Dokladnie świetne uzupełnienie ławki. Ą czy te transfery będę świetne to się okaże. Wszyscy liczyliśmy na cracka w miejsce Iniesty. Po tych transferach mam nadzieję że Coutinho będzie grać w miejscu iniesty a dembele i malcom skrzydła.
Wiadomo że jeszcze kilku zawodników odejdzie ale jestem ciekaw czy u nas to już koniec transferów? Vidal - 18 mln Arthur - 31 mln Lenglet - 35 ml Malcom - 41 mln.
Ciekawe czy któryś z tych panów wskoczy do 1 składu.
To jest spring i trzeba dać szansę młodym. Mieliśmy praktycznie do 60 min kogoś z 1 drużyny. Później sami młodzi wynik jest mało ważny. Z totkami wygraliśmy z 2 kontuzjami.
Każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo do urlopu. Ale młody chłopak który przyszedł do wymarzonego klubu i prawie nic nie grał przez kontuzje i decyzje trenera. Powinien pokazać większe zaangażowanie. Niby grał do końca na mundialu ale każdy widział gdzie . Wiemy jedno na superpuchar gotowy nie będzie.
Prawda jest taka ,ze jeżeli Malcom chce do nas to Roma już nic nie zrobi. Pewnie wszytsko zależy od piłkarza. Porażka będzie gdy przy podobnych ofertach on wybierze Rome gdzie wiadomo że u nas można wbić się do 1 składu....
Miesiąc minął i nie sprzedali niego z zawodników którzy mieli odejść. Ciężko widzę to wszytsko. Jak nie oddamy kogoś za darmo to nie zwolni się miejsce dla nowych graczy.
0
orientuje sie ktos kiedy vidal zaczal trenowac I czy bedzie gotowy na supepuchar ??
0
Vidal ile trenował z Bayernem? Może to on będzie gotowy
3
Ale chaotycznie gramy ciężko się to ogląda.
0
Nie chce się wierzyć że kupimy jeszcze Pogbe. Wiem że dużo osób go tu nie chce ale ja jestem innego zdania :)
0
Witam. Czy Vidal miał już testy ?
0
Dokladnie świetne uzupełnienie ławki. Ą czy te transfery będę świetne to się okaże. Wszyscy liczyliśmy na cracka w miejsce Iniesty. Po tych transferach mam nadzieję że Coutinho będzie grać w miejscu iniesty a dembele i malcom skrzydła.
0
Wiadomo że jeszcze kilku zawodników odejdzie ale jestem ciekaw czy u nas to już koniec transferów? Vidal - 18 mln Arthur - 31 mln Lenglet - 35 ml Malcom - 41 mln.
Ciekawe czy któryś z tych panów wskoczy do 1 składu.
0
Jak statystyki vidala z poprzedniego sezonu ?
0
Jedno jest pewne to znów zawodnik bardziej na ławkę niż do 1 jedenastki.
12
Prawda jest taka że z Roberto nie zrobimy xaviego iniesty czy na PO Alvesa. To solidny zmienniek na kilka pozycji. To nie zawodnik na 1 skład.
6
Ja widzę Pogbe u nas. To byłby wielki transfer !!!!
0
Ja wstałem o 3 bo mieszkam w uk a na 6 do roboty.
3
To jest spring i trzeba dać szansę młodym. Mieliśmy praktycznie do 60 min kogoś z 1 drużyny. Później sami młodzi wynik jest mało ważny. Z totkami wygraliśmy z 2 kontuzjami.
4
Malcom niewidoczny. Arthur bez ryzyka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tylko thiago
0
Prezes psg to chyba płaci swoim żeby nas robili w ... :)
0
Prawda jest taka że dawno powinien zapier....... i pokazać zaangażowanie. Wiem jedno gość w tym sezonie odpali:)
2
Każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo do urlopu. Ale młody chłopak który przyszedł do wymarzonego klubu i prawie nic nie grał przez kontuzje i decyzje trenera. Powinien pokazać większe zaangażowanie. Niby grał do końca na mundialu ale każdy widział gdzie . Wiemy jedno na superpuchar gotowy nie będzie.
0
Może już lepiej oddać na wypożyczenie żeby nie płacić jego pensji.
4
No to panowie i panie Gomes i Denis z nami na kolejny sezon.... ciekawe czy to zablokuje transfer pomocnika.
7
Rabiot podpiszę nowy kontrakt z psg. źródło- ParisUnited
0
Gramy gramy :)
0
Czy 1 mecz Barcy będzie gdzieś pokazany ?
0
Dembele
0
Wystawić na półkę promocyjną. Nie sprzedamy graczy co nic nie grają a jak już grają to są słabi. Napewno nie za dobre siano
4
Jeszcze Thiago i zamykamy okienko :)
0
Prawda jest taka ,ze jeżeli Malcom chce do nas to Roma już nic nie zrobi. Pewnie wszytsko zależy od piłkarza. Porażka będzie gdy przy podobnych ofertach on wybierze Rome gdzie wiadomo że u nas można wbić się do 1 składu....
2
Valverde może iść trenować valencie jak chce parejo. Pan 4 4 2
0
Miesiąc minął i nie sprzedali niego z zawodników którzy mieli odejść. Ciężko widzę to wszytsko. Jak nie oddamy kogoś za darmo to nie zwolni się miejsce dla nowych graczy.