0

Wiem. Ale żeby barca sprowadziła tylu graczy musi zacząć sprzedawać.

0

Może seri będzie alternatywą dla coutinho

0

Niech dadzą ile trzeba za coutinho i Dembele. Potrzebujemy tego po odejściu neymara

12

Barcelona are willing to spend £120m in a bid to sign Philippe Coutinho from Liverpool. (Star on Sunday)

0

Kto by do nich poszedł

0

Tak blisko już jest od tyg.

0

Wiesz po co. Za neymara

0

Skąd wy bierzecie te wszystkie informacje. Ogólnie wszędzie cisza.

0

Dembele poproszę i to szybciutko

0

Patrzę na drużyny z Ligue 1 i mam beke z neymara. Tak słaba i nie konkurencyjna liga może doprowadzić do imprez i końca naszego byłego gwiazdora. Jego debiut bedzie z Guingkamp. Hahaha

0

Tak naprawdę nie chodzi o kasę bo kluby zawsze się dogadają. Jeżeli zawodnik będzie chciał odejść to ani barca ani Liverpool nie będzie starał się zatrzymać na sile. Dużo zależy od Coutinho moim zdaniem.

13

0

Gdzie tak powiedział?

0

odpisywalem komus nie wiem jak to sie stalo ze napisalem pod twoim komantarzem pozdro

0

you tube na zywo

1

kwota jest nie wazna z naszych kont nic nie znika. Trzeba sie wzmocinc bo jak narazie stracilismy mega zawodnika.

0

skad to masz na marce nic nie ma takiego ??

1

ja to samo. oby to nie byla prawda !

1

pokazuja gdzies ten sparing??

4

oni po stracie neymara musza nam zrobic dobrze napewno beda 2 bomby :) pozdro

0

Mogliby poprawic humory I podpisac szybko Coutthino I Dembele, ze sprzedanych pilkarzy plus to co zostanie mozna wzmocnic obrone I moze seri z nicei w zaleznosci kto odejdzie.

0

Mam.nadzije że Coutinho przyjdzie do nas a potem w samolot i do Dortmund.

0

SKAD TO MASZ ??

1

NIe da sie juz tego czytac. Niech daja verrattiego plus kase albo niech placa klauzule. Musimy dac propozycje nie do odrzucenia za Coutinho I sciagna dembele. dlaxlery di maie moga sobie zatrzymac. nie negocjowac z nimi oni tez nigdy nie chcieli negocjowac z name. klauzula anty real po co nam to, niech neymar gra gdzie chce a my sobie damy rade :)

0

Skąd to info ?

0

maja wiecej. przeciez klub mial jakies pieniadz na transfery, plus dojdzie cos ze sprzedazy. Dembele i Coutinho to dla mnie najlpeszy wybor

3

calosc kasy lub cos mniej I verratti. Innych zawodnikow typu marysia czy dlaxler nie chcialbym u nas. lepiej coutinho I dembele lub dybala

1

Sprzedać jak najszybciej. Co będzie czas na zamknięcie innych transferów. Coutinho i Dembele.

0

a co ty za to placisz? kasa za neymara plus to co mamy I to co bedziemy miec jak sprzedamy jakis zawodnikow rozlozyc i kupic coutinho I kogos na skrzydlo. Takie czasy trzeba wydac gruba kase zeby sprowadzic najlepszych.

1

treansfer neymara z barcy czy coutinho z liverpoolu do psg to krok w tyl. Obaj graja w najlepszych ligach swiata. Neymar gra w historycznym tridente I nikt nie zabrania mu byc tym pierwszym tylko zeby tak bylo trzeba caly sezon grac rowno a nie 3 miesiace dobrze a 6 miesiecy przecietnie plus pajacowanie na murawie I zbieranie glupich kartek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?