0

Tylko czego tu zazdrościć panie penaldo

0

neymar w tym wieku jest warty minimum 200

0

co chwile cos messi odchodzi neymar odchodzi masakra

1

kogo obchodzi lewy gra Barca a ciągle nie wiemy co z LEO !

0

gram na ps4. licencje to nie problem gralem w demo fify i pesa no i wybralem fife. Zobaczymy moze jeszcze mnie pes przekona sezon jest dlugi

0

ja gralem od zawsze w pesa licencje nigdy nie byly problemem ale pes 13 to byla tragedia. Wiec kupiłem fife 13 ale ciagle to nie bylo to. Jak kupilem ps4 wiadomo ze byla tylko fifa i tak została, moim zdanie pes w tym momencie jest porostu daleko z tylu i nie chodzi o licencje

0

Jeszcze 2 dni. Ps4 czeka

0

Ja tez Fifa. Dużo osób pisze ze najlepszy PES w historii wiec zapytałem tutaj

0

Dawać ich tylko 3 pkt. Będziemy coraz lepsi z każdym meczem. Oby Arda dołączył !!! Co wybieracie na nowy sezon Fifa 16 czy PES 16?

19

wolałbym żeby vermalen zagral zamias bartry

1

mi ta strona nie dziala moze dlatego ze jestem w uk. straszna lipa z tym nc+.

1

Jak zobaczyłem skład miałem taką samą minę jak przy wyniku 4:0. Można robić rotację ale nie wpuszczać rezerwowa obronę i rezerwowy środek odrazu. I jeszcze na wyjeździe z taką dobra ekipa. Szkoda liczyłem na wszytko!

0

Jeszcze 4 h. Juz nie mogę się doczekać. Visca el Barca

0

Czemu Adam nie dostanie minut ??

0

Coś wiadomo gdzie będzie transmitowana la liga ?

0

ja chetnie tylko dzis jestem w pracy do 22. wiec moze jutro zenekFCB

0

Zawsze canal+ miał i mieć powinien ! Mając nc+ masz wszystko więc nie rozumie co to za katastrofa?to raczej wygoda. Tylko nc+

0

Mam nadzieje ze zostanie tak jak jest czyli la liga liga mistrzów i premier league na nc +.

0

to chyba jakies jaja !! Bylem pewny ze zagraja, szkoda do stycznia duzo czasu.

0

Będzie gdzieś transmisja z fety ?

0

piękniejsze i pewnie duzo wiecej !!!!

0

La Liga jest 3 lata przed seria a !! o czym on gada co on bral hahah

4

My nie tylko wygrywamy tytuły ale gramy kosmos !!!! :)

0

bluza zajebista

1

Zagrał bym w środku xavi rakitic iniesta. Wole mascherano na stoperze jak mam oglądać mathiu na obronie !

0

Dobra wiadomość mam nadzieje ze wróci na city i real ! Visca el Barca

2

Lepiej niech busi wróci bo mascherano może go zastąpić ale kto zastąpi mascherano na stoperze bo mathiu to placek

3

ter stargen 100 %

0

ja dalem za bilet 55f

0

na ta chwile tez wole xaviego od iniesty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?