0

zart

0

mam nadzieje ze z la liga nikt nie jedzie:D

0

Dawaj ZenekFCB

0

Gra ktoś sparing w fut na ps4 ?

16

Za taką kasę mógłbym grać codziennie

4

Trzeba było go brać odrazu. Kupili mine który wogole nie gra.

0

Masz jakiś skrót?

0

3

0

napewno barca im na duzo pozawlala I zostawiala mnostwo miejsca. Chelsea z obrony do ataku miedzy 2:0 a 3:0 przechodzila tak jakbysmy nie mieli pomocy. Tak grac nie ,mozemy

0

od 2:0 do 3:0 jakies 20min dalismy sie zdominowac ale obrona dala rade, troche to wygladalo jakby chelse przechodzil od obrony do ataku pomijajac nasz srodek. Zdecydowanie za duzo miejsca mieli, nie mozemy tak grac. Mimo wyniku ten mecz dal duzo stresu :)

1

jak wam sie podobala nasza gra wczoraj?? wynik piekny ale napewno nie oddawal meczu

0

3:0

0

Liverpool

11

dawno nie bylo jakiejs ladnej oprawy. Mogliby dzis zrobic kartoniade to robi mega atomsfer przed meczem.

0

kto komentuje dzis mecz na tvp ?

0

ja moge wieczorem. Zapros ZenekFCB.

3

jezeli zostanie gomes I przyjdzie Arthur trzeba sprzedac Pauliho. Za duzo pomocnikow paulinho ma swoj wiek. Wiem zalicyl fantastyczny poczatek sezonu ale to tyle. Ostatnie mecze w jego wykonaniu sa tak irytujace ze ciezko sie na to patrzy. Arthur jest mlody to bylaby prawdopodobnie dobra zmiana.

0

Szanuje każde zdanie ale ja osobiście mam nadzieję że dembele wyjdzie w 1

1

o czym ty gadasz to tylko Chelsea.... ktora potyka sie z nie jedymi slabymi ekipami w bpl. dembele gral z lepszymi na poziomie lm. on muis zaczac grac I tyle. wyjscie z gomesem I paulinho bedzie nuda klepanie klepanie I zadnego zaskoczenia. ja zagralbym gomesem za inieste a dembele na prawej

1

faktycznie wylecialo mi z glowy. pewnie paulinho zagra albo gomes nie ma innego wyboru na chwile obecna.

0

Roberto za inieste do srodka. Dembele na prawa za nim semedo I gramy

0

jest jakas szansa ze dolaczy latem ???

0

On musi grać. Kontuzja to przeszłość. 300mln na ławce. Dziwny skład i ryzykuje z suarezem

1

Co za skład:D nie mogę się doczekać

0

A Ty na jakiej platformie grasz ? Może jakiś sparing z wieczora ?

0

Ja miałem Zwykłą i zmieniłem na pro. Tv mam 4k hdr wysoki model Samsunga 55. Różnica jest duża a to tylko fifa.

0

to tylko zart. pozdrawiam

0

fifa 18 na ps4 pro to miazga :)

0

Szkoda że nie dołączy już latem. Oddać Paulinho za Free i będzie miejsce :D haha

0

Nie.mielismy jak zaskoczyć tak broniącej się Chelsea. Bez skrzydeł. Na paulinho ostatnio nie mogę patrzeć. Valverde widzę że woli nie stracić niż strzelić. Nie mówię że to było zle rozwiązanie na ten mecz ale tak robi czesto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?