To zawodnik taki jak jong lub ligt powinni walczyć za transferem do nas. Wybierają kase. Wi3c będą grać w lidze 1 drużyny. Wsumie liga holenderska nie jest jakaś słabsza. Zmarnuja karierę w psg jak resztavgwiazdek. My sobie damy radę bez nich
Prezd klasykiem na camp nou bilety wjechaly jak dobrze pamietam poniedziałek a mecz byl w niedziele. Cena zależy od miejsca to co mnie interesowało kosztowało 230 euro
Skład kozak i każdy chciałby taki oglądać. Tylko w takim zestawieniu zbyt wielu zawodników nie broni. Kiedyś graliśmy inaczej wszyscy atakowali i wszyscy bronili. Cou musiałby chorować w defensywie.. zobaczymy co będzie dalej. Cou powinien grać tak jak Iniesta za starych czasów
2
Lipa że nie ma pucharu króla w tv
0
Ktoś chętny na sparing w pesa 19 ps4 ?
1
To zawodnik taki jak jong lub ligt powinni walczyć za transferem do nas. Wybierają kase. Wi3c będą grać w lidze 1 drużyny. Wsumie liga holenderska nie jest jakaś słabsza. Zmarnuja karierę w psg jak resztavgwiazdek. My sobie damy radę bez nich
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja teraz nie dam rady. Mogę wieczorem zaproś mnie na ps4 ZenekFCB
0
Ja chętnie. O której?
0
jak wyszlo ps4 to nie bylo pesa 14. wic kupilem fife I sie wkrecilem w fut. Moze meczyk pozniej ??
0
Nie wierzę w ten transfer. Spokojnie
0
Cisza na rynku transferowym. Miał być de jong i rabiot zaklepani a pewnie nic z tego. Ciekawe jaki napastnik zawita.
4
Po 5 latach grania w fife wróciłem do pro evolution i powiem wam ze pes 19 to jest miazga..... kozakkk
0
Prezd klasykiem na camp nou bilety wjechaly jak dobrze pamietam poniedziałek a mecz byl w niedziele. Cena zależy od miejsca to co mnie interesowało kosztowało 230 euro
0
Kilka dni przed meczem
0
Jest tego dużo ostatnio a u nas cisza więc źle to wygląda.
0
Wiadomo że nie będziemy mu życzyć wszystkiego najlepszego i pucharów
1
Będę w szoku jak tam pójdzie
0
Ciężko się ogląda większość meczy....
0
Skład kozak i każdy chciałby taki oglądać. Tylko w takim zestawieniu zbyt wielu zawodników nie broni. Kiedyś graliśmy inaczej wszyscy atakowali i wszyscy bronili. Cou musiałby chorować w defensywie.. zobaczymy co będzie dalej. Cou powinien grać tak jak Iniesta za starych czasów
0
Kogo masz na myśli np. ?
1
Jeżeli barca chce sprowadzić napastnika to niech biorą Maxi Gomeza. Z tym że trzeba mu dawać szanse grać a nie trzymać tylko na ławce.
8
Nie otwieraj oczu kozak
1
Gość chce do nas nie przedłużył umowy. Jak dla mnie to już jest plus. Przychodzi też na za darmo i napewno na nim nie stracimy.
0
Witam ma ktos dobrego patcha do pes 19 na ps4?
1
Jasne że to proste. 4 3 3 ale Valverde nigdy tak nie zagra
1
Barca to barca. Ale mam nadzieję nie oglądać go zbyt często. Poziom Munira to może getafe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/football
3
O co chodzi z isco?
0
A kto tak powiedział?
0
Chelsea gra bardzo dobrze w tym sezonie a padake grać zdarza się in nam
0
Prowokacje. Teraz wygrywamy z realem 5:1 slizgamy się z plackami a na wiosnę będzie jak co roku zabraknie sił