Nie ma co płakać o pensję De Jonga. Bezie coś oficjalnie to będzie można gadać. Klub wie co robi i jeżeli może tyle płacić to proponują. Jeżeli odejdzie Denis Rafinha Rakieta to myślę że rabiot by się przydał. Nie wiadomo jak długo będzie u nas Vidal. Czekamy na oficjalne potwierdzenie transferu :) no i na meczyk wieczorem. Pozdro miłego dnia
0
De Ligt i Umriti obrona na lataaaa
0
Nie ma co płakać o pensję De Jonga. Bezie coś oficjalnie to będzie można gadać. Klub wie co robi i jeżeli może tyle płacić to proponują. Jeżeli odejdzie Denis Rafinha Rakieta to myślę że rabiot by się przydał. Nie wiadomo jak długo będzie u nas Vidal. Czekamy na oficjalne potwierdzenie transferu :) no i na meczyk wieczorem. Pozdro miłego dnia
0
Pes 19. Nie mam 18
0
Dobry Zawodnik przyszedł by za darmo i do tego pstryczek w stronę psg. Napewno na nim nie stracimy.
1
Gra ktoś w pesa na pa4 sparing teraz ?
0
Ciekawe czy jeszcze jest temat Rabiota...
0
dawno nie widzialem meczu botenga w jakiej on jest formie ??
0
Dokładnie
0
Jakieś wieści co z dembele?
0
Jest płacz o gola Suareza ?
0
Cou musi skończyć mecz. Trzeba go przesunąć do środka a Malcom na skrzydło
0
Roberto dramat. Semedo go zjada. Reszta dobrze. Dembele przekot
0
Jakieś 200€
18
Zgadzam się. Oni jak odpadają z LM kończą sezon
0
Roberto to powinna być zawsze rezerwowa opcja
0
I co gdzie ten trening kolego
1
I gdzie ten trening strzelecki dla Sevilli?
1
Ma rację i tyle
0
Hehe to fakt
37
Jeżeli on pójdzie do PSG to będzie dziwny wybór
8
Pożyjemy zobaczymy. Życie nas chyba ostatnio nauczyło że nie ma co ich skreslac za szybko. Rok temu nic nie grali i obronili 3 raz lige mistrzów
2
Wymyślają jakieś dziwne karty Bo już n8e wiedzą jak kasę ciągnąć.
6
FIFA to gra dla dzieci
1
Te karty pokazują że ta gra jest dla dzieci. Nie ma już jak kasy wyciągać to daja takie głupie karty
1
Dobrze że Denis odchodzi :) zmiana cou i dembele trochę zepsuła widowiska ale to Valdek
5
Jakie to dziwne mieli cały tydzień a burza się rozpoczęła kilka godzin przed meczem....
4
Lepiej jakby Valdek odszedł.
0
Aplikacja futbin pomoże
0
A gdzie miała naruszyć,? W jakiej sprawie
0
Jak Rakitic odejdzie chciałbym zobaczyć u nas thiago w jego miejsce !!!