ja gralem od zawsze w pesa licencje nigdy nie byly problemem ale pes 13 to byla tragedia. Wiec kupiłem fife 13 ale ciagle to nie bylo to. Jak kupilem ps4 wiadomo ze byla tylko fifa i tak została, moim zdanie pes w tym momencie jest porostu daleko z tylu i nie chodzi o licencje
Jak zobaczyłem skład miałem taką samą minę jak przy wyniku 4:0. Można robić rotację ale nie wpuszczać rezerwowa obronę i rezerwowy środek odrazu. I jeszcze na wyjeździe z taką dobra ekipa. Szkoda liczyłem na wszytko!
0
Tylko czego tu zazdrościć panie penaldo
0
neymar w tym wieku jest warty minimum 200
0
co chwile cos messi odchodzi neymar odchodzi masakra
1
kogo obchodzi lewy gra Barca a ciągle nie wiemy co z LEO !
0
gram na ps4. licencje to nie problem gralem w demo fify i pesa no i wybralem fife. Zobaczymy moze jeszcze mnie pes przekona sezon jest dlugi
0
ja gralem od zawsze w pesa licencje nigdy nie byly problemem ale pes 13 to byla tragedia. Wiec kupiłem fife 13 ale ciagle to nie bylo to. Jak kupilem ps4 wiadomo ze byla tylko fifa i tak została, moim zdanie pes w tym momencie jest porostu daleko z tylu i nie chodzi o licencje
0
Jeszcze 2 dni. Ps4 czeka
0
Ja tez Fifa. Dużo osób pisze ze najlepszy PES w historii wiec zapytałem tutaj
0
Dawać ich tylko 3 pkt. Będziemy coraz lepsi z każdym meczem. Oby Arda dołączył !!! Co wybieracie na nowy sezon Fifa 16 czy PES 16?
19
wolałbym żeby vermalen zagral zamias bartry
1
mi ta strona nie dziala moze dlatego ze jestem w uk. straszna lipa z tym nc+.
1
Jak zobaczyłem skład miałem taką samą minę jak przy wyniku 4:0. Można robić rotację ale nie wpuszczać rezerwowa obronę i rezerwowy środek odrazu. I jeszcze na wyjeździe z taką dobra ekipa. Szkoda liczyłem na wszytko!
0
Jeszcze 4 h. Juz nie mogę się doczekać. Visca el Barca
0
Czemu Adam nie dostanie minut ??
0
Coś wiadomo gdzie będzie transmitowana la liga ?
0
ja chetnie tylko dzis jestem w pracy do 22. wiec moze jutro zenekFCB
0
Zawsze canal+ miał i mieć powinien ! Mając nc+ masz wszystko więc nie rozumie co to za katastrofa?to raczej wygoda. Tylko nc+
0
Mam nadzieje ze zostanie tak jak jest czyli la liga liga mistrzów i premier league na nc +.
0
to chyba jakies jaja !! Bylem pewny ze zagraja, szkoda do stycznia duzo czasu.
0
Będzie gdzieś transmisja z fety ?
0
piękniejsze i pewnie duzo wiecej !!!!
0
La Liga jest 3 lata przed seria a !! o czym on gada co on bral hahah
4
My nie tylko wygrywamy tytuły ale gramy kosmos !!!! :)
0
bluza zajebista
1
Zagrał bym w środku xavi rakitic iniesta. Wole mascherano na stoperze jak mam oglądać mathiu na obronie !
0
Dobra wiadomość mam nadzieje ze wróci na city i real ! Visca el Barca
2
Lepiej niech busi wróci bo mascherano może go zastąpić ale kto zastąpi mascherano na stoperze bo mathiu to placek
3
ter stargen 100 %
0
ja dalem za bilet 55f
0
na ta chwile tez wole xaviego od iniesty