0

pewnie tak bedzie!

1

niby zrobilismy dobre trnasfery ale tak naprawde wzmocnilismy lawke a mial byc jakis kozak do pomocy.

0

Jezeli odejdzie paco marlon rafa denis to wpadnie pare dodatkowych mln :)
Jak myslicie czy powinnismy zrobic jeszcze jakis wielki transfer ??
Nie wiemy czy wypali Arthur nie wiemy tez jaka bedzie dyspozycja Suareza.

0

Dobry skład i chętnie właśnie zobaczylbym Vidal w 1 składzie. A Messi na fałszywej 9 to może być bomba. Wczoraj wstawiłem podobny skład. Pozdro

0

Trzeba to sprawdzić :)

0

Wyrazie napisałem że chciał bym zobaczyć chociaż raz taki skład czy Messiego na tej pozycji.

0

Messi na środku ataku za czasów Pepa to była miazga. Chcualbym zobaczyć chodź jeden mecz żeby grał na tej pozycji. Reszta skład może być inna. I jak dla mnie semedo powinien grać jak najwięcej na PO a nie Roberto!

17

Tak grajcie cały sezon 1 składem jak rok temu a później nas Roma zajedzie w 1/4.

31

A co on musi grac w kazdym meczu nawet z alaves czy inna słaba ekipa? Bardziej mi chodzi o atak z messim na falszywej 9

5

Ciekawe jakby się spisał taki skład. Mam nadzieję że chcciaz raz tak zagramy w tym sezonie:

https://zapodaj.net/72352111973bc.jpg.html

0

Witam możliwe że to pytanie już było ale zapytam po raz kolejny czy ktoś wie na jakich kanałach będzie mecz o puchar gampera?

0

Może on usiądzie a w ataku będzie dembele i Malcom. Plus Messi fałszywa 9

0

Jak thiago tam przejdzie to będzie szok ....

1

Nie grał chyba żeby nie złamać przepisów odnośnie ilości zawodników z poza Europy

0

Gdzie teraz leci franscusk ?

5

Malcom grał w każdym sparingu a dziś na trybunach a placek Munir w kadrze. Jedyne wyjaśnienie to chyba te paszporty !

0

30 min do składu:D

0

Przecież Filip ma już oficjalnie portugalski paszport czy się mylę?

0

Tryb gry na tv, a ps4 tryb turbo

10

Dzisiaj mecz! Coś pięknego :)

1

Ps4 pro. Z tv 4k jest miazga

3

mozemy zrobic wymiane rakieta na varatiego.

0

Komentarz usunięty

0

Nie tylko jak grasz mecz towarzyski możesz zrobić składy własne

0

Gdzie oglądasz?

0

Gra ktoś sparing w fife na ps4 ? Może być fut albo normalnie ale już z nowymi transferami :) pozdro

0

Przecież dembele dopiero zaczął trenować. Ja mysle ze Malcom zagra. Widziałbym też Vidala który już od dłuższego czasu trenuje.

0

Konkretne odpowiedzi konkretnego gościa. Nie mogę się doczekać super pucharu !

0

Najlepiej po hiszpańsku :) ale po angielsku na luzie się wszędzie dogadasz. Ja jak byłem to tylko po angielsku bo hiszpańskiego niestety nie znam.

0

My bierzemy Pogbe a oni Milickovica Savica:D nie wiem czy dobrze napisałem. Lecę do pracy pozdro kibice FCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?