przeciez to barca sie zle zachowala w tej sytuacji. Walczymy o te same trofea a mieszmy w glowach zawodnikom bez ich wiedzy. Pretensje tylko do zarzadu
a idzie takie karty trafic?? gram w futa od 4 lat I nie trafilem lepszej karty jak za 180k a paczek otwieram sporo bo gram czesto w lige weekendowa. te paczki to zart
Moze I mial forme przez 2 miesiace w calym roku ale I mistrzostwo hiszpanii I liga mistrzow mocno naciagana Inwidualnie nic specialnego w jego wykonaniu nie pamietam. Zlota pilka dla realu niech maja. Bo ta pala co nie cieszy sie nawet z goli kolegi nie zaslugiwala
kasa musi byc mniejsza. Nie moglibysmy na niego liczyc w LM a to duzy minus dla nas. Zreszta jak ogladam Liverpool to cou gra slabo mysle ze ta cala sytuacja z transferem I zostawieniu go za wszelka cene odbila sie na jego formie I zaangazowaniu.
0
Www.livefootball.ws
0
Po rusku ale kozak jakość. Www.livefootball.ws
0
przeciez to barca sie zle zachowala w tej sytuacji. Walczymy o te same trofea a mieszmy w glowach zawodnikom bez ich wiedzy. Pretensje tylko do zarzadu
1
przeciez atletico ma racje. Jezeli barca kontaktowala sie z grizmanem bez ich wiedzy to maja prawo do tyego co robia. Ten zarzad to jakas kpina
4
w tym ustawieniu dalbym rakitica w miejsce paulinho a prawe skrzydlo Roberto, Paulinho z lawki w polowie.
0
Ja kupowałem. Płacisz tylko za wybrane miejsce.
0
jak dla mnie tez. nie widze go u nas.
0
Otwietales paczki za lige wekendowa i trafiłem st Milan
0
Ps4
0
ja w tej w 18 2 razy reusa. na czym grasz??
0
a idzie takie karty trafic?? gram w futa od 4 lat I nie trafilem lepszej karty jak za 180k a paczek otwieram sporo bo gram czesto w lige weekendowa. te paczki to zart
1
jego zdjecie z wakacji mowi samo za siebie. Na boisku zero agresji I walki jak to robil w atletico.
0
czy ten obronca to poziom na barce ??
0
mi sie lepiej eriksenem gralo . Teraz mam lige hiszpanska I udalo sie wygrac 1 lige w sezonach.
0
Moze I mial forme przez 2 miesiace w calym roku ale I mistrzostwo hiszpanii I liga mistrzow mocno naciagana Inwidualnie nic specialnego w jego wykonaniu nie pamietam. Zlota pilka dla realu niech maja. Bo ta pala co nie cieszy sie nawet z goli kolegi nie zaslugiwala
1
to trofeum druzynowe.
1
Moim zdaniem to zadne lenistwo trzeba korzystac. Mieszkam I pracuje w uk I caly mundial mnie nikt w pracy nie zobaczy tak jak 4 lata temu ;) pozdro
0
trzeba pocisnac ta slaba celte. tyle co oni szczesca mieli w sobote to wystraczy im do konca sezonu
0
zero pomocy na prawej stronie zostawal sam na 2 pilkarzy. Solidny wystep w defensywie troche wiec moglby dawac z przodu.
1
Witam ktoś chętny na sparing w ultimate team na ps4 ?
0
zgadzam sie niby 20mln a kontrakt kosmiczny. Plus koles zero walki na boisku.
0
kasa musi byc mniejsza. Nie moglibysmy na niego liczyc w LM a to duzy minus dla nas. Zreszta jak ogladam Liverpool to cou gra slabo mysle ze ta cala sytuacja z transferem I zostawieniu go za wszelka cene odbila sie na jego formie I zaangazowaniu.
0
Neymar zapytal kolegow czy moze wrocic. !!?? a co wy byscie mu odpowiedzieli ?
0
Czesc wszytskim kiedy najlepiej otwierac paczki w fut 18? czy to ma jakies znaczenie?
5
Luis odpali !! Dembele wroci. Moze byc duzo lepiej w 2 rundzie
17
Jest jeszcze 27 kolejek wszytsko sie moze stac ale takie podejscie Ronaldo tylko nam moze pomoc bo bedzie chcial wsystko konczyc sam.
0
Byłem na 3 meczach że słabszymi rywalami niz sevilla i było zawsze pełno.
2
Jaka była frekwencja na camp nou w sobotę? Było mnóstwo wolnych miejsc trochę dziwi fakt że to mecz z Sevilla no i sobota wieczór.
0
Ps4 także nie da rady.
0
To ładnie. Ja po w ligach weekendowych. Mam już potężny skład. Moja atak to Overmars 88 . Suarez Dembele