za drogie bilety ! jak bylem na camp nou za zwykly ligowy mecz z betisem zaplacilem 250 euro. Co prawda mialem dobre miejsca ale to tylko betis !!! Jade teraz na mecz city barca bilet wyszedl mnie 55f na srodku kolo murawy.
Najlepszy strzelec w historii La Liga ✓
Najlepszy strzelec w historii Ligi Mistrzów ✓
Najlepszy strzelec w historii el Clásico ✓
Najlepszy strzelec w historii Barcelony ✓
A to wszystko zaledwie w wieku 27 lat.
Geniusz z innej planety!
męczą juz mnie te wszytski artykuły !! Messi powinien sprostować swoje slowa i uspokoić kibicow bo takie zamieszanie w środku sezonu jest niepotrzebne !!!
2
tez będę z ekipa jedziemy z northampton :))) sektor 121
0
na oficjalnej stronie barcy sprawdzałem !
0
na mecz z city tylko bilet vip zostaly
0
za drogie bilety ! jak bylem na camp nou za zwykly ligowy mecz z betisem zaplacilem 250 euro. Co prawda mialem dobre miejsca ale to tylko betis !!! Jade teraz na mecz city barca bilet wyszedl mnie 55f na srodku kolo murawy.
0
za co gabi dostał ta czerwona ?? Atletico to boiskowe chamy!!!! Mecz koza ! Piłkarsko ich zmiażdżyliśmy w dwumeczu :)) Visca el barca
16
Najlepszy strzelec w historii La Liga ✓
Najlepszy strzelec w historii Ligi Mistrzów ✓
Najlepszy strzelec w historii el Clásico ✓
Najlepszy strzelec w historii Barcelony ✓
A to wszystko zaledwie w wieku 27 lat.
Geniusz z innej planety!
0
nie pokazują meczu na nc+ straszna lipa!!!!!!
0
męczą juz mnie te wszytski artykuły !! Messi powinien sprostować swoje slowa i uspokoić kibicow bo takie zamieszanie w środku sezonu jest niepotrzebne !!!
0
Mam fife 15 gralem także w pesa 15. Zawsze bylem wielkim fanem pesa ale jak narazie fifa jest lepsza niestety pozdrawiam Kup fife
0
te afery wszystkie i ten zarząd niszczą klub.
2
To skomplikowane, szczególnie przy tym, co obecnie dzieje się w Barcelonie. ciekawe o co mu chodzi .....
0
dzięki bardzo :) pozdrawiam
0
rocznik 96 wszytsko jasne juz późno pora spac :)
3
zapytałem bo z chęcią obejrzałbym ten mecz! a takie glupie kometarze to wsadź sobie w dupe wieśniaku!
0
pokazują gdzies ten mecz ???
0
Środek anie obrona to problem od jakiś 2 lat. A wszyscy ciągle obrona obrona obrona. Środek zawodzi mało biegają nie ma presingu i są wolni.
0
Mysle ze kiedys wróci !!!!
1
Ten skład to jest jakaś beka.
1
Dramat a najważniejsi na ławce. Niezrozumiałe to jest bo przecież jest przerwa na reprezentacje.
0
Neymar może odpoczywać ale Suarez ma się odgrywać. Nie kumam. Montoya lawka Miazga
0
Wierzymy i zawsze będziemy wierzyć. Na 10 kolejek 2 porażki i 1 remis mam nadzieje ze chłopaki zaczną grać na innym poziomie i to szybko!!
0
tak to powinno wyglądać!!!
0
to byłaby najlepsza 11 !!! oby
0
Mascherano na defensywnym pomocniku na real !!!
0
i tak powinnien wygladac sklad.rafinha w środku !!!!!!!
0
ktos chętny na meczy w fifa 15 na ps4??
1
busi nie gra brak mu rytmu meczowego po za tym jest ostatnio bez formy !!! i mysle ze na real mascherano bylby lepszy a obrona pique i mathiu
0
Delefou mógł zostać i tyle. Błędy w po stałych fragmentach ustawily mecz.
0
chodzi mi o to ze on powinien byc 3 w kolejce na PO
18
Montoya to powinien w kadrze być odrazu. Douglas mogli wypożyczyc . Strasznie słaby transfer