Puyol uwaza, ze City ma lepszy projekt sportowy. Co się dzieje z naszym klubem z naszą centra. Czy młodzi lecą tylko za kasa czy u nas naprawdę tak źle?
Nie wierzę w takie śmieci. Po co taki leszcz. Albo kupujemy kozaków albo zawodnicy z centry. Dziękuję dobranoc. Albo za kilka lat gramy jak United w LE
Gość nie ma ambicji woli grzać ławe gdzie spokojnie mógłby jeszcze z 4 sezony grać i być głównym ogniwem nowego klubu . Jeżeli mu chodzi o kasę to niech idzie do chin !
Juventus strzelił więcej niż miał. Najgorzej boli to ze oni nie grali jakoś wybitnie i te 3:0 nie oddaje meczu. Barca w normalnym gazie grająca szybko mogłaby tam spokojnie wygrac. Teraz odrobić 3 gole a taka defensywa i przy okazję nie stracić żadnej będzie bardzo bardzo ciężko. Myślę w wakacje będą duże zmiany w naszym klubie.
Ostatnio wynik 4:0 napewno nie oddawal przebiegu meczu. Zostawialismy tyle miejsca city ze spokojnie mozna bylo to przegrac. Zle sie to ogladalo. Mam nadzije ze jutro zagramy duzo lepiej niz na camp nou. Meczu z Granada nie dalo sie ogladac ale oni tez nie bede sie spinac na kazdy mecz jakby to byl final niestety. Jedno jest pewne city musi jutro wygrac bo beda mieli ciezka sytuacje w grupie.
0
Puyol uwaza, ze City ma lepszy projekt sportowy. Co się dzieje z naszym klubem z naszą centra. Czy młodzi lecą tylko za kasa czy u nas naprawdę tak źle?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No sobie może chcieć. Kto chce grać w Ligue 1 jak ma do wyboru coś lepszego.
30
Nie wierzę w takie śmieci. Po co taki leszcz. Albo kupujemy kozaków albo zawodnicy z centry. Dziękuję dobranoc. Albo za kilka lat gramy jak United w LE
0
Nic te placki nie grają a wygrywają: D
6
Za wolny na skrzydło za słaby do srodka. Turan nie pasuje do Barcy
3
Jeżeli mu chodzi o kasę to w chinach więcej zarobi .
4
Gość nie ma ambicji woli grzać ławe gdzie spokojnie mógłby jeszcze z 4 sezony grać i być głównym ogniwem nowego klubu . Jeżeli mu chodzi o kasę to niech idzie do chin !
3
skad to info?? jakie zrodlo ??
0
Wszędzie o tym pisało ze w poniedziałek będzie oficjalnie :)
0
Będzie co ma być. Jak neymara kocha klub dla ktorego gra to zostanie a jak nie to znajda się inni w jego miejsce.
0
Można to gdzieś zobaczyć ?
0
szok ze nie ma Alby
0
Juventus strzelił więcej niż miał. Najgorzej boli to ze oni nie grali jakoś wybitnie i te 3:0 nie oddaje meczu. Barca w normalnym gazie grająca szybko mogłaby tam spokojnie wygrac. Teraz odrobić 3 gole a taka defensywa i przy okazję nie stracić żadnej będzie bardzo bardzo ciężko. Myślę w wakacje będą duże zmiany w naszym klubie.
0
Myślę że to bardzo dobra opcja !! Ale.mecz dziś. :)
2
Jak dają 0% szans to po co wogóle jest ten mecz ? Nie ma sensu go grać :D
0
Mam nadzieje ze kogoś sprowadza mogliby cancelo. Roberto niech gra w środku a tylko jak nie będzie wyjścia na PO.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zawsze cieszy jak real odpada ;)
3
za nadmierna agresje nalezy sie karny kolego. Czy przed starzalem czy po to bez znaczenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
cien Ronaldo wygral bo to co prezentowal w 2016 to nawet nie pierwsza 3 na swiecie ale niech ma to jest dla niego najwazniejsze
0
Amazon dramat. Jak to będzie wyglądać
0
Tylko nie Amazon. Jak to będzie wyglądać równie dobrze mogłoby być eBay albo allegro.
0
Ostatnio wynik 4:0 napewno nie oddawal przebiegu meczu. Zostawialismy tyle miejsca city ze spokojnie mozna bylo to przegrac. Zle sie to ogladalo. Mam nadzije ze jutro zagramy duzo lepiej niz na camp nou. Meczu z Granada nie dalo sie ogladac ale oni tez nie bede sie spinac na kazdy mecz jakby to byl final niestety. Jedno jest pewne city musi jutro wygrac bo beda mieli ciezka sytuacje w grupie.
0
to moze byc ciekawa opcja. Nie mozna zostac z samym Roberto musi byc ktos kto bedzie walczyl o miejsce na PO
0
Wiem ze Mascherano nie wygladal dobrze ostatnio ale mysle ze on jest lepsza opcja na cityi na auqero
0
Dalej zagrał byś tym składem ? ;)
7
I to z beniaminkiem u siebie :D
2
Odpocząć od czego jest młody i nich gra jak najwięcej. Alves tez grał co 3 dni. Prawie zawsze w podstawowym składzie i dawał rade.