6 stycznia 2018, 22:45
0
Moja córka ma na imię Mia syn będzie Leo :)
6 stycznia 2018, 20:12
1
Jaram się jaram się jaram się jaram się
6 stycznia 2018, 19:41
Napewno odszedł w lepszym stylu niż Neymar.
6 stycznia 2018, 19:18
Oni czuja coś podobnego co my czuliśmy przy transferze neymara
5 stycznia 2018, 14:38
Mogliśmy go brać. Mina to niewiadoma
4 stycznia 2018, 19:46
Tak stracona bramka to żart. Gdzie wszyscy byli ........
4 stycznia 2018, 16:09
Klopp ma nadzieję że cou wróci bo jego kontuzja nie jest poważna.
4 stycznia 2018, 11:43
8
Wysoki presing Full ofensywa i go złapiesz :D
4 stycznia 2018, 11:30
Nie ma oferty z Liverpoolu i z Barcy więc wszystko się zgadza. Reszta informacji to inna historia. Pozdro
4 stycznia 2018, 10:56
Problemy z turanem mogą zahamować transfer cou. Ogólnie póki plotek tutaj nic się nie zmienia. Nie ma nawet oferty. Nakręcony się każdy czeka a tak naprawdę nic się nie dzieje.
3 stycznia 2018, 23:07
3
Teraz. Kasa z neymara jest :)))
3 stycznia 2018, 21:43
????????????????
3 stycznia 2018, 20:38
Co roku wygrywamy ten puchar. Myślę ważniejsze jest nie narażenie Messiego czy suareza. Myślę że damy radę jakiś bramkowy remis ustrzelić
3 stycznia 2018, 12:15
Mniej wymagającymi ? La liga może nie jest tak bogatą ale napewno nie ma niższego poziomu.
3 stycznia 2018, 12:11
Nie musisz każdy kto chce odejść niech odejdzie a my dalej będziemy grać swoje. VISCA el BARCA
3 stycznia 2018, 11:53
Pieniądze mogą skusić każdego
3 stycznia 2018, 09:32
Co tam jest bo nie mam Twittera i nie moge włączyć?
3 stycznia 2018, 09:07
Następny tydzień. Już coraz dalej.bardzo liczę na ten transfer ale nawet jak go nie będzie mam nadzieję że dembele odpali
2 stycznia 2018, 12:12
Kiedy był 1.17?
1 stycznia 2018, 20:24
Możliwe. Dość dobre źródło więc dodałem.
1 stycznia 2018, 20:20
17
Barça is determined to sign Coutinho this January. If the player portrays that he wants to join the club, the operation could be accelerated. [RAC1]
31 grudnia 2017, 16:35
2
Messi na 3:2 U białych
31 grudnia 2017, 00:20
United leci w dół
29 grudnia 2017, 13:40
Nie ma nic konkretnego tylko te same brednie co w wakacje. Liverpool nie sprzeda go prędzej jak latem. Grają dalej w LM i walczą o top 4.
29 grudnia 2017, 12:33
Szykują. Niech ja złożą jak najszybciej i najlepiej nie do odrzucenia.
29 grudnia 2017, 09:10
9
Najpierw niech kogoś kupią.nie ma sensu się osłabić. Vidal co wchodzi to coś daje drużynie.
28 grudnia 2017, 11:57
Daj link chetnie zobaczę
27 grudnia 2017, 15:11
A myślicie że Arthur to zawodnik na barce? Di Maria nie potrzebny
27 grudnia 2017, 15:00
Arthur to chyba nie zawodnik na barce ?
27 grudnia 2017, 13:19
Coś cicho z Filipem. Jak myślicie przyjdzie do nas zima?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Moja córka ma na imię Mia syn będzie Leo :)
1
Jaram się jaram się jaram się jaram się
0
Napewno odszedł w lepszym stylu niż Neymar.
0
Oni czuja coś podobnego co my czuliśmy przy transferze neymara
1
Mogliśmy go brać. Mina to niewiadoma
0
Tak stracona bramka to żart. Gdzie wszyscy byli ........
0
Klopp ma nadzieję że cou wróci bo jego kontuzja nie jest poważna.
8
Wysoki presing Full ofensywa i go złapiesz :D
0
Nie ma oferty z Liverpoolu i z Barcy więc wszystko się zgadza. Reszta informacji to inna historia. Pozdro
0
Problemy z turanem mogą zahamować transfer cou. Ogólnie póki plotek tutaj nic się nie zmienia. Nie ma nawet oferty. Nakręcony się każdy czeka a tak naprawdę nic się nie dzieje.
3
Teraz. Kasa z neymara jest :)))
0
????????????????
0
Co roku wygrywamy ten puchar. Myślę ważniejsze jest nie narażenie Messiego czy suareza. Myślę że damy radę jakiś bramkowy remis ustrzelić
1
Mniej wymagającymi ? La liga może nie jest tak bogatą ale napewno nie ma niższego poziomu.
0
Nie musisz każdy kto chce odejść niech odejdzie a my dalej będziemy grać swoje. VISCA el BARCA
0
Pieniądze mogą skusić każdego
0
Co tam jest bo nie mam Twittera i nie moge włączyć?
0
Następny tydzień. Już coraz dalej.bardzo liczę na ten transfer ale nawet jak go nie będzie mam nadzieję że dembele odpali
0
Kiedy był 1.17?
0
Możliwe. Dość dobre źródło więc dodałem.
17
Barça is determined to sign Coutinho this January. If the player portrays that he wants to join the club, the operation could be accelerated. [RAC1]
2
Messi na 3:2 U białych
0
United leci w dół
3
Nie ma nic konkretnego tylko te same brednie co w wakacje. Liverpool nie sprzeda go prędzej jak latem. Grają dalej w LM i walczą o top 4.
0
Szykują. Niech ja złożą jak najszybciej i najlepiej nie do odrzucenia.
9
Najpierw niech kogoś kupią.nie ma sensu się osłabić. Vidal co wchodzi to coś daje drużynie.
0
Daj link chetnie zobaczę
0
A myślicie że Arthur to zawodnik na barce? Di Maria nie potrzebny
0
Arthur to chyba nie zawodnik na barce ?
0
Coś cicho z Filipem. Jak myślicie przyjdzie do nas zima?