@MrShakira powtarzam to od dawna Valverde jest słaby bardzo słaby Nic z nim nie wygramy w następnym sezonie może la lige jak real będzie znów taki słaby
@daniel32778 rozumie że ludzie nie chcą żeby wrócił ale pisanie że 100mln plus cou to kompromitacja jest śmieszne. Neymar się wart 200mln i to spokojnie więc ta oferta jest spoko i zrozumiała
1
Szkoda że de jong nie gra od 1
1
@Wilczeq Polsat sport extra albo aplikacja rakuten sports
0
@bartoszekkk rakuten sports apka
0
@Piotr89Sand gruboooooo
1
@Witekk10 dzięki bardzo Pozdrawiam
0
@Witekk10 darmowe ?
0
@Witekk10 pokazują gdzieś mecz? Czy tylko Internet?
15
@Suzu Umtiti jest u mnie wyzej i mam nadzieje ze wróci do 1 jedenstki
0
@Mr8lack ja polecam kozacka używam 1.5 roku. Przesyłam co miesiąc kasę do polski i nigdy nie mailem problemów
1
Mecze w piątek to strzał w kolano. Dobrze że trafiła mi się ranna zmiana.
2
@kowalzmc bilety dostaniesz od 150euro. Najlepiej kupić bilet kilka dni Przed meczem na oficjalnej stronie. Pozdro
21
Casemiro świńska morda
2
@Rewolucja123 wybrał real więc wara od nas
2
@Adriano99 Valvedrinho trenerrro
3
@MrShakira powtarzam to od dawna Valverde jest słaby bardzo słaby Nic z nim nie wygramy w następnym sezonie może la lige jak real będzie znów taki słaby
0
@kamilop dla mnie Umtiti jest duzo dużo wyżej jak lenglet
0
@vangoor dlaczego najlepiej ? Kogo tam wygryzie ? U nas tez mialny wielkie szanse na 11
0
@BigShaq we wtorek to ja zaczynam mój miesięczny urlop ????
0
@Kamiloza91 Messi fałszywym napastnik z lewej Neymar z prawej Dembele
1
@Kamiloza91 Grizman na LS nic nam nie da. Będzie jak z Cou...
10
@daniel32778 rozumie że ludzie nie chcą żeby wrócił ale pisanie że 100mln plus cou to kompromitacja jest śmieszne. Neymar się wart 200mln i to spokojnie więc ta oferta jest spoko i zrozumiała
2
@betonito nie życzę tego Hiszpanii. Valverde mógłby się sprawdzić w reprezentacji Polski.
0
@kkbarca bo jakby ustawić grizmana na lewym skrzydle to będzie Jeszczce gorzej jak z cou
5
@Kapitan hawk po co nam obrona :D
0
@Alan985 nie da się:) ciekawe co się wydarzy to może być ciekawe lato
0
@Mula skład jest pusty
0
@kuz dokladnie nic nie zjechal i rusza sie jak towarowy ....
4
@hazo428 mamy Vidal i Rakieta out i niech kupią Ndembele
0
@SeeleyBooth spoko to
0
@TR3YWAY w rozliczeniu Rakitic :) albo Cou za Pogbe