0

Www.livefootball.ws

0

Po rusku ale kozak jakość. Www.livefootball.ws

0

przeciez to barca sie zle zachowala w tej sytuacji. Walczymy o te same trofea a mieszmy w glowach zawodnikom bez ich wiedzy. Pretensje tylko do zarzadu

1

przeciez atletico ma racje. Jezeli barca kontaktowala sie z grizmanem bez ich wiedzy to maja prawo do tyego co robia. Ten zarzad to jakas kpina

4

w tym ustawieniu dalbym rakitica w miejsce paulinho a prawe skrzydlo Roberto, Paulinho z lawki w polowie.

0

Ja kupowałem. Płacisz tylko za wybrane miejsce.

0

jak dla mnie tez. nie widze go u nas.

0

Otwietales paczki za lige wekendowa i trafiłem st Milan

0

Ps4

0

ja w tej w 18 2 razy reusa. na czym grasz??

0

a idzie takie karty trafic?? gram w futa od 4 lat I nie trafilem lepszej karty jak za 180k a paczek otwieram sporo bo gram czesto w lige weekendowa. te paczki to zart

1

jego zdjecie z wakacji mowi samo za siebie. Na boisku zero agresji I walki jak to robil w atletico.

0

czy ten obronca to poziom na barce ??

0

mi sie lepiej eriksenem gralo . Teraz mam lige hiszpanska I udalo sie wygrac 1 lige w sezonach.

0

Moze I mial forme przez 2 miesiace w calym roku ale I mistrzostwo hiszpanii I liga mistrzow mocno naciagana Inwidualnie nic specialnego w jego wykonaniu nie pamietam. Zlota pilka dla realu niech maja. Bo ta pala co nie cieszy sie nawet z goli kolegi nie zaslugiwala

1

to trofeum druzynowe.

1

Moim zdaniem to zadne lenistwo trzeba korzystac. Mieszkam I pracuje w uk I caly mundial mnie nikt w pracy nie zobaczy tak jak 4 lata temu ;) pozdro

0

trzeba pocisnac ta slaba celte. tyle co oni szczesca mieli w sobote to wystraczy im do konca sezonu

0

zero pomocy na prawej stronie zostawal sam na 2 pilkarzy. Solidny wystep w defensywie troche wiec moglby dawac z przodu.

1

Witam ktoś chętny na sparing w ultimate team na ps4 ?

0

zgadzam sie niby 20mln a kontrakt kosmiczny. Plus koles zero walki na boisku.

0

kasa musi byc mniejsza. Nie moglibysmy na niego liczyc w LM a to duzy minus dla nas. Zreszta jak ogladam Liverpool to cou gra slabo mysle ze ta cala sytuacja z transferem I zostawieniu go za wszelka cene odbila sie na jego formie I zaangazowaniu.

0

Neymar zapytal kolegow czy moze wrocic. !!?? a co wy byscie mu odpowiedzieli ?

0

Czesc wszytskim kiedy najlepiej otwierac paczki w fut 18? czy to ma jakies znaczenie?

5

Luis odpali !! Dembele wroci. Moze byc duzo lepiej w 2 rundzie

17

Jest jeszcze 27 kolejek wszytsko sie moze stac ale takie podejscie Ronaldo tylko nam moze pomoc bo bedzie chcial wsystko konczyc sam.

0

Byłem na 3 meczach że słabszymi rywalami niz sevilla i było zawsze pełno.

2

Jaka była frekwencja na camp nou w sobotę? Było mnóstwo wolnych miejsc trochę dziwi fakt że to mecz z Sevilla no i sobota wieczór.

0

Ps4 także nie da rady.

0

To ładnie. Ja po w ligach weekendowych. Mam już potężny skład. Moja atak to Overmars 88 . Suarez Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?