooth busquets de jong Rakitic środek 100%

20

Wuefista a nie trener

1

Zdrada i tyle. Reszta kibiców go znienawidzi

0

@OnlyBarcelona ZenekFCB

0

@OnlyBarcelona ja mogę ps4 ?

0

Chciałabym Neymara u nas Ale ciężko uwierzyć że barca się dogada z Psg. Nigdy się to nie udało

0

@Skaramuczi nie powinien zostać w takim wypadku

1

@Memek96 ja też

0

@BarcaInfo accepted by Dawidz4 hehehe

0

@Dawid_J w fifa napewno spróbuje

1

@Alanooo spoko oferta

0

@BarcaInfo nich zamykają już ten transfer.

1

@Hushovt oczywiście

0

Czy jakieś dobre źródła potwierdziły negocjacje Barcelony z Bayernem na temat wypożyczenia Cou ?

0

@19wlodi71 Neymar Grizman Messi to raczej będzie galowa linia ataku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Values co to znaczy ?

2

@VenoM cou + 100 reszta w bonusach i kończymy tą telenowele. Neymar to kocur i jest wart takiej ceny, cou w tym momencie to Max 80mln

0

@Bykunn ja też wolałbym oddać busiego jak ivana. Busi jest słaby wolny i te jego błędy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?