Trudny mecz to był eibar. Każdy rywal jest trudny i inny. Wszystko zależy w jakiej dyspozycji my jesteśmy a ostatnio wygląda to słabo niezależnie od rywala.
Ostatnie mecze gramy na stojąco i bazujemy na błędach drużyn przeciwnych i messi zalatwia sprawe.Jak Leo nie ruszy do przodu to gramy ciągle do tyłu. Ostatnie 5 min zamiast wrzucać strzelać rakieta gra do tyłu. Zirytowany jestem.
Dzisiejszego wieczoru najbardziej cieszą 3 pkt i brak kontuzji. Mecz był słaby. Ciekawszy czy Cou zacznie z Valencia. Ustawienie go na prawym skrzydle to błąd. Pozdrawiam wszystkich VISCA el BARCA
Zostawiam bo kogoś takiego mi brakowało. Ogólnie gram każdy fut champions i dorobiłem się już bardzo mocnego składu. Trafiłem karty po 160k. Ale większej karty niż 160k nie trafiłem od kiedy gram w fut A gram jakieś 4 lata.
0
Daj link
0
Trudny mecz to był eibar. Każdy rywal jest trudny i inny. Wszystko zależy w jakiej dyspozycji my jesteśmy a ostatnio wygląda to słabo niezależnie od rywala.
0
To samo semedo. W LM nie zagra za kartki a dziś gra semedo.
0
semedo jest zawieszony na LM
2
Nie gra bo formy nie ma
0
. Trzeba to wygrać. Ostatnio wyglądamy średnio. Mam nadzieję że w LM będą gryźć trawę
0
Jestem strasznie ciekaw starcia z Chelsea. Ostatnia wygrana 2006. Nie mogę się doczekać.
0
Szkoda czasu. Nic się nie działo
0
Ostatnie mecze gramy na stojąco i bazujemy na błędach drużyn przeciwnych i messi zalatwia sprawe.Jak Leo nie ruszy do przodu to gramy ciągle do tyłu. Ostatnie 5 min zamiast wrzucać strzelać rakieta gra do tyłu. Zirytowany jestem.
1
Gdzie jest alcaser...... cou też niewidoczny.
0
umtiti zawieszony za kartki czy co ?
0
Enrique na zastapic Conte w Chelsea. co myslicie ? :)
3
Lecę na ten mecz. Obiecuję 3pkt pozdro
0
Cou może grać tylko w lidze i pucharze króla..więc tym bardziej nie rozumie tego że nie gra. Inieste trzeba oszczędzać na LM
0
Racja. Zdziwiłem się pozycją cou. Na lewej nic się nie działo a na prawej było ich za dużo
0
Dzisiejszego wieczoru najbardziej cieszą 3 pkt i brak kontuzji. Mecz był słaby. Ciekawszy czy Cou zacznie z Valencia. Ustawienie go na prawym skrzydle to błąd. Pozdrawiam wszystkich VISCA el BARCA
0
Na czas to espanyol grał cały mecz. Było 2:0 A oni jedyne co robili wybijali piłki na oślep.
0
A jest losowanie ? Wydaje mi się że teraz jest drabinka. I w razie awansu zagramy z leganes
0
czy jest mozliwosc ze cou zadebiutuje w czwartek ?
0
U mnie Suarez i Messi nie do ruszenia. Suarez 650 meczy 660 goli 380 asyst.
0
Zostawiam bo kogoś takiego mi brakowało. Ogólnie gram każdy fut champions i dorobiłem się już bardzo mocnego składu. Trafiłem karty po 160k. Ale większej karty niż 160k nie trafiłem od kiedy gram w fut A gram jakieś 4 lata.
To mój skład:
https://zapodaj.net/97cc582e27e21.jpg.html
11
Dla osób grających w fut 18. 4 lata grania i nic aż do dziś. Pozdro :))))
https://zapodaj.net/d16dba9e8a648.jpg.html
0
Przecież my tak gramy większość sezonu. Teraz pytanie czy odpalimy jak zawsze w 2 połowie czy może będzie gorzej ja w ostatnią środę.
2
Ja go nie kocham:D nie ma lepszego trenera niż Graudiola!
0
Myślisz że dojdzie do tego transferu ? Możliwe że ktoś odejdzie po sezonie i już wszystko dogadane
0
Dla osób które grają w fut. Co nasz Luis ma za statystyki u mnie...
https://zapodaj.net/ea78a3de4ebe6.jpg.html
1
Z paulinho wszystko ok ?
0
Z tym się zgodzę :)
7
Najsłabszą 2 połowę w tym sezonie. Szkoda tej porażki ale dobrze że to puchar a nie liga.
2
Lige trzeba wygrać. Ja bym wystawił najmocniejszy skład na Betis. Z takich spotkań muszą być 3pkt. Nie jak rok temu