Na pomoc Paulinho i wass na czarnej. Jak masz środki to polecam taki skład w lidze weekendowej idę jak burza https://zapodaj.net/c3f06e64a04eb.png.html.
Wczoraj trafiłem reusa w paczce za 7.5k farcik. Pozdro
Na początek z premia od ea za każdy mecz po 1000 coinsow naprawdę szybko się to zbiera. Plus do tego jak jeszcze nie było fify na web app zarobiłem jakieś 100k na kartach myśliwy kupowałem za 3000 na licytacji sprzedawalem na 5000 kup teraz. Mam jeszcze wersję icon i ostatnio dobre karty wjechały.
Ostatni dobry pes to 2010. Teraz to lipa straszna. Kiedyś mówiłem że nigdy nie będę grał w fife a jak widać nigdy nie mów nigdy teraz fifa zjada pesa. Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie pozdrawiam
najlepsza z wszytskich wersji w ktore gralem, moje skromne zdanie. Nie szlo grac schematem, kazdy mecz byl inny. Zobaczyny co bedzie z nowa fifa jak narazie ciezko cos powiedziec. A kiedys gralem tylko w pesa.
Squad Battles jest z kompem. Liga weekendowa zdecydowanie. Chyba ze ci nie przeszkadza granie offline. Moge sie zmiezyc z chcecia. W tyg po 23 albo weekend.
0
Teraz pewnie 2x tyle co dałem cenny są dużo wyższe. Przykład że demebele kupiłem za 29k a teraz 60 kosztuje. Trzeba grać i zbierać.
0
Iniesta się dobrze gra a formacja 4 3 3 z defensywny paulinho plus silny Wass jest jak dla mnie najlepsza
0
Na pomoc Paulinho i wass na czarnej. Jak masz środki to polecam taki skład w lidze weekendowej idę jak burza https://zapodaj.net/c3f06e64a04eb.png.html.
Wczoraj trafiłem reusa w paczce za 7.5k farcik. Pozdro
3
Zobacz skład z którym grałem w 4 lidze https://zapodaj.net/702a10fc12d05.jpg.html
1
Na początek z premia od ea za każdy mecz po 1000 coinsow naprawdę szybko się to zbiera. Plus do tego jak jeszcze nie było fify na web app zarobiłem jakieś 100k na kartach myśliwy kupowałem za 3000 na licytacji sprzedawalem na 5000 kup teraz. Mam jeszcze wersję icon i ostatnio dobre karty wjechały.
1
2 piłkarzy na każdą pozycję
0
Polecam Paulinho. Jestem w 3 lidze obecnie a on ciągle w podstawowym. Mój skład : https://zapodaj.net/c3f06e64a04eb.png.html
0
Gra ktoś sparing w fife 18 ps4. Fut ?
0
Ostatni dobry pes to 2010. Teraz to lipa straszna. Kiedyś mówiłem że nigdy nie będę grał w fife a jak widać nigdy nie mów nigdy teraz fifa zjada pesa. Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie pozdrawiam
0
najlepsza z wszytskich wersji w ktore gralem, moje skromne zdanie. Nie szlo grac schematem, kazdy mecz byl inny. Zobaczyny co bedzie z nowa fifa jak narazie ciezko cos powiedziec. A kiedys gralem tylko w pesa.
0
ja tez w kazdej fifie wygrywalem 1 lige przecietnym skladem tylko w 17 nie dalem rady. Jak dla mnie 17 byla powazna.
0
Squad Battles jest z kompem. Liga weekendowa zdecydowanie. Chyba ze ci nie przeszkadza granie offline. Moge sie zmiezyc z chcecia. W tyg po 23 albo weekend.
0
Pracuje od 14 do 22 więc może weekend. ZenekFCB
0
Gra ktoś meczyk w fife 18 ps4 ultimate team ?
0
Gra ktos w fut w fife 18 na ps4 ? Moze jskis sparing za jakas godzine ?
1
Wracam po miesięczny banie i piwem wam tęskniłem. Ale czytalem na bieżąco.
1
80
0
Kogo bierzemy :
1. Di Maria
2. Lemar
?
0
Arsenal tyle zaoferował i zaakceptowali więc nie wierzę że nasza odwołali.
1
W obecnej sytuacji każdy chyba byłby zadowolony
0
(Mundo Deportivo) informuje o tym, że Barcelona będzie starała się przekonać włodarzy AS Monaco do zaakceptowania dużej oferty za Thomasa Lemara.
0
Skąd wiesz że mówi. Barca się o niego nie starała
1
Wielkie nie dla ozila lepszy młody Lemar
1
Nie chciałem Di Marii lemara ale teraz jak mamy zostać z nikim bo Filip raczej nie przyjdzie to bralbym oby dwóch
0
każdy z nas marzy ale pany wszystko wskazuje na to że Filipa u nas nie będzie tylko teraz pytanie kto przyjdzie bo ktoś przyjść musi
14
Daj boże
5
Ale dziś cisza z coutinho.
3
Komentarz usunięty
0
Dołączam do pytania
2
Zamiast lemara lepszy byłby martial ! Dawać Coutinho