0

Moja córka ma na imię Mia syn będzie Leo :)

1

Jaram się jaram się jaram się jaram się

0

Napewno odszedł w lepszym stylu niż Neymar.

0

Oni czuja coś podobnego co my czuliśmy przy transferze neymara

1

Mogliśmy go brać. Mina to niewiadoma

0

Tak stracona bramka to żart. Gdzie wszyscy byli ........

0

Klopp ma nadzieję że cou wróci bo jego kontuzja nie jest poważna.

8

Wysoki presing Full ofensywa i go złapiesz :D

0

Nie ma oferty z Liverpoolu i z Barcy więc wszystko się zgadza. Reszta informacji to inna historia. Pozdro

0

Problemy z turanem mogą zahamować transfer cou. Ogólnie póki plotek tutaj nic się nie zmienia. Nie ma nawet oferty. Nakręcony się każdy czeka a tak naprawdę nic się nie dzieje.

3

Teraz. Kasa z neymara jest :)))

0

????????????????

0

Co roku wygrywamy ten puchar. Myślę ważniejsze jest nie narażenie Messiego czy suareza. Myślę że damy radę jakiś bramkowy remis ustrzelić

1

Mniej wymagającymi ? La liga może nie jest tak bogatą ale napewno nie ma niższego poziomu.

0

Nie musisz każdy kto chce odejść niech odejdzie a my dalej będziemy grać swoje. VISCA el BARCA

0

Pieniądze mogą skusić każdego

0

Co tam jest bo nie mam Twittera i nie moge włączyć?

0

Następny tydzień. Już coraz dalej.bardzo liczę na ten transfer ale nawet jak go nie będzie mam nadzieję że dembele odpali

0

Kiedy był 1.17?

0

Możliwe. Dość dobre źródło więc dodałem.

17

Barça is determined to sign Coutinho this January. If the player portrays that he wants to join the club, the operation could be accelerated. [RAC1]

2

Messi na 3:2 U białych

0

United leci w dół

3

Nie ma nic konkretnego tylko te same brednie co w wakacje. Liverpool nie sprzeda go prędzej jak latem. Grają dalej w LM i walczą o top 4.

0

Szykują. Niech ja złożą jak najszybciej i najlepiej nie do odrzucenia.

9

Najpierw niech kogoś kupią.nie ma sensu się osłabić. Vidal co wchodzi to coś daje drużynie.

0

Daj link chetnie zobaczę

0

A myślicie że Arthur to zawodnik na barce? Di Maria nie potrzebny

0

Arthur to chyba nie zawodnik na barce ?

0

Coś cicho z Filipem. Jak myślicie przyjdzie do nas zima?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?