0

@wojtas__13 ja p jakie brednie. Barcelona działa bardzo cicho lub nic nie robi. Z Valverde i tak będzie bardzo ciężko wygrać cokolwiek. Będzie coraz gorzej. Zmiana trenera to podstawa plus busi Roberto rakieta i to na kozaków a nie polsrodki

0

@deyna2018 o Roberto zapomniałeś.....

0

@Encore ja bym wymienił

1

@Buksza zajebisty zawodnik. Nasz środek to dno do wymiany. Cou na pozycji iniesty może ale nie z Valverde

3

@PieN oglądam teraz mecz Ndombele prze kot

0

@KamQiX ja tylko pytam jakby wpłynęła taka propozycja od United

0

Pogba za Cou ? Co myślicie o takiej wymianie ?

0

@PieN bralbym go za darmo rakieta out busi ławka

0

@Mati90fcb o co chodzi ?

0

@Criss18Barca polska :d

4

@Terminatorexi12 bo to jest porażka. Barca większość meczy stoi na boisku wygrywa minimalnie albo fartem i na koniec Jeszczce brakuje im sił. Zero zaangażowania prisingu. Środek umarł nie ma go jak ktoś atakuje to jest odrazu przy naszej obronie.  

0

Co z tym Valverde. Nie ma jeszcze nic oficjalnego?  

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Cisza coś z Valverde. Czekają na jakieś zebranie czy jak to wyglada? 

0

@kkbarca jestem za !!!

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@sokot pierwszy gol to żart 

1

@kenneth99 nam jest potrzebny kozak w obronie to byłby transfer na 13 lat. Jestem w szoku ale czułem że to spier.... 

1

@masq a ja Sane Messi Dembele 

4

@Kamiloza91 jak Valverde go chce to może iść do Valencji. 

0

@mauerinho to fakt barca ostatnio załatwia takie sprawy szybko. Źle to wygląda

2

@kkbarca gratulacje !  Ja jestem od 3 lat i powiem Ci piękna sprawa. Powodzenia bo wszytsko się zmieni 

3

@DonAndrzejos jestem za !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zawsze kibicujemy i zawsze chcemy wygrywać. Ja myślę że jak przegra i barca zagra podobnie jak dziś to go zwolnią.

0

Ciekawe czy kolejny bezpłciowy mecz Valverde i porażka w finale PK sprawiłoby że go wkoncu zwolnią ...... co dla nas lepsze wygrać i mieć Valverde na kolejny sezon czy dostać w dupe i liczyć że wkoncu go zwolnią

17

Większość meczy w tym sezonie właśnie tak wyglądało.... tak jak pisałem w połowie sezonu tak pisze dziś Valverde out!

0

Kompany odszedł z City oby Pep nie zarzucił sieci na De Ligta.

1

Ciekawe jak z De Ligtem. Na ten transfer czekam najbardziej

0

busquets lawka sprawa powinna byc prosta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?