Ivan chce grać dla Barcy i zawsze daje z siebie wszystko. Neymar wiadomo każdy chce żeby został ale przez jego zachowanie milczenie okazuje brak szacunku dla każdego kibica i klubu. Jak chce odejść niech robi to jak najszybciej ni3 za rok czy 2 tylko teraz.
Trzeba dać 100 mln i może na to pójdą lub obniżyć kwotę jakimś zawodnikiem. Pracuje w uk i znam kilku kibiców Liverpoolu i wszyscy są zgodni coutinho za suareza hahaha
To niech to zrobi. Nie rozumie jego milczenia. Coraz bardziej wierzę że chodzi o nowy kontrakt lub czeka czy barca zakontraktuje jakiegoś Brazylijczyka. Nikt nie jest nad klubem. No może Messi :D
Cały czas nie rozumie tego czemu Neymar sam nie przekazał do kibiców że zostaje i nie ma tematu. On jest aktywny w mediach społecznościowych. Trochę jego zachowanie zniechęca mnie do niego. Ciężko po czymś takim wierzyć że koleś chce u nas grać przez następne lata. Co okienko teraz kibice i klub będzie się spinać i prosic Neymara żeby został. Dziwna sytuacja.
Po co ten Neymar zwleka. Już dawno powinien powiedzieć że zostaje na wiele lat i koniec. A jeżeli on sie naprawdę zastanawia to teraz co roku będzie to samo. Gra w najlepszym klubie z Messim suarezem a jeżeli woli kasę i Ligue 1 niech się zawija będzie. Jestem pewny że tam nic nie osiągnie a my go zastapimy.
dostanie 2 razy wiecvej kasy, plus pewnie obiecali mu transfery jakie bedzie chial. Cos mi mowi ze dojdzie do tego transferu. Mam nadzije ze wtedy wjedzie dybala lub dembele. najlepiej obaj plus verratti o ktorym mozemy pomarzyc :D
0
Coutinho i dembele. Sprzedać szrot i dawać szans młodym
4
Najlepsza opcja :)
6
Jeżeli Neymar chce odejść a tylko hazard tak naprawdę mógłby to zastąpić. W taki transfer nie wierzę .
1
Też tak myślę. Może Dybala to nie lewy skrzydłowy ale jest młody. Całe trio wymienialoby pozycje. Plus do tego coutinho. Miazga
0
Paco też słabo
7
Wszyscy na plus tylko arda strasznie słaby.
0
Grizman to też nie jest skrzydłowy. Mam nadzieję że coutinho przyjdzie a z nim dybala lub dembele. Moje zdanie pozdrawiam
1
Grizmana bym nie chciał. Najlepiej Coutinho plus dembele lub dybala
0
Oby nie. Ale ciekawe kto przyjdzie za tą kasę. Ja osobiście chciałbym Hazarda lub dembele plus Coutinho
2
Bartomeu: Jeśli Neymar chce odejść, PSG musi zapłacić klauzulę do ostatniego centa. Dobrze gada
0
jasne ze nie chcemy ale po co to cale zamieszanie wystarczyloby zeby po jakims sparingu ktory gralismy powiedzial zostaje I tyle.
0
Ciągle Neymar Neymar Neymar. Niech ten gość dorosnie i wreszcie powie co zamierza dalej.
7
Ivan chce grać dla Barcy i zawsze daje z siebie wszystko. Neymar wiadomo każdy chce żeby został ale przez jego zachowanie milczenie okazuje brak szacunku dla każdego kibica i klubu. Jak chce odejść niech robi to jak najszybciej ni3 za rok czy 2 tylko teraz.
0
Na to wygląda. Tyle czasu a on siedzi cicho.
0
1 dobry sezon i tyle kasy. Neymar musi zostać i do tego kupić coutinho. Myślę że Ivan wskoczy na wyższy poziom przy Valverde.
0
190mln plus Verratti. Jeżeli Neymar chce odejść.
1
Żadnego wypożyczenia. 30mln i po temacie
1
Trzeba dać 100 mln i może na to pójdą lub obniżyć kwotę jakimś zawodnikiem. Pracuje w uk i znam kilku kibiców Liverpoolu i wszyscy są zgodni coutinho za suareza hahaha
0
A po co miał mówić że chce odejść jak nie było konkretnej oferty czy nawet zapytania.
0
Ogólnie już dawno powinniśmy się starać o Couthinio i nie ze względu że Neymar go chce. To super zawodnik a Verratti to tylko wielka strata czasu.
0
To niech to zrobi. Nie rozumie jego milczenia. Coraz bardziej wierzę że chodzi o nowy kontrakt lub czeka czy barca zakontraktuje jakiegoś Brazylijczyka. Nikt nie jest nad klubem. No może Messi :D
2
A Neymar milczy. Nikt nie jest większy niż klub. Brak szacunku dla kibiców.
1
Cały czas nie rozumie tego czemu Neymar sam nie przekazał do kibiców że zostaje i nie ma tematu. On jest aktywny w mediach społecznościowych. Trochę jego zachowanie zniechęca mnie do niego. Ciężko po czymś takim wierzyć że koleś chce u nas grać przez następne lata. Co okienko teraz kibice i klub będzie się spinać i prosic Neymara żeby został. Dziwna sytuacja.
3
Po co ten Neymar zwleka. Już dawno powinien powiedzieć że zostaje na wiele lat i koniec. A jeżeli on sie naprawdę zastanawia to teraz co roku będzie to samo. Gra w najlepszym klubie z Messim suarezem a jeżeli woli kasę i Ligue 1 niech się zawija będzie. Jestem pewny że tam nic nie osiągnie a my go zastapimy.
0
nie wierze ze taki klub mogl go przekonac.. Najgorsze jest to ze jak juz dostaniemy ta kase to czy nasz kiepski zarzad cos z tym zrobi. masakra
0
dostanie 2 razy wiecvej kasy, plus pewnie obiecali mu transfery jakie bedzie chial. Cos mi mowi ze dojdzie do tego transferu. Mam nadzije ze wtedy wjedzie dybala lub dembele. najlepiej obaj plus verratti o ktorym mozemy pomarzyc :D
0
dlaczego ?? moze wlasnie on zalatwi ten transfer
0
http://www.fcbarca.com/77860-oficjalnie-leo-messi-przedluzy-kontrakt-do-2021-roku.html
0
lepiej demdele na skrzydlo
3
jezeli chce isc nikt go na sile nie zatrzyma. wiadomo ze kazdy woli zeby zostal. pozdrawiam