0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

De Jong prze kot

7

Tak jest u Valverde w sezonie i tak jest teraz. Broni tylko obrona. Nasi rywale z przejściem naszego srodka nie maja problemu 1 podanie i mijają nasz linię ataku i pomocy.....

4

Nie wiem czy Neymar wróci czy nie ale najgorsze będzie jak pójdzie do realu. I ludzie którzy tutaj piszą że tego chcą moment to odszczekaja.

0

@BarcaInfo też tego nie rozumie. Neymar to byłby wielkie wzmocnienie i cios dla nas

0

@dawo17 Polsat sport extra

0

@ranger3120 a gdzie idzie ?

3

@Wiktorek2002 nie przejmuj się nic mu nie będzie. Za kasę która dostaje mogliby mnie wyzywać cały mecz.

0

@FafitFCB zgadzam się

0

@BarcaInfo co to za uraz na lige wróci ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Właśnie obejrzałem mecz Grizman strasznie zagubiony a mam wrażenie że ustawiany na lewym skrzydle będzie słabszy jak Cou

14

Lecę na Wembley. Pep team !

1

@Gomess skąd takie info

0

@selbi rok temu klub mogl wydac jeszcze 40mln wiec to zrobili i tak oto takim sposobem maja 40mln wiecej do wydania w tym okienku.

9

@awoo w kościele nie przeglądaj to będzie spoko

0

@tbas o takiej opcji nie słyszałem mam nadzieję że to się nie wydarzy ...

0

@MichalZZZ bardzo chciałbym ale nie wierzę w ten transfer 0%

1

Superpuchar w styczniu ? Zawsze było na początku sezonu. Jaki bezsens

0

@Piorun Revolut najlepsze kursy

0

@eckov nic szczególnego nie pamiętam przepraszam :D

5

Dembele ...........

3

@Witekk10 jesteś zadowolony z gry Barcy w ubiegłym sezonie? Tu nie chodzi o wyniki. Graliśmy na oparach większość sezonu.wiele wygranych po meczaniach. To źle wyglądało bardzo źle. Wygraliśmy lige ale co to był za real który grał cały sezon na 3-4 pozycji

7

@krzychu1526 jasne że seksowna.

0

Juve autobus w towarzyskim wow

0

@Elnuum angielskie ekipy dłużej trenują. A to mecz tylko towarzyski więc na luzie mogą coś ugrać

1

@ViscaBarca123 nie mogę tego skomentować tak jakbym chciał bo dostałbym dożywocie na tej stronie. ....

7

Cou + dembele za Neymara i modlić się żeby się zgodzili

0

Slamazarny busquets ........

0

W drugiej będzie dużo słabszy skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?