2

dembele lub dybala I kot do srodka. Neymar jezeli chce naprawde odejsc to zycze mu powodzenia w tej slabej lidze. za ta kase plus to co mamy i plus to co bedziemy miec ze sprzeadzy mozemy kupic 3 topowych zawodnikow.

0

zgodze sie z tym w 100%

1

A co powiecie na zamiane rakitic gomes za verratti paulinho ? Wiadomo ze nikt nie chce Paulinho ale jak juz mialby przyjsc to tylko wtedy gdy barca tez sprowadzi Verrattiego.

0

Ciekawe czy to prawda. I tak psg się nie zgodzi

0

Mozliwe że to chodziło o Semedo

1

Skąd to info ?Nigdzie tego nie widziałem tylko w komentarzach.

1

Zajebiscie. Im więcej treningów tym szybciej wejdzie w drużynie.

0

Gdzie była zapowiadana bomba. Możesz dać link

0

Tylko 2019. Klauzula śmieszna

0

Może chodziło o semedo

0

Bartek powiedział że ma być jakaś bomba na dniach?

0

Lepszą opcja pod jakim względem. Bellerina oglądałem w Arsenalu i wiem jedno to będzie typowy PO. Semedo to tylko rezerwowy słabej reprezentacji Portugalii

0

Wiadomo lepiej żeby ten transfer nie doszedł do skutków. Zastanawia mnie jeżeli jednak to kupimy czy ktoś jeszcze przyjdzie do pomocy czy to koniec. Jesteśmy strasznie zażenowany tym co czytam ostatnio z rana.

1

Bellerin będzie kotem na tej pozycji. Pewnie nie ma siana lub następna klapa. To okienko będzie slabe

0

Tez mam nadzieje ze nas zaskoczy I bedzie wnosil duzo dla druzyny .

0

Cisza z transferami jest irytująca. Czekalismy na 1 lipca a nadal nic sie nie dzieje. Nie mozna wyciagnac Verrattiego, wylozyc siano za couthinio. Co z PO ? cisza odnosnie ballerina. Transferow z klubu tez malo. Masakra

1

Jeżeli zawodnik chciałby odejść to myślę że barca by to sprzedała.

0

Verratti thiago couthinio

0

Ja się cieszę. My potrzebujemy innych trabsferow do środka. Zawodników jak Ceballos to trzeba brać ze szkółki.

0

on do nas przyjdzie nie wiem kiedy I wiem ze bedzie ciezko ale wkoncu zawita. psg to wiezienie, city czy Chelsea to samo

0

ciekawe ile to bedzie trwalo I czy wogole kupimy Verrattiego czy Bellerina. Czytam tutaj duzo negatywnych kometarzy na temat Bellerina ale ja jestem za tym transferem to bedzie kot na tej pozycji !!!! co do Verrattiego umiejetnosci samego zawodnika wydaja sie idealne zeby przesc do nas martwia tylko te kontuzje.

20

Przecież to się w głowie nie mieści. Okradać własnych kibiców. Te złodziej niszczą dobre imię klubu od dłuższego czasu. Wszyscy powinni zostać natychmiastowo wypierdoleni.

5

24 lata do barcy b. nie ma zawodnikow ze szkolki ?? to jest jakas parodia. I ten gosc ma byc pozniej w 1 druzynie ?? kiedy moze jak bedzie mial 30

0

Komentarz usunięty

1

lepiej ograniczyc sumy wydawane na pilkarzy, City united wydaja po 300 400mln. winduja ceny przecietnych grajkow.

1

Tym razem jestem z realem niech go biorą. My potrzebujemy Verratiego Bellerin czy couthonio. Młodych zawodników to trzeba brać że szkółki.

1

Gomes porazka. Nie wierzę że on u nas odpali. Nie pasuje do nas i tyle.

0

Wiem że wyleciał wiedziałem na necie. Chodzi o to jak grał. Nadaje się do nas ?

0

Oglądał ktoś? Jak semedo się prezentował?

0

Ofensywa to ma być po Verratiego. Młodzików trzeba brać że szkółki. Jestem na nie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?