Patrzę na drużyny z Ligue 1 i mam beke z neymara. Tak słaba i nie konkurencyjna liga może doprowadzić do imprez i końca naszego byłego gwiazdora. Jego debiut bedzie z Guingkamp. Hahaha
Tak naprawdę nie chodzi o kasę bo kluby zawsze się dogadają. Jeżeli zawodnik będzie chciał odejść to ani barca ani Liverpool nie będzie starał się zatrzymać na sile. Dużo zależy od Coutinho moim zdaniem.
Mogliby poprawic humory I podpisac szybko Coutthino I Dembele, ze sprzedanych pilkarzy plus to co zostanie mozna wzmocnic obrone I moze seri z nicei w zaleznosci kto odejdzie.
NIe da sie juz tego czytac. Niech daja verrattiego plus kase albo niech placa klauzule. Musimy dac propozycje nie do odrzucenia za Coutinho I sciagna dembele. dlaxlery di maie moga sobie zatrzymac. nie negocjowac z nimi oni tez nigdy nie chcieli negocjowac z name. klauzula anty real po co nam to, niech neymar gra gdzie chce a my sobie damy rade :)
a co ty za to placisz? kasa za neymara plus to co mamy I to co bedziemy miec jak sprzedamy jakis zawodnikow rozlozyc i kupic coutinho I kogos na skrzydlo. Takie czasy trzeba wydac gruba kase zeby sprowadzic najlepszych.
treansfer neymara z barcy czy coutinho z liverpoolu do psg to krok w tyl. Obaj graja w najlepszych ligach swiata. Neymar gra w historycznym tridente I nikt nie zabrania mu byc tym pierwszym tylko zeby tak bylo trzeba caly sezon grac rowno a nie 3 miesiace dobrze a 6 miesiecy przecietnie plus pajacowanie na murawie I zbieranie glupich kartek.
0
Wiem. Ale żeby barca sprowadziła tylu graczy musi zacząć sprzedawać.
0
Może seri będzie alternatywą dla coutinho
0
Niech dadzą ile trzeba za coutinho i Dembele. Potrzebujemy tego po odejściu neymara
12
Barcelona are willing to spend £120m in a bid to sign Philippe Coutinho from Liverpool. (Star on Sunday)
0
Kto by do nich poszedł
0
Tak blisko już jest od tyg.
0
Wiesz po co. Za neymara
0
Skąd wy bierzecie te wszystkie informacje. Ogólnie wszędzie cisza.
0
Dembele poproszę i to szybciutko
0
Patrzę na drużyny z Ligue 1 i mam beke z neymara. Tak słaba i nie konkurencyjna liga może doprowadzić do imprez i końca naszego byłego gwiazdora. Jego debiut bedzie z Guingkamp. Hahaha
0
Tak naprawdę nie chodzi o kasę bo kluby zawsze się dogadają. Jeżeli zawodnik będzie chciał odejść to ani barca ani Liverpool nie będzie starał się zatrzymać na sile. Dużo zależy od Coutinho moim zdaniem.
13
0
Gdzie tak powiedział?
0
odpisywalem komus nie wiem jak to sie stalo ze napisalem pod twoim komantarzem pozdro
0
you tube na zywo
1
kwota jest nie wazna z naszych kont nic nie znika. Trzeba sie wzmocinc bo jak narazie stracilismy mega zawodnika.
0
skad to masz na marce nic nie ma takiego ??
1
ja to samo. oby to nie byla prawda !
1
pokazuja gdzies ten sparing??
4
oni po stracie neymara musza nam zrobic dobrze napewno beda 2 bomby :) pozdro
0
Mogliby poprawic humory I podpisac szybko Coutthino I Dembele, ze sprzedanych pilkarzy plus to co zostanie mozna wzmocnic obrone I moze seri z nicei w zaleznosci kto odejdzie.
0
Mam.nadzije że Coutinho przyjdzie do nas a potem w samolot i do Dortmund.
0
SKAD TO MASZ ??
1
NIe da sie juz tego czytac. Niech daja verrattiego plus kase albo niech placa klauzule. Musimy dac propozycje nie do odrzucenia za Coutinho I sciagna dembele. dlaxlery di maie moga sobie zatrzymac. nie negocjowac z nimi oni tez nigdy nie chcieli negocjowac z name. klauzula anty real po co nam to, niech neymar gra gdzie chce a my sobie damy rade :)
0
Skąd to info ?
0
maja wiecej. przeciez klub mial jakies pieniadz na transfery, plus dojdzie cos ze sprzedazy. Dembele i Coutinho to dla mnie najlpeszy wybor
3
calosc kasy lub cos mniej I verratti. Innych zawodnikow typu marysia czy dlaxler nie chcialbym u nas. lepiej coutinho I dembele lub dybala
1
Sprzedać jak najszybciej. Co będzie czas na zamknięcie innych transferów. Coutinho i Dembele.
0
a co ty za to placisz? kasa za neymara plus to co mamy I to co bedziemy miec jak sprzedamy jakis zawodnikow rozlozyc i kupic coutinho I kogos na skrzydlo. Takie czasy trzeba wydac gruba kase zeby sprowadzic najlepszych.
1
treansfer neymara z barcy czy coutinho z liverpoolu do psg to krok w tyl. Obaj graja w najlepszych ligach swiata. Neymar gra w historycznym tridente I nikt nie zabrania mu byc tym pierwszym tylko zeby tak bylo trzeba caly sezon grac rowno a nie 3 miesiace dobrze a 6 miesiecy przecietnie plus pajacowanie na murawie I zbieranie glupich kartek.