Jezeli odejdzie paco marlon rafa denis to wpadnie pare dodatkowych mln :)
Jak myslicie czy powinnismy zrobic jeszcze jakis wielki transfer ??
Nie wiemy czy wypali Arthur nie wiemy tez jaka bedzie dyspozycja Suareza.
Messi na środku ataku za czasów Pepa to była miazga. Chcualbym zobaczyć chodź jeden mecz żeby grał na tej pozycji. Reszta skład może być inna. I jak dla mnie semedo powinien grać jak najwięcej na PO a nie Roberto!
0
pewnie tak bedzie!
1
niby zrobilismy dobre trnasfery ale tak naprawde wzmocnilismy lawke a mial byc jakis kozak do pomocy.
0
Jezeli odejdzie paco marlon rafa denis to wpadnie pare dodatkowych mln :)
Jak myslicie czy powinnismy zrobic jeszcze jakis wielki transfer ??
Nie wiemy czy wypali Arthur nie wiemy tez jaka bedzie dyspozycja Suareza.
0
Dobry skład i chętnie właśnie zobaczylbym Vidal w 1 składzie. A Messi na fałszywej 9 to może być bomba. Wczoraj wstawiłem podobny skład. Pozdro
0
Trzeba to sprawdzić :)
0
Wyrazie napisałem że chciał bym zobaczyć chociaż raz taki skład czy Messiego na tej pozycji.
0
Messi na środku ataku za czasów Pepa to była miazga. Chcualbym zobaczyć chodź jeden mecz żeby grał na tej pozycji. Reszta skład może być inna. I jak dla mnie semedo powinien grać jak najwięcej na PO a nie Roberto!
17
Tak grajcie cały sezon 1 składem jak rok temu a później nas Roma zajedzie w 1/4.
31
A co on musi grac w kazdym meczu nawet z alaves czy inna słaba ekipa? Bardziej mi chodzi o atak z messim na falszywej 9
5
Ciekawe jakby się spisał taki skład. Mam nadzieję że chcciaz raz tak zagramy w tym sezonie:
https://zapodaj.net/72352111973bc.jpg.html
0
Witam możliwe że to pytanie już było ale zapytam po raz kolejny czy ktoś wie na jakich kanałach będzie mecz o puchar gampera?
0
Może on usiądzie a w ataku będzie dembele i Malcom. Plus Messi fałszywa 9
0
Jak thiago tam przejdzie to będzie szok ....
1
Nie grał chyba żeby nie złamać przepisów odnośnie ilości zawodników z poza Europy
0
Gdzie teraz leci franscusk ?
5
Malcom grał w każdym sparingu a dziś na trybunach a placek Munir w kadrze. Jedyne wyjaśnienie to chyba te paszporty !
0
30 min do składu:D
0
Przecież Filip ma już oficjalnie portugalski paszport czy się mylę?
0
Tryb gry na tv, a ps4 tryb turbo
10
Dzisiaj mecz! Coś pięknego :)
1
Ps4 pro. Z tv 4k jest miazga
3
mozemy zrobic wymiane rakieta na varatiego.
0
Komentarz usunięty
0
Nie tylko jak grasz mecz towarzyski możesz zrobić składy własne
0
Gdzie oglądasz?
0
Gra ktoś sparing w fife na ps4 ? Może być fut albo normalnie ale już z nowymi transferami :) pozdro
0
Przecież dembele dopiero zaczął trenować. Ja mysle ze Malcom zagra. Widziałbym też Vidala który już od dłuższego czasu trenuje.
0
Konkretne odpowiedzi konkretnego gościa. Nie mogę się doczekać super pucharu !
0
Najlepiej po hiszpańsku :) ale po angielsku na luzie się wszędzie dogadasz. Ja jak byłem to tylko po angielsku bo hiszpańskiego niestety nie znam.
0
My bierzemy Pogbe a oni Milickovica Savica:D nie wiem czy dobrze napisałem. Lecę do pracy pozdro kibice FCB