2

Lipa że nie ma pucharu króla w tv

0

Ktoś chętny na sparing w pesa 19 ps4 ?

1

To zawodnik taki jak jong lub ligt powinni walczyć za transferem do nas. Wybierają kase. Wi3c będą grać w lidze 1 drużyny. Wsumie liga holenderska nie jest jakaś słabsza. Zmarnuja karierę w psg jak resztavgwiazdek. My sobie damy radę bez nich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja teraz nie dam rady. Mogę wieczorem zaproś mnie na ps4 ZenekFCB

0

Ja chętnie. O której?

0

jak wyszlo ps4 to nie bylo pesa 14. wic kupilem fife I sie wkrecilem w fut. Moze meczyk pozniej ??

0

Nie wierzę w ten transfer. Spokojnie

0

Cisza na rynku transferowym. Miał być de jong i rabiot zaklepani a pewnie nic z tego. Ciekawe jaki napastnik zawita.

4

Po 5 latach grania w fife wróciłem do pro evolution i powiem wam ze pes 19 to jest miazga..... kozakkk

0

Prezd klasykiem na camp nou bilety wjechaly jak dobrze pamietam poniedziałek a mecz byl w niedziele. Cena zależy od miejsca to co mnie interesowało kosztowało 230 euro

0

Kilka dni przed meczem

0

Jest tego dużo ostatnio a u nas cisza więc źle to wygląda.

0

Wiadomo że nie będziemy mu życzyć wszystkiego najlepszego i pucharów

1

Będę w szoku jak tam pójdzie

0

Ciężko się ogląda większość meczy....

0

Skład kozak i każdy chciałby taki oglądać. Tylko w takim zestawieniu zbyt wielu zawodników nie broni. Kiedyś graliśmy inaczej wszyscy atakowali i wszyscy bronili. Cou musiałby chorować w defensywie.. zobaczymy co będzie dalej. Cou powinien grać tak jak Iniesta za starych czasów

0

Kogo masz na myśli np. ?

1

Jeżeli barca chce sprowadzić napastnika to niech biorą Maxi Gomeza. Z tym że trzeba mu dawać szanse grać a nie trzymać tylko na ławce.

8

Nie otwieraj oczu kozak

1

Gość chce do nas nie przedłużył umowy. Jak dla mnie to już jest plus. Przychodzi też na za darmo i napewno na nim nie stracimy.

0

Witam ma ktos dobrego patcha do pes 19 na ps4?

1

Jasne że to proste. 4 3 3 ale Valverde nigdy tak nie zagra

1

Barca to barca. Ale mam nadzieję nie oglądać go zbyt często. Poziom Munira to może getafe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

O co chodzi z isco?

0

A kto tak powiedział?

0

Chelsea gra bardzo dobrze w tym sezonie a padake grać zdarza się in nam

0

Prowokacje. Teraz wygrywamy z realem 5:1 slizgamy się z plackami a na wiosnę będzie jak co roku zabraknie sił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?