Rozumie jakbyśmy się chociaż dobrze bronili i wprowadzali kontry ale obrona wygladala slabo srodek dramat. Real robił co chciał. Ale mają kiepskich piłkarzy z przodu którzy nie potrafią wykończy . Zle się to oglądało ale zawsze jestem z tą drużyną na dobre i zle
mam te same odczucia. wynik dobry mecz do zapomienia. Kiepski football ale to prawie w kazdym meczu. Gramy jakby bez srodka pozwalamy na bardzo duzo, do bramki na 2:0 jeden wilki stress dla kibicow
Wczoraj patrząc na mecz zmienił bym suareza na cou. Przeniósł dembele na prawa cou na lewą Messi cofniety napastnik. Za Robert o mógł wejść Malcom. Valdek nie ma jaj i jak tak dalej pójdzie kolejny sezon nic w lidze mistrzów
Przełomowy. Loyn to nie jest najwyższą półka. Nie oszukujmy się my powinniśmy tam wygrać każdy inny wynik będzie niespodzianka. Dziś zobaczymy w jakakiej formie jesteśmy
Mam nadzieję że nasze zaangażowanie w LM będzie zupełnie inne niż w większości ligowych meczach. Jutro się dowiemy czy naprawdę jesteśmy w słabej formie.
0
Macie jakoś link do meczu proszę? Jestem w pracy i nie mam jak oglądać.
1
Umtiti zmienia się z lengletem a pique z de ligtem i mamy 4 stopera. Pique ma już 32 lata
4
Ceremonia otwarcia finału ligi mistrzów z 2009 jest nie do przebicia. Ciaryyyy za każdym razem. Musimy mec finał w tym roku.
0
Lusi odpuścił reprezentację. To nie wyglądało na kontuzje. Niech wyłącznie na LM
0
Zamienili mecze gramy rewanż u siebie !!!
0
moze I sie wyrobi ale ciekawe w jakiej formie bedzie ...... wczoraj mogl wejsc malcom
1
Mam nadzieję że dziś zagramy jak w pucharze króla z Sevilla na camp nou !!!
3
Marciniak tragedia.............
2
Słaby mecz z Rayo i kontuzja dembele ......... dramat
0
masz link z chcecia zobacze. Pozdrawiam
0
Ajaxxxxxx byl wielki w tym 2meczu !!!
0
jasne nie zastanawiaj sie :)
2
Kupisz bilet bez problemu. Myślę że Max 2 tyg będą dostępne. Musisz sprawdzać na stronie..
0
4k na canale
0
Rozumie jakbyśmy się chociaż dobrze bronili i wprowadzali kontry ale obrona wygladala slabo srodek dramat. Real robił co chciał. Ale mają kiepskich piłkarzy z przodu którzy nie potrafią wykończy . Zle się to oglądało ale zawsze jestem z tą drużyną na dobre i zle
1
mam te same odczucia. wynik dobry mecz do zapomienia. Kiepski football ale to prawie w kazdym meczu. Gramy jakby bez srodka pozwalamy na bardzo duzo, do bramki na 2:0 jeden wilki stress dla kibicow
3
Jaki środek taka gra. Real broni się całą ekipa po czym 2-3podania i mają sytuację. Niestety muismy strzelic gola bo oni maja wynik i czekaja.
0
Marek to kotttttt
0
Wczoraj patrząc na mecz zmienił bym suareza na cou. Przeniósł dembele na prawa cou na lewą Messi cofniety napastnik. Za Robert o mógł wejść Malcom. Valdek nie ma jaj i jak tak dalej pójdzie kolejny sezon nic w lidze mistrzów
0
Mam nadzieje ze nie kosztem dembele.
5
to moze jest I dobre ale nie podczas meczu barcy :)
8
Przełomowy. Loyn to nie jest najwyższą półka. Nie oszukujmy się my powinniśmy tam wygrać każdy inny wynik będzie niespodzianka. Dziś zobaczymy w jakakiej formie jesteśmy
15
Po wyniku 4:1
0
nie ma na to szans
1
A kto coś pokazał?
0
Oby bylo jak piszesz.
0
Dokładnie. Rok temu też dużo meczy ligowych wymeczonych a w LM było jak było.
2
Nie ma co szukać?.....On musi wrócić do formy jesiennej i myślę że to już niebawem.
4
Myślę że Vidal zagra w miejsce Aleni bo takiego mamy trenera.
0
Mam nadzieję że nasze zaangażowanie w LM będzie zupełnie inne niż w większości ligowych meczach. Jutro się dowiemy czy naprawdę jesteśmy w słabej formie.