26 września 2016, 17:18
0
Hahaha daj boże :)
26 września 2016, 17:17
36
Mam nadzieje ze nie wyjdzie taki skład. To jest LM i mecz wyjazdowy i te punkty muszą być nasze !
20 września 2016, 11:01
Zidane urwał nam 7 pkt kiedy ?
19 września 2016, 13:47
Bardzo ciężki mecz a takie statystyki się nie liczą każdy mecz jest inny. To będzie pierwszy duży sprawdzian dla nas !
19 września 2016, 10:51
Wszystko byloby spoko jakbyśmy nie przegrali z Alaves. Tam Lucho przesadził i naprawdę szkoda tych łatwych punktów jeszcze w domu
17 września 2016, 12:26
Liczyłem na gomesa w pierwszej 11. Za 4 dni Atletico :)
14 września 2016, 15:38
Wszyscy wczoraj grali dobrze ale powiem wam ze Gomes w środku miazga! Będą z niego ludzie :)
10 września 2016, 19:28
Jak dla mnie też. Ale damy rade !!
30 sierpnia 2016, 14:11
Munir i tak nie wróci za słaby na barce. Ale powodzenia i obym się myśli
25 sierpnia 2016, 17:50
Macie jakiś link do losowania ?
25 sierpnia 2016, 09:43
5
Barca Napoli Tottenham Legia ;)
24 sierpnia 2016, 15:59
To może być problem. Messiego się nie zmienia ale reszta musi to zakceptowac. Ale mamy pake.
24 sierpnia 2016, 15:56
Dawać oficjalne info. Jak zrobimy ten transfer to grubo. Munir samper na wypożyczenie no i oddać duglasa nawet za free
23 sierpnia 2016, 10:43
2
Munir to nie zawodnik na barce. Nawet nie na ławkę. Masz rację to nie ja decyduje bo juz dawno by go nie było :)
23 sierpnia 2016, 10:35
Munir to nie jest zawodnik na Barce. Może się myślę i kiedyś coś się zmieni a na ten moment mimo dobrego pre-sezonu chciałbym żeby odszedł. Pozdro
23 sierpnia 2016, 10:32
Dawać gabigola a munir mimo wszystko nich sie ogrywa gdzie indziej.
12 sierpnia 2016, 13:42
Myślę że za kilka lat dybala zawita do nas za gruba kasę !!!
11 sierpnia 2016, 10:44
Spokojnie on trenuje od poniedzialku. Zaledwie kilka dni
11 sierpnia 2016, 10:40
Dzięki bardzo
11 sierpnia 2016, 10:36
Dobrze wczoraj zagrał i liczę na to ze będzie to dobry transfer ale żeby to ocenić trzeba poczekać .
11 sierpnia 2016, 10:35
Zastanawiam się czemu alba wogole nie gra ?
10 czerwca 2016, 11:16
1
Co to za różnica ile kosztuje my za to nie płacimy i szkoda ze Barca go odpuści
9 czerwca 2016, 20:11
Ja tez cie tam widzę !!!!
7 czerwca 2016, 12:20
11
mam bilety ruszam :)
19 stycznia 2016, 11:30
Nie kumam tego to jakaś kpina ona za ostatnie mecze powinien być zawieszony
10 stycznia 2016, 12:34
Gdzie można obejrzeć
10 stycznia 2016, 12:26
Kiedy jest gala zlotej piłki ?
31 grudnia 2015, 10:20
Wole juz Adriano na lewej
30 grudnia 2015, 19:44
22
Co to ma być czemu nie alba.
10 grudnia 2015, 01:52
tylko to wykonuje lepiej heheh
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Hahaha daj boże :)
36
Mam nadzieje ze nie wyjdzie taki skład. To jest LM i mecz wyjazdowy i te punkty muszą być nasze !
0
Zidane urwał nam 7 pkt kiedy ?
0
Bardzo ciężki mecz a takie statystyki się nie liczą każdy mecz jest inny. To będzie pierwszy duży sprawdzian dla nas !
0
Wszystko byloby spoko jakbyśmy nie przegrali z Alaves. Tam Lucho przesadził i naprawdę szkoda tych łatwych punktów jeszcze w domu
0
Liczyłem na gomesa w pierwszej 11. Za 4 dni Atletico :)
0
Wszyscy wczoraj grali dobrze ale powiem wam ze Gomes w środku miazga! Będą z niego ludzie :)
0
Jak dla mnie też. Ale damy rade !!
0
Munir i tak nie wróci za słaby na barce. Ale powodzenia i obym się myśli
0
Macie jakiś link do losowania ?
5
Barca Napoli Tottenham Legia ;)
0
To może być problem. Messiego się nie zmienia ale reszta musi to zakceptowac. Ale mamy pake.
0
Dawać oficjalne info. Jak zrobimy ten transfer to grubo. Munir samper na wypożyczenie no i oddać duglasa nawet za free
2
Munir to nie zawodnik na barce. Nawet nie na ławkę. Masz rację to nie ja decyduje bo juz dawno by go nie było :)
0
Munir to nie jest zawodnik na Barce. Może się myślę i kiedyś coś się zmieni a na ten moment mimo dobrego pre-sezonu chciałbym żeby odszedł. Pozdro
0
Dawać gabigola a munir mimo wszystko nich sie ogrywa gdzie indziej.
0
Myślę że za kilka lat dybala zawita do nas za gruba kasę !!!
0
Spokojnie on trenuje od poniedzialku. Zaledwie kilka dni
2
Dzięki bardzo
2
Dobrze wczoraj zagrał i liczę na to ze będzie to dobry transfer ale żeby to ocenić trzeba poczekać .
0
Zastanawiam się czemu alba wogole nie gra ?
1
Co to za różnica ile kosztuje my za to nie płacimy i szkoda ze Barca go odpuści
5
Ja tez cie tam widzę !!!!
11
mam bilety ruszam :)
0
Nie kumam tego to jakaś kpina ona za ostatnie mecze powinien być zawieszony
0
Gdzie można obejrzeć
0
Kiedy jest gala zlotej piłki ?
0
Wole juz Adriano na lewej
22
Co to ma być czemu nie alba.
0
tylko to wykonuje lepiej heheh