2

tez będę z ekipa jedziemy z northampton :))) sektor 121

0

na oficjalnej stronie barcy sprawdzałem !

0

na mecz z city tylko bilet vip zostaly

0

za drogie bilety ! jak bylem na camp nou za zwykly ligowy mecz z betisem zaplacilem 250 euro. Co prawda mialem dobre miejsca ale to tylko betis !!! Jade teraz na mecz city barca bilet wyszedl mnie 55f na srodku kolo murawy.

0

za co gabi dostał ta czerwona ?? Atletico to boiskowe chamy!!!! Mecz koza ! Piłkarsko ich zmiażdżyliśmy w dwumeczu :)) Visca el barca

16

Najlepszy strzelec w historii La Liga ✓
Najlepszy strzelec w historii Ligi Mistrzów ✓
Najlepszy strzelec w historii el Clásico ✓
Najlepszy strzelec w historii Barcelony ✓
A to wszystko zaledwie w wieku 27 lat.
Geniusz z innej planety!

0

nie pokazują meczu na nc+ straszna lipa!!!!!!

0

męczą juz mnie te wszytski artykuły !! Messi powinien sprostować swoje slowa i uspokoić kibicow bo takie zamieszanie w środku sezonu jest niepotrzebne !!!

0

Mam fife 15 gralem także w pesa 15. Zawsze bylem wielkim fanem pesa ale jak narazie fifa jest lepsza niestety pozdrawiam Kup fife

0

te afery wszystkie i ten zarząd niszczą klub.

2

To skomplikowane, szczególnie przy tym, co obecnie dzieje się w Barcelonie. ciekawe o co mu chodzi .....

0

dzięki bardzo :) pozdrawiam

0

rocznik 96 wszytsko jasne juz późno pora spac :)

3

zapytałem bo z chęcią obejrzałbym ten mecz! a takie glupie kometarze to wsadź sobie w dupe wieśniaku!

0

pokazują gdzies ten mecz ???

0

Środek anie obrona to problem od jakiś 2 lat. A wszyscy ciągle obrona obrona obrona. Środek zawodzi mało biegają nie ma presingu i są wolni.

0

Mysle ze kiedys wróci !!!!

1

Ten skład to jest jakaś beka.

1

Dramat a najważniejsi na ławce. Niezrozumiałe to jest bo przecież jest przerwa na reprezentacje.

0

Neymar może odpoczywać ale Suarez ma się odgrywać. Nie kumam. Montoya lawka Miazga

0

Wierzymy i zawsze będziemy wierzyć. Na 10 kolejek 2 porażki i 1 remis mam nadzieje ze chłopaki zaczną grać na innym poziomie i to szybko!!

0

tak to powinno wyglądać!!!

0

to byłaby najlepsza 11 !!! oby

0

Mascherano na defensywnym pomocniku na real !!!

0

i tak powinnien wygladac sklad.rafinha w środku !!!!!!!

0

ktos chętny na meczy w fifa 15 na ps4??

1

busi nie gra brak mu rytmu meczowego po za tym jest ostatnio bez formy !!! i mysle ze na real mascherano bylby lepszy a obrona pique i mathiu

0

Delefou mógł zostać i tyle. Błędy w po stałych fragmentach ustawily mecz.

0

chodzi mi o to ze on powinien byc 3 w kolejce na PO

18

Montoya to powinien w kadrze być odrazu. Douglas mogli wypożyczyc . Strasznie słaby transfer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?