1 listopada 2017, 19:40
0
od jutra bedzie 83.
1 listopada 2017, 17:45
tak zostanie taki. na czym grasz ?? jak tam skladzik ??
1 listopada 2017, 17:35
te karty beda aktywowane w pozniejszych termiach tak jak teraz w hallowen
1 listopada 2017, 17:06
tez czekalem na Paulinho szoda ze nie doastal. Marka pewnie kupie chociaz staty nie wiele lepsze od zwyklej
31 października 2017, 22:43
meczyk nagrany ale patrzac na relacje z la rambla nie bardzo jest co ogladac. Wynik tez lipa
31 października 2017, 22:25
juve 1:1
31 października 2017, 22:11
I jeszcze ten autobus w 2 polowie z bilbao......
31 października 2017, 21:54
Kimmich to taki Roberto. Jak dla mnie zbyt wolny na prawego obronce
31 października 2017, 21:34
kontuzja?
31 października 2017, 21:33
jestem w pracy nie moge ogladac na zywo. Jak 1 polowa ciekawa?? jak gra barca ?
31 października 2017, 21:25
Valverde wie najlepiej
31 października 2017, 21:22
www.livefootball.ws po rusku ale kozak w hd. mozna na lapku czy telefonie
31 października 2017, 21:20
1
nelson gra za malo a powinnismy grac nim jak najwiecej przed faza pucharowa. W meczu z juve wygladal swietnie zreszta w ligowych to samo
31 października 2017, 19:55
Dobry sklad. Visca el barca. 3 pkt nasze !!
29 października 2017, 11:04
Jak wam się podobała 2 połowa? 3 pkt sa najważniejsze ale tak się bronić... Marek kot uratował punkty.
26 października 2017, 18:02
Pany ktoś chętny wieczorem na sparing w fifa 18 ps4 ?
24 października 2017, 10:17
sklad sportu lepszy :)
20 października 2017, 21:05
to kiedy najlepiej otwierac ??
20 października 2017, 21:04
ciekawy sklad, mi pasuje
20 października 2017, 18:39
o bilansie slyszalem ale pora dnia chyba nie ma znaczenia. Ja mam duzo wiecej wygranych niz porazek I trafiam dno.
19 października 2017, 17:18
dlaczego ciezki ?
18 października 2017, 22:17
to samo z suarezem lawka I tyle
18 października 2017, 22:11
zgadza sie. tylko ostanio gra tak slabo ze powinien odpoczac na lawce.
18 października 2017, 21:57
???
18 października 2017, 21:02
www.livefootball.ws
18 października 2017, 20:58
najlepsze ruskie transmisje www.livefootball.ws
18 października 2017, 20:54
dla tego Roberto powinnien grac w miejscu rakitica a semedo na PO
18 października 2017, 20:02
bo za kazde 50 meczy barca musi zaplacic kase. dramat
10 października 2017, 11:11
3
Czekać do grudnia żeby kupić 50 zł taniej. Kupuj teraz
6 października 2017, 17:26
300k starczy. Na jakiej platformie gracie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
od jutra bedzie 83.
0
tak zostanie taki. na czym grasz ?? jak tam skladzik ??
0
te karty beda aktywowane w pozniejszych termiach tak jak teraz w hallowen
0
tez czekalem na Paulinho szoda ze nie doastal. Marka pewnie kupie chociaz staty nie wiele lepsze od zwyklej
0
meczyk nagrany ale patrzac na relacje z la rambla nie bardzo jest co ogladac. Wynik tez lipa
0
juve 1:1
0
I jeszcze ten autobus w 2 polowie z bilbao......
0
Kimmich to taki Roberto. Jak dla mnie zbyt wolny na prawego obronce
0
kontuzja?
0
jestem w pracy nie moge ogladac na zywo. Jak 1 polowa ciekawa?? jak gra barca ?
0
Valverde wie najlepiej
0
www.livefootball.ws po rusku ale kozak w hd. mozna na lapku czy telefonie
1
nelson gra za malo a powinnismy grac nim jak najwiecej przed faza pucharowa. W meczu z juve wygladal swietnie zreszta w ligowych to samo
0
Dobry sklad. Visca el barca. 3 pkt nasze !!
0
Jak wam się podobała 2 połowa? 3 pkt sa najważniejsze ale tak się bronić... Marek kot uratował punkty.
0
Pany ktoś chętny wieczorem na sparing w fifa 18 ps4 ?
0
sklad sportu lepszy :)
0
to kiedy najlepiej otwierac ??
1
ciekawy sklad, mi pasuje
0
o bilansie slyszalem ale pora dnia chyba nie ma znaczenia. Ja mam duzo wiecej wygranych niz porazek I trafiam dno.
0
dlaczego ciezki ?
0
to samo z suarezem lawka I tyle
0
zgadza sie. tylko ostanio gra tak slabo ze powinien odpoczac na lawce.
0
???
0
www.livefootball.ws
0
najlepsze ruskie transmisje www.livefootball.ws
0
dla tego Roberto powinnien grac w miejscu rakitica a semedo na PO
1
bo za kazde 50 meczy barca musi zaplacic kase. dramat
3
Czekać do grudnia żeby kupić 50 zł taniej. Kupuj teraz
0
300k starczy. Na jakiej platformie gracie