Tak jest u Valverde w sezonie i tak jest teraz. Broni tylko obrona. Nasi rywale z przejściem naszego srodka nie maja problemu 1 podanie i mijają nasz linię ataku i pomocy.....
@Witekk10 jesteś zadowolony z gry Barcy w ubiegłym sezonie? Tu nie chodzi o wyniki. Graliśmy na oparach większość sezonu.wiele wygranych po meczaniach. To źle wyglądało bardzo źle. Wygraliśmy lige ale co to był za real który grał cały sezon na 3-4 pozycji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
De Jong prze kot
7
Tak jest u Valverde w sezonie i tak jest teraz. Broni tylko obrona. Nasi rywale z przejściem naszego srodka nie maja problemu 1 podanie i mijają nasz linię ataku i pomocy.....
4
Nie wiem czy Neymar wróci czy nie ale najgorsze będzie jak pójdzie do realu. I ludzie którzy tutaj piszą że tego chcą moment to odszczekaja.
0
@BarcaInfo też tego nie rozumie. Neymar to byłby wielkie wzmocnienie i cios dla nas
0
@dawo17 Polsat sport extra
0
@ranger3120 a gdzie idzie ?
3
@Wiktorek2002 nie przejmuj się nic mu nie będzie. Za kasę która dostaje mogliby mnie wyzywać cały mecz.
0
@FafitFCB zgadzam się
0
@BarcaInfo co to za uraz na lige wróci ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Właśnie obejrzałem mecz Grizman strasznie zagubiony a mam wrażenie że ustawiany na lewym skrzydle będzie słabszy jak Cou
14
Lecę na Wembley. Pep team !
1
@Gomess skąd takie info
0
@selbi rok temu klub mogl wydac jeszcze 40mln wiec to zrobili i tak oto takim sposobem maja 40mln wiecej do wydania w tym okienku.
9
@awoo w kościele nie przeglądaj to będzie spoko
0
@tbas o takiej opcji nie słyszałem mam nadzieję że to się nie wydarzy ...
0
@MichalZZZ bardzo chciałbym ale nie wierzę w ten transfer 0%
1
Superpuchar w styczniu ? Zawsze było na początku sezonu. Jaki bezsens
0
@Piorun Revolut najlepsze kursy
0
@eckov nic szczególnego nie pamiętam przepraszam :D
5
Dembele ...........
3
@Witekk10 jesteś zadowolony z gry Barcy w ubiegłym sezonie? Tu nie chodzi o wyniki. Graliśmy na oparach większość sezonu.wiele wygranych po meczaniach. To źle wyglądało bardzo źle. Wygraliśmy lige ale co to był za real który grał cały sezon na 3-4 pozycji
7
@krzychu1526 jasne że seksowna.
0
Juve autobus w towarzyskim wow
0
@Elnuum angielskie ekipy dłużej trenują. A to mecz tylko towarzyski więc na luzie mogą coś ugrać
1
@ViscaBarca123 nie mogę tego skomentować tak jakbym chciał bo dostałbym dożywocie na tej stronie. ....
7
Cou + dembele za Neymara i modlić się żeby się zgodzili
0
Slamazarny busquets ........
0
W drugiej będzie dużo słabszy skład