@wojtas__13 ja p jakie brednie. Barcelona działa bardzo cicho lub nic nie robi. Z Valverde i tak będzie bardzo ciężko wygrać cokolwiek. Będzie coraz gorzej. Zmiana trenera to podstawa plus busi Roberto rakieta i to na kozaków a nie polsrodki
@Terminatorexi12 bo to jest porażka. Barca większość meczy stoi na boisku wygrywa minimalnie albo fartem i na koniec Jeszczce brakuje im sił. Zero zaangażowania prisingu. Środek umarł nie ma go jak ktoś atakuje to jest odrazu przy naszej obronie.
Ciekawe czy kolejny bezpłciowy mecz Valverde i porażka w finale PK sprawiłoby że go wkoncu zwolnią ...... co dla nas lepsze wygrać i mieć Valverde na kolejny sezon czy dostać w dupe i liczyć że wkoncu go zwolnią
0
@wojtas__13 ja p jakie brednie. Barcelona działa bardzo cicho lub nic nie robi. Z Valverde i tak będzie bardzo ciężko wygrać cokolwiek. Będzie coraz gorzej. Zmiana trenera to podstawa plus busi Roberto rakieta i to na kozaków a nie polsrodki
0
@deyna2018 o Roberto zapomniałeś.....
0
@Encore ja bym wymienił
1
@Buksza zajebisty zawodnik. Nasz środek to dno do wymiany. Cou na pozycji iniesty może ale nie z Valverde
3
@PieN oglądam teraz mecz Ndombele prze kot
0
@KamQiX ja tylko pytam jakby wpłynęła taka propozycja od United
0
Pogba za Cou ? Co myślicie o takiej wymianie ?
0
@PieN bralbym go za darmo rakieta out busi ławka
0
@Mati90fcb o co chodzi ?
0
@Criss18Barca polska :d
4
@Terminatorexi12 bo to jest porażka. Barca większość meczy stoi na boisku wygrywa minimalnie albo fartem i na koniec Jeszczce brakuje im sił. Zero zaangażowania prisingu. Środek umarł nie ma go jak ktoś atakuje to jest odrazu przy naszej obronie.
0
Co z tym Valverde. Nie ma jeszcze nic oficjalnego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Cisza coś z Valverde. Czekają na jakieś zebranie czy jak to wyglada?
0
@kkbarca jestem za !!!
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@sokot pierwszy gol to żart
1
@kenneth99 nam jest potrzebny kozak w obronie to byłby transfer na 13 lat. Jestem w szoku ale czułem że to spier....
1
@masq a ja Sane Messi Dembele
4
@Kamiloza91 jak Valverde go chce to może iść do Valencji.
0
@mauerinho to fakt barca ostatnio załatwia takie sprawy szybko. Źle to wygląda
2
@kkbarca gratulacje ! Ja jestem od 3 lat i powiem Ci piękna sprawa. Powodzenia bo wszytsko się zmieni
3
@DonAndrzejos jestem za !!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zawsze kibicujemy i zawsze chcemy wygrywać. Ja myślę że jak przegra i barca zagra podobnie jak dziś to go zwolnią.
0
Ciekawe czy kolejny bezpłciowy mecz Valverde i porażka w finale PK sprawiłoby że go wkoncu zwolnią ...... co dla nas lepsze wygrać i mieć Valverde na kolejny sezon czy dostać w dupe i liczyć że wkoncu go zwolnią
17
Większość meczy w tym sezonie właśnie tak wyglądało.... tak jak pisałem w połowie sezonu tak pisze dziś Valverde out!
0
Kompany odszedł z City oby Pep nie zarzucił sieci na De Ligta.
1
Ciekawe jak z De Ligtem. Na ten transfer czekam najbardziej
0
busquets lawka sprawa powinna byc prosta