0

od jutra bedzie 83.

0

tak zostanie taki. na czym grasz ?? jak tam skladzik ??

0

te karty beda aktywowane w pozniejszych termiach tak jak teraz w hallowen

0

tez czekalem na Paulinho szoda ze nie doastal. Marka pewnie kupie chociaz staty nie wiele lepsze od zwyklej

0

meczyk nagrany ale patrzac na relacje z la rambla nie bardzo jest co ogladac. Wynik tez lipa

0

juve 1:1

0

I jeszcze ten autobus w 2 polowie z bilbao......

0

Kimmich to taki Roberto. Jak dla mnie zbyt wolny na prawego obronce

0

kontuzja?

0

jestem w pracy nie moge ogladac na zywo. Jak 1 polowa ciekawa?? jak gra barca ?

0

Valverde wie najlepiej

0

www.livefootball.ws po rusku ale kozak w hd. mozna na lapku czy telefonie

1

nelson gra za malo a powinnismy grac nim jak najwiecej przed faza pucharowa. W meczu z juve wygladal swietnie zreszta w ligowych to samo

0

Dobry sklad. Visca el barca. 3 pkt nasze !!

0

Jak wam się podobała 2 połowa? 3 pkt sa najważniejsze ale tak się bronić... Marek kot uratował punkty.

0

Pany ktoś chętny wieczorem na sparing w fifa 18 ps4 ?

0

sklad sportu lepszy :)

0

to kiedy najlepiej otwierac ??

1

ciekawy sklad, mi pasuje

0

o bilansie slyszalem ale pora dnia chyba nie ma znaczenia. Ja mam duzo wiecej wygranych niz porazek I trafiam dno.

0

dlaczego ciezki ?

0

to samo z suarezem lawka I tyle

0

zgadza sie. tylko ostanio gra tak slabo ze powinien odpoczac na lawce.

0

???

0

www.livefootball.ws

0

najlepsze ruskie transmisje www.livefootball.ws

0

dla tego Roberto powinnien grac w miejscu rakitica a semedo na PO

1

bo za kazde 50 meczy barca musi zaplacic kase. dramat

3

Czekać do grudnia żeby kupić 50 zł taniej. Kupuj teraz

0

300k starczy. Na jakiej platformie gracie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?