Jedziemy do Rayo i gramy znów tym samym składem. Pomijając to że graliśmy słabo to ten gość zajedzie nam skład i na wiosnę będzie jeszcze gorzej. Malcom Vidal Dembele w takich meczach powinni grać. Valverde out
Jak bzdur. Piach piach piach. Leganes girona sosiedad. Styl podobny albo jeszcze gorszy niż z Roma. Było mnóstwo takich meczy w tamtym sezonie ale zawsze się udało to wygrać. Słaby trener. Przy wyniku 2:1 dla leganes prawie spał jak go pokazywali
Dla mnie Roberto to nie jest zawodnik na PO Barcelony i tyle. Tym bardziej na 11 jedenastke to jest nasze slabe ogniwo w tym momencie. Powinniśmy ogrywać semedo
1
Jedziemy do Rayo i gramy znów tym samym składem. Pomijając to że graliśmy słabo to ten gość zajedzie nam skład i na wiosnę będzie jeszcze gorzej. Malcom Vidal Dembele w takich meczach powinni grać. Valverde out
0
Również gram
1
Neymar w Barcelonie to sprawa zamknięta.
0
Placek Munir na ławce szokkk
1
Jak bzdur. Piach piach piach. Leganes girona sosiedad. Styl podobny albo jeszcze gorszy niż
z Roma. Było mnóstwo takich meczy w tamtym sezonie ale zawsze się udało to wygrać. Słaby trener. Przy wyniku 2:1 dla leganes prawie spał jak go pokazywali
4
Nam potrzebny jest inny trener. Valverde przy wyniku 2:1 prawie spał.
0
Super skład:) się ktoś kiedy zaczyna się ściągać fifa na ps4? Wiem że grać można od wtorku.
0
taki bedzie
13
Brama dembele też kozak
0
Co do Roberto lepiej ująć tego nie można.
0
Najlepszy gol dzisiejszego mecz ?
0
Chciałbym Arthura zobaczyć od 1 minuty.
36
on przy jednym stole z Messim ?? Nawet do Cristiano mu bardzo bradzo dalego.....
0
Będę tam :)))) mam nadzieję ze wygramy!
0
Leci ktoś na klasyk?
0
27 października rano już kumasz czy dokładniej. Prosta sprawa mecz jest 28 ja lecę 27 października jak co. Pamiętaj to nie godzina
0
East Midlands a wracam do Birmingham
0
Leci ktoś na el clasico ? Ja chcę się wybrać będę leciał z uk 27 rano.
2
2 tyg do następnego meczu :( jak tu żyć!
0
Amazon Ebay
0
Dla mnie Roberto to nie jest zawodnik na PO Barcelony i tyle. Tym bardziej na 11 jedenastke to jest nasze slabe ogniwo w tym momencie. Powinniśmy ogrywać semedo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Gramy dobrze. Roberto mógłby już zejść nic nie daje w ataku a w obronie tylko ręce chowa i czeka.
0
Też jestem zainteresowany.
0
Też na to liczę ale wierzę ze Lusi odzyska moc
18
Munir To jakiś żart. Paco jak grał to strzela, idealny zamiennik. Szkoda że tak mało dostawał szans. Valverde out!
0
Pre order zrobiony. A kiedy demo ?
6
Tiki taka ale ta za graudioli nie to klepanie na stojąco co gramy teraz !
0
Meczu Barcy nie dało się oglądać wolno na stojąco. Ten mecz jest ciekawy szybki.
1
Pamiętam. Ni3 leży mi ten gość. Zajedzie podstawowa 11 a rezerwowi nie będą w rytmie i na wiosnę lipa.