Co za dzień żona rozbiła auto. Najważniejsze nic się nie stało i udało się wszytsko załatwić więc już wracam do domu i zdążę na mecz. Linia pomocy odważna. VISCA el BARCA. Pozdro i piona dla całej la rambli
@culesjasiules wchodze w to :) busquets na lawce to podstawa. Najslabszy zawodnik poprzedniego sezonu jak dla mnie a zaraz za nim Suarez ktory powinnien grzac lawe po powrocie Messiego.
@JurnyGerwazy każdy ma swoje zdanie na temat Neymara i tyle. Ja chcę żeby wrócił bo ona da to coś szybkość i wiatr na skrzydle. Dembele większość meczy to średnie występy grizman na skrzydle ciężko to widzę. Będzie wolno plus słaby Suarez. A Messiemu lata uciekają.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co za dzień żona rozbiła auto. Najważniejsze nic się nie stało i udało się wszytsko załatwić więc już wracam do domu i zdążę na mecz. Linia pomocy odważna. VISCA el BARCA. Pozdro i piona dla całej la rambli
1
@Pawel1985 inna klasa zawodnikow ale moze dembele kiedys dorowna albo nawet przebije neymara
0
@Koors Ja z checia zagram
0
@Rogalson dembele tez zjadl bundeslige ......
12
@MensculinVeB polowa z tej strony bedzie szczesliwa. A jak Neymar tam odpali to bedzie placz i narzekanie na zarzad
1
@culesjasiules wchodze w to :) busquets na lawce to podstawa. Najslabszy zawodnik poprzedniego sezonu jak dla mnie a zaraz za nim Suarez ktory powinnien grzac lawe po powrocie Messiego.
0
@JurnyGerwazy każdy ma swoje zdanie na temat Neymara i tyle. Ja chcę żeby wrócił bo ona da to coś szybkość i wiatr na skrzydle. Dembele większość meczy to średnie występy grizman na skrzydle ciężko to widzę. Będzie wolno plus słaby Suarez. A Messiemu lata uciekają.
0
@Witekk10 a była taka oferta ?
0
@Vxb93 nie lepiej oddac go do bayernu na wypozyczenie. Rozumie jakas dobra oferte.
8
Mam nadzieje ze Cou zostanie jak nie dojdzie do transferu Neymara.
9
@SeeleyBooth busquets de jong Rakitic środek 100%
20
Wuefista a nie trener
1
Zdrada i tyle. Reszta kibiców go znienawidzi
0
@OnlyBarcelona ZenekFCB
0
@OnlyBarcelona ja mogę ps4 ?
0
Chciałabym Neymara u nas Ale ciężko uwierzyć że barca się dogada z Psg. Nigdy się to nie udało
0
@Skaramuczi nie powinien zostać w takim wypadku
1
@Memek96 ja też
0
@BarcaInfo accepted by Dawidz4 hehehe
0
@Dawid_J w fifa napewno spróbuje
1
@Alanooo spoko oferta
0
@BarcaInfo nich zamykają już ten transfer.
1
@Hushovt oczywiście
0
Czy jakieś dobre źródła potwierdziły negocjacje Barcelony z Bayernem na temat wypożyczenia Cou ?
0
@19wlodi71 Neymar Grizman Messi to raczej będzie galowa linia ataku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Values co to znaczy ?
2
@VenoM cou + 100 reszta w bonusach i kończymy tą telenowele. Neymar to kocur i jest wart takiej ceny, cou w tym momencie to Max 80mln
0
@Bykunn ja też wolałbym oddać busiego jak ivana. Busi jest słaby wolny i te jego błędy