1

Jedziemy do Rayo i gramy znów tym samym składem. Pomijając to że graliśmy słabo to ten gość zajedzie nam skład i na wiosnę będzie jeszcze gorzej. Malcom Vidal Dembele w takich meczach powinni grać. Valverde out

0

Również gram

1

Neymar w Barcelonie to sprawa zamknięta.

0

Placek Munir na ławce szokkk

1

Jak bzdur. Piach piach piach. Leganes girona sosiedad. Styl podobny albo jeszcze gorszy niż
z Roma. Było mnóstwo takich meczy w tamtym sezonie ale zawsze się udało to wygrać. Słaby trener. Przy wyniku 2:1 dla leganes prawie spał jak go pokazywali

4

Nam potrzebny jest inny trener. Valverde przy wyniku 2:1 prawie spał.

0

Super skład:) się ktoś kiedy zaczyna się ściągać fifa na ps4? Wiem że grać można od wtorku.

0

taki bedzie

13

Brama dembele też kozak

0

Co do Roberto lepiej ująć tego nie można.

0

Najlepszy gol dzisiejszego mecz ?

0

Chciałbym Arthura zobaczyć od 1 minuty.

36

on przy jednym stole z Messim ?? Nawet do Cristiano mu bardzo bradzo dalego.....

0

Będę tam :)))) mam nadzieję ze wygramy!

0

Leci ktoś na klasyk?

0

27 października rano już kumasz czy dokładniej. Prosta sprawa mecz jest 28 ja lecę 27 października jak co. Pamiętaj to nie godzina

0

East Midlands a wracam do Birmingham

0

Leci ktoś na el clasico ? Ja chcę się wybrać będę leciał z uk 27 rano.

2

2 tyg do następnego meczu :( jak tu żyć!

0

Amazon Ebay

0

Dla mnie Roberto to nie jest zawodnik na PO Barcelony i tyle. Tym bardziej na 11 jedenastke to jest nasze slabe ogniwo w tym momencie. Powinniśmy ogrywać semedo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Gramy dobrze. Roberto mógłby już zejść nic nie daje w ataku a w obronie tylko ręce chowa i czeka.

0

Też jestem zainteresowany.

0

Też na to liczę ale wierzę ze Lusi odzyska moc

18

Munir To jakiś żart. Paco jak grał to strzela, idealny zamiennik. Szkoda że tak mało dostawał szans. Valverde out!

0

Pre order zrobiony. A kiedy demo ?

6

Tiki taka ale ta za graudioli nie to klepanie na stojąco co gramy teraz !

0

Meczu Barcy nie dało się oglądać wolno na stojąco. Ten mecz jest ciekawy szybki.

1

Pamiętam. Ni3 leży mi ten gość. Zajedzie podstawowa 11 a rezerwowi nie będą w rytmie i na wiosnę lipa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?