0

Daj link

0

Trudny mecz to był eibar. Każdy rywal jest trudny i inny. Wszystko zależy w jakiej dyspozycji my jesteśmy a ostatnio wygląda to słabo niezależnie od rywala.

0

To samo semedo. W LM nie zagra za kartki a dziś gra semedo.

0

semedo jest zawieszony na LM

2

Nie gra bo formy nie ma

0

. Trzeba to wygrać. Ostatnio wyglądamy średnio. Mam nadzieję że w LM będą gryźć trawę

0

Jestem strasznie ciekaw starcia z Chelsea. Ostatnia wygrana 2006. Nie mogę się doczekać.

0

Szkoda czasu. Nic się nie działo

0

Ostatnie mecze gramy na stojąco i bazujemy na błędach drużyn przeciwnych i messi zalatwia sprawe.Jak Leo nie ruszy do przodu to gramy ciągle do tyłu. Ostatnie 5 min zamiast wrzucać strzelać rakieta gra do tyłu. Zirytowany jestem.

1

Gdzie jest alcaser...... cou też niewidoczny.

0

umtiti zawieszony za kartki czy co ?

0

Enrique na zastapic Conte w Chelsea. co myslicie ? :)

3

Lecę na ten mecz. Obiecuję 3pkt pozdro

0

Cou może grać tylko w lidze i pucharze króla..więc tym bardziej nie rozumie tego że nie gra. Inieste trzeba oszczędzać na LM

0

Racja. Zdziwiłem się pozycją cou. Na lewej nic się nie działo a na prawej było ich za dużo

0

Dzisiejszego wieczoru najbardziej cieszą 3 pkt i brak kontuzji. Mecz był słaby. Ciekawszy czy Cou zacznie z Valencia. Ustawienie go na prawym skrzydle to błąd. Pozdrawiam wszystkich VISCA el BARCA

0

Na czas to espanyol grał cały mecz. Było 2:0 A oni jedyne co robili wybijali piłki na oślep.

0

A jest losowanie ? Wydaje mi się że teraz jest drabinka. I w razie awansu zagramy z leganes

0

czy jest mozliwosc ze cou zadebiutuje w czwartek ?

0

U mnie Suarez i Messi nie do ruszenia. Suarez 650 meczy 660 goli 380 asyst.

0

Zostawiam bo kogoś takiego mi brakowało. Ogólnie gram każdy fut champions i dorobiłem się już bardzo mocnego składu. Trafiłem karty po 160k. Ale większej karty niż 160k nie trafiłem od kiedy gram w fut A gram jakieś 4 lata.

To mój skład:

https://zapodaj.net/97cc582e27e21.jpg.html

11

Dla osób grających w fut 18. 4 lata grania i nic aż do dziś. Pozdro :))))
https://zapodaj.net/d16dba9e8a648.jpg.html

0

Przecież my tak gramy większość sezonu. Teraz pytanie czy odpalimy jak zawsze w 2 połowie czy może będzie gorzej ja w ostatnią środę.

2

Ja go nie kocham:D nie ma lepszego trenera niż Graudiola!

0

Myślisz że dojdzie do tego transferu ? Możliwe że ktoś odejdzie po sezonie i już wszystko dogadane

0

Dla osób które grają w fut. Co nasz Luis ma za statystyki u mnie...
https://zapodaj.net/ea78a3de4ebe6.jpg.html

1

Z paulinho wszystko ok ?

0

Z tym się zgodzę :)

7

Najsłabszą 2 połowę w tym sezonie. Szkoda tej porażki ale dobrze że to puchar a nie liga.

2

Lige trzeba wygrać. Ja bym wystawił najmocniejszy skład na Betis. Z takich spotkań muszą być 3pkt. Nie jak rok temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?