0

Macie jakoś link do meczu proszę? Jestem w pracy i nie mam jak oglądać.

1

Umtiti zmienia się z lengletem a pique z de ligtem i mamy 4 stopera. Pique ma już 32 lata

4

Ceremonia otwarcia finału ligi mistrzów z 2009 jest nie do przebicia. Ciaryyyy za każdym razem. Musimy mec finał w tym roku.

0

Lusi odpuścił reprezentację. To nie wyglądało na kontuzje. Niech wyłącznie na LM

0

Zamienili mecze gramy rewanż u siebie !!!

0

moze I sie wyrobi ale ciekawe w jakiej formie bedzie ...... wczoraj mogl wejsc malcom

1

Mam nadzieję że dziś zagramy jak w pucharze króla z Sevilla na camp nou !!!

3

Marciniak tragedia.............

2

Słaby mecz z Rayo i kontuzja dembele ......... dramat

0

masz link z chcecia zobacze. Pozdrawiam

0

Ajaxxxxxx byl wielki w tym 2meczu !!!

0

jasne nie zastanawiaj sie :)

2

Kupisz bilet bez problemu. Myślę że Max 2 tyg będą dostępne. Musisz sprawdzać na stronie..

0

4k na canale

0

Rozumie jakbyśmy się chociaż dobrze bronili i wprowadzali kontry ale obrona wygladala slabo srodek dramat. Real robił co chciał. Ale mają kiepskich piłkarzy z przodu którzy nie potrafią wykończy . Zle się to oglądało ale zawsze jestem z tą drużyną na dobre i zle

1

mam te same odczucia. wynik dobry mecz do zapomienia. Kiepski football ale to prawie w kazdym meczu. Gramy jakby bez srodka pozwalamy na bardzo duzo, do bramki na 2:0 jeden wilki stress dla kibicow

3

Jaki środek taka gra. Real broni się całą ekipa po czym 2-3podania i mają sytuację. Niestety muismy strzelic gola bo oni maja wynik i czekaja.

0

Marek to kotttttt

0

Wczoraj patrząc na mecz zmienił bym suareza na cou. Przeniósł dembele na prawa cou na lewą Messi cofniety napastnik. Za Robert o mógł wejść Malcom. Valdek nie ma jaj i jak tak dalej pójdzie kolejny sezon nic w lidze mistrzów

0

Mam nadzieje ze nie kosztem dembele.

5

to moze jest I dobre ale nie podczas meczu barcy :)

8

Przełomowy. Loyn to nie jest najwyższą półka. Nie oszukujmy się my powinniśmy tam wygrać każdy inny wynik będzie niespodzianka. Dziś zobaczymy w jakakiej formie jesteśmy

15

Po wyniku 4:1

0

nie ma na to szans

1

A kto coś pokazał?

0

Oby bylo jak piszesz.

0

Dokładnie. Rok temu też dużo meczy ligowych wymeczonych a w LM było jak było.

2

Nie ma co szukać?.....On musi wrócić do formy jesiennej i myślę że to już niebawem.

4

Myślę że Vidal zagra w miejsce Aleni bo takiego mamy trenera.

0

Mam nadzieję że nasze zaangażowanie w LM będzie zupełnie inne niż w większości ligowych meczach. Jutro się dowiemy czy naprawdę jesteśmy w słabej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?