0

De Ligt i Umriti obrona na lataaaa

0

Nie ma co płakać o pensję De Jonga. Bezie coś oficjalnie to będzie można gadać. Klub wie co robi i jeżeli może tyle płacić to proponują. Jeżeli odejdzie Denis Rafinha Rakieta to myślę że rabiot by się przydał. Nie wiadomo jak długo będzie u nas Vidal. Czekamy na oficjalne potwierdzenie transferu :) no i na meczyk wieczorem. Pozdro miłego dnia

0

Pes 19. Nie mam 18

0

Dobry Zawodnik przyszedł by za darmo i do tego pstryczek w stronę psg. Napewno na nim nie stracimy.

1

Gra ktoś w pesa na pa4 sparing teraz ?

0

Ciekawe czy jeszcze jest temat Rabiota...

0

dawno nie widzialem meczu botenga w jakiej on jest formie ??

0

Dokładnie

0

Jakieś wieści co z dembele?

0

Jest płacz o gola Suareza ?

0

Cou musi skończyć mecz. Trzeba go przesunąć do środka a Malcom na skrzydło

0

Roberto dramat. Semedo go zjada. Reszta dobrze. Dembele przekot

0

Jakieś 200€

18

Zgadzam się. Oni jak odpadają z LM kończą sezon

0

Roberto to powinna być zawsze rezerwowa opcja

0

I co gdzie ten trening kolego

1

I gdzie ten trening strzelecki dla Sevilli?

1

Ma rację i tyle

0

Hehe to fakt

37

Jeżeli on pójdzie do PSG to będzie dziwny wybór

8

Pożyjemy zobaczymy. Życie nas chyba ostatnio nauczyło że nie ma co ich skreslac za szybko. Rok temu nic nie grali i obronili 3 raz lige mistrzów

2

Wymyślają jakieś dziwne karty Bo już n8e wiedzą jak kasę ciągnąć.

6

FIFA to gra dla dzieci

1

Te karty pokazują że ta gra jest dla dzieci. Nie ma już jak kasy wyciągać to daja takie głupie karty

1

Dobrze że Denis odchodzi :) zmiana cou i dembele trochę zepsuła widowiska ale to Valdek

5

Jakie to dziwne mieli cały tydzień a burza się rozpoczęła kilka godzin przed meczem....

4

Lepiej jakby Valdek odszedł.

0

Aplikacja futbin pomoże

0

A gdzie miała naruszyć,? W jakiej sprawie

0

Jak Rakitic odejdzie chciałbym zobaczyć u nas thiago w jego miejsce !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?